Рекомендуємо прочитати

Чи існує життя після смерті?

article1834.jpg

У більшій чи меншій мірі, питання смерті завжди цікавив кожного. Втім, в цьому і немає нічого дивного, адже нам завжди хочеться знати, чи є щось за гранню і наскільки мають рацію матеріалісти, які стверджують, що після смерті настає лише темрява і тиша. Якщо говорити про те, чи існує життя після смерті, то одного точного і чіткої відповіді дати неможливо, так що кожному тільки залишається вирішувати для себе, чи варто вірити в окремі теорії чи ні.

Факти реінкарнації


Але все ж необхідно відзначити, що є безліч підтверджень того, що існує життя після смерті. І, в першу чергу, мова йде, звичайно ж, про реінкарнацію. Є безліч фактів, навіть задокументованих, у яких йдеться про те, що люди, а найчастіше діти, розповідали оточуючим, що вони є зовсім іншою людиною, описували подробиці з життя і факти, які просто не могли знати. Найчастіше те, про що вони говорили, було життям померлих людей, про існування яких ці діти навіть не підозрювали.

Те, про що розповідають духи через механічний лист


Але якщо реінкарнація ще більш менш підтверджена документами, то саме життя за межами цього світу залишається під великим питанням. Чи існує вона? Про це пишуть автори, які займаються механічними листами. Механічне лист мається на увазі те, що людина входить в транс і з ним зв’язується хтось з потойбічного світу, пише його рукою свої думки, а потім медіум попросту перечитує це. Тобто він нічого не вигадує і не фантазує, а лише є передавачем.

Кожному вирішувати самому, чи вірити в таке, але якщо вам все ж цікаво, далі ми розповімо трохи про світ, який існує, якщо вірити подібним записам механічного листа. Наприклад, як розповідає один з медіумів, дух, який виходив з ним на зв'язок велику кількість часу, говорячи про той світ, сказав, що потрапляючи туди, людина не відчуває відразу ж якихось райських блаженств, як це обіцяють в Біблії. Тобто, він усвідомлює, що він помер і від цього йому стає сумно і страшно. Як і за життя, йому необхідно звикнути і змиритися з думкою, що його дійсно немає. Там, за межею, дійсно є ангели, але їх справжній вигляд - це енергетичні субстанції, які більше нагадують кулю світла, ніж людину. Однак для того щоб люди могли їх краще сприймати, ангели приймають ту подобу, яке є більш прийнятним для тієї чи іншої людини.

До речі, варто відзначити, що весь той світ є величезною енергетичною субстанцією, з якої ви там зможете творити те, що побажаєте. Наприклад, зможете створити будинок своєї мрії або відтворити улюблену квартиру, улюблений куточок для відпочинку. Все це буде цілком реалістично виглядати як для вас, так і для інших духів.

У місці, куди люди відправляються після смерті, є безліч різних ментальних енергетичних шарів. У цих шарах зібрані не тільки духи, але і речі. Тобто, у тому світі відбивається все, що наповнювалося енергією в цьому світі. Або навпаки, те, що колись з'явиться. Наприклад, там є шар майбутнього, в якому розташовані різні речі, котрі люди колись винайдуть. Також, там є шар, де знаходяться енергетичні печатки відомих персонажів. Тобто тих, кого автори книг наділили енергетикою, змушуючи читачів співпереживати і по своєму вірити в те, що вони існують. Відповідно до цієї теорії, ви цілком можете зустріти там трьох товаришів, Раскольнікова або Майстра і Маргариту. Проте варто відзначити, що ці енергетичні відбитки не мають власної душі. Тому вони повторюють дії, які колись у них заклав автор, не розвиваючись і не маючи самосвідомості.

У відповідності з цими записами духів вважається, що вирушаючи в нове життя, ми самі підбираємо собі батьків, консультуючись у ангелів, які до нас приставлені. Нам дають можливість підібрати ту сім'ю, яка допомогла б спокутувати якісь гріхи, в чомусь розвиватися і чогось навчитися. Людина може прибувати в тому світі стільки, скільки побажає, поки когось не дочекається або не відчує, що йому вже хочеться назад на землю.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з правилами Фен-шуй, дзеркало не слід розміщувати навпроти ліжка або над ним. Про це ж говорять і багато народних...
Цигани — народ кочовий. Може, саме тому вони часто заробляють на життя за допомогою ворожіння. Багато ще в часи...
Дзеркало споконвіку у багатьох народів оповите містичним ореолом, йому приписували різні таємничі і загадкові...
Сновидіння, в якому люди бачать зуби - одні з найпоширеніших снів. Дані сни мають різні деталі. Найчастіше люди бачать...
Scroll To Top