Рекомендуємо прочитати

Софія


Це ім'я має давньогрецькі корені і перекладається як «майстерність» або ж «премудрість». Згідно з переказами Свята Софія завжди з'являлася перед людьми виключно під дощем із золотих крапель. Можливо, тому і сьогодні це ім'я символізує успіх і багатство. Називаючи свою дочку таким ім'ям, батьки гарантую їй забезпечене життя. Софія природжений лідер. З самого дитинства вона не знає що таке лінь. Завдяки цьому вона досягає тих висот, що намічає для себе. Дівчина з таким ім'ям досить смілива і відважна, краще проводити час у веселих компаніях, вона по життю досить везуча людина й рідкі невдачі не здатні вибити її з колії. Софія вміє блискуче вирішувати будь-які проблеми. Проте, варто зазначити, що вона краще справляється з чужими неприємностями, ніж зі своїми власними. Софія з дитинства росте непосидою. Вона дуже любить подорожувати, а також цікавиться містикою: стан трансу, спіритизм, езотерика - рідна стихія Софії. Якщо вона зуміє розвинути свої нахили, то стане справжньою Прекрасною Пані, за прихильність якої готові битися шляхетні лицарі. Якщо її виховували в дусі атеїзму, то Софія виростає самолюбною і владною жінкою-диктатором. У такому випадку для неї оптимальним варіантом стане кар'єра політика.

Софія яскравий приклад того, що жінки люблять вухами. Без любовних зізнань Софія не представляє відносин. Жінка з таким ім'ям часто відкриває душу коханому. Якщо її не вислухати, то це завдасть їй глибоку рану. Софія строга до своїх дітей. Якщо дитина пізнє, то вона стане по-справжньому фанатичної матір'ю. Зміна погоди відбиваються на самопочутті Софії, викликаючи у неї головні болі. Взимку їй необхідно носити теплі шапки, а влітку захищати голову косинкою або шарфом.

Покровитель Софії в тваринному світі - сова, яка допоможе розвинути мислення і логіку. Підбираючи прикраси для неї, зупиніть свій вибір на сріблі, яке захистить від прання і псування, і гірському кришталі, що відводить від неї брехні. Підберіть парні предмети: подвійні кільця, сережки та браслети.
Число імені: 2; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Нептун; Щасливі дні: понеділок, неділя; Іменини: 1 квітня, 30 вересня, 1 жовтня, 29 грудня.
Сумісність імені: Їй слід віддати перевагу чоловікам з іменами Юрій, Володимир, Гнат, Гліб, Аркадій, Олег, Владислав, Костянтин. І остерегтися від - Андрія, Петра, Станіслава, Дмитра.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top