Рекомендуємо прочитати

Цікаві факти про сновидіння

article2860.jpg

Сни не буквальні.
Під час сну наша підсвідомість використовує виключно мову символів і знаків. Не сприймайте сни буквально, навіть з самим логічним змістом. Наша підсвідомість посилає лише певні сигнали, ні в якому разі не чіткі образи.

Сни здатні запобігати психозу.
Проводився науковий експеримент: учасникам дозволяли спати вісім годин. Але будили їх в самій початковій стадії сну. По події трьох днів абсолютно у всіх учасників експерименту почали проявлятися ознаки погіршення концентрації уваги, перші ознаки психозу, необґрунтована дратівливість і галюцинації. Після того, як людям дали можливість поспати і бачити сни, то мозок компенсував відсутність снів за минулі дні.

Сліпі люди теж здатні бачити сни.
Люди, які бачили, а потім втратили зір, бачать сни у вигляді картинок. А ось сліпі люди з самого народження не можуть бачити навіть картинок, але їхні сни повні запахів, тактильних відчуттів, а також звуків.

Немає людей, які не здатні бачити сни.
Винятком є тільки люди, які хворі сильним розладом психіки. Однак сни у жінок і у чоловіків разюче відрізняються. Як правило, чоловікам сняться представники сильної статі. А жіночі сни прикрашені як жіночою статтю, так і чоловічою. Причому в рівній мірі.

Снитися тільки те, що ми бачимо.
Часто у своїх снах ми бачимо обличчя незнайомих нам людей. Ми думаємо, що їхні обличчя малює нашу підсвідомість. Але немає. Ми бачимо обличчя реальних людей, існуючих насправді. Цих людей ми бачили в житті, просто не запам'ятали точно їх обличчя.

Люди, які кинули курити, бачать сни яскравіші.
Доведено, що люди, які кинули цю шкідливу звичку, бачать сни більш реальні і більш насичені, ніж всі інші. Найчастіше, що снитися колишнім курцям, це те, що вони знову взялися за старе. При цьому їх сильно мучить почуття провини.

Тіло паралізовано, коли ми бачимо сни.
У цей вельми важко повірити, але тіло людини під час сну практично паралізовано. Так відбувається для того, щоб тіло не здатне було повторювати рухи, які людина бачить у сні.

Бачити кольорові сни дано не всім.
Чорно - білі сни бачать приблизно 12% зрячих людей. Інші ж 88% бачать сни в яскравих кольорах. Вчені класифікували сни на кілька груп, які бачать абсолютно всі люди: падіння з висоти, випадання зубів, ситуація на роботі або в школі, аварії, політ, спроба врятуватися від переслідування і т.д.

Ми не в змозі пригадати 90% сну.
Після перших п'яти хвилин після того, як ми прокинулися, половину сну ми згадати нездатні. Але ось минуло десять хвилин, і від всього сну залишилося приблизно 10% спогадів.

Зовнішні фактори впливають на наші сни.
У всіх траплялося подібне. Наша підсвідомість підкидає нам у частину сну те відчуття, яке ми відчуваємо на даний момент. Наприклад, людині, яка дуже хоче пити, підсвідомість малює воду. Людина, природно, у сні намагається вгамувати свою спрагу, але це призводить до того, що пити хочеться ще більше. Далі відбувається теж саме: підсвідомість знову "підкидає" воду. Так відбувається до тих пір, поки людина не прокинеться і не вгамує свою дику спрагу наяву. Саме так нам підказує підсвідомість, що варто прокинутися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Сни допоможуть дізнатися більше про своє здоров'я. Як виявилося, потрібно розповідати свої сни не астрологам, а...
Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час...
Scroll To Top