Рекомендуємо прочитати

Зустріти і утримати ідеального партнера за допомогою ізотерики

article2749.jpg

Кожен з нас мріє зустріти свою половинку і створити з нею гармонійні відносини, але не у кожного виходить. Виявляється все можливо, якщо включити шосте відчуття і залучити на допомогу необхідні знання, взяті з тонких ментальних світів.

Володіючи цими особливими знаннями і розвиваючи своє шосте відчуття можна не просто налагодити особисте життя, але й уникнути багатьох помилок, які люди роблять у повсякденному житті. За допомогою простих, але важливих моментів, які ми розглянемо нижче, є реальний шанс провести діагностику потенційного партнера, зрозуміти його почуття і вирішити проблему взаємин. Головне правило для роботи з даним методом - це чесність перед самим собою і вміння відрізнити бажане від дійсного.

1. Знакові зустрічі в нашому житті відбуваються випадково, але, як відомо в цьому світі не буває випадковостей, адже все що з нами відбувається - це закон карми, або іншими словами події які ми самі і притягли. У кожної думки є причини і наслідки і в повсякденному житті людина цим практично не керує, і абсолютно даремно. Дотримуючись закону слідства, можна використовувати думки собі на благо і притягувати потрібні події. У відносинах цей закон працює на 100%, але для того, щоб сформувати подія, в якому ви зустрінете потрібну людину, в першу чергу треба визначитися зі своїм бажанням. Іншими словами, точно знати яку людини хочете зустріти і представляти це в реальному часі.

Ще краще якщо не тільки представляти своє бажання, а записати його на папері у всіх деталях, яку потім спалити на полум'ї свічки і забути про свій намір. Цей метод однозначно працює, головне не квапити події і тоді все прийде в свій час.

2. Ми у своєму житті зустрічаємо багато різних людей і деякі з них стають нам близькі, когось ми навіть бачимо в ролі свого супутника життя. Але іноді проходить час, і ми розуміємо, що помилилися у своєму виборі. Насправді людина спочатку має дуже розвиненою інтуїцією, включаючи яку можна точно діагностувати свою половинку. У перший момент знайомства з претендентом варто вимкнути всі ілюзії, забобони та заговори, які завжди присутні в голові і просто піддатися своїм внутрішнім відчуттям. Іншими словами це називається - почуття присутності іншої людини. Наскільки вам комфортно поруч з ним, які виникають асоціації, які відчуття і що говорить серце. Внутрішнє відчуття, що йде з глибини, ніколи не обманює.

3. Здобути свою половинку - це пів справи, важливо зуміти підтримати духовний зв'язок, заснований на віддачі частинки себе. Відомо, що будь-які гармонійні відносини можна побудувати, якщо ділитися один з одним своїм внутрішнім теплом і енергією. Для цього є хороший і дієвий метод. У момент, коли ви лягаєте спати або навпаки тільки прокинулися, треба подумки уявити свого улюбленого прямо навпроти себе і силою думки з'єднати ваші тіла в одне ціле. Необхідно опрацювати кожну деталь, як всі ваші клітини зливаються воєдино на енергетичному рівні, утворюючи цілу сутність. У момент, коли ви розчинилися одне в одному, на вас з неба починають падати пелюстки троянд, обдаючи пахучим ароматом. Від захвату й любові ваші тіла починають поширювати золоте і зелене свічення, яке охоплює все навколо. При цьому важливо не тільки малювати картинку, але й зуміти відчути любов, ніжність і захоплення від вашого злиття. Виконуючи цю вправу щодня, можна значно поліпшити відносини і зробити великий внесок у ваше майбутнє.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі"...
На жаль, в сучасному світі відносини між чоловіком і жінкою бувають далеко не ідеальні, коли кожен з партнерів вільний...
Кожному типу жінок відповідає певний тип чоловіків, однак існують якості, якими повинен володіти всякий ідеальний...
Scroll To Top