Рекомендуємо прочитати

Інтимні стосунки без зобов'язань

article3388.jpg

На жаль, в сучасному світі відносини між чоловіком і жінкою бувають далеко не ідеальні, коли кожен з партнерів вільний робити все що він хоче, спілкуватися з ким хоче і спати з ким хоче, тоді такі відносини називають вільними або відносинами без зобов'язань. І багато чоловіків і жінок заявляють, що їм подобаються такі відносини, хоча по-моєму вони обманюють і один одного і себе одночасно. Розглянемо плюси і мінуси відносин без зобов'язань, після чого ви вже самі вирішите чи потрібен вам такий вид відносин чи ні.

Плюси вільних стосунків без зобов'язань
Мабуть найбільшим плюсом відносин без зобов'язань є насичене сексуальне життя. Саме через них і складаються найчастіше вільні стосунки. Хлопцю і дівчині стає нудно в ліжку і вони жадають нових сексуальних вражень, після чого погоджуються на вільні стосунки і дозволяють один одному міняти партнерів. Другим плюсом вільних відносин є свобода. Ніхто тебе не дорікає, не влаштовує скандалів і істерик, ти робиш те, що хочеш. Але як ви вже помітили плюсів у відносин без зобов'язань не так вже й багато.

Мінуси вільних стосунків без зобов'язань
Давайте розглянемо в чому ж недоліки відносин. По-перше, якщо у ваших стосунках все-таки є любов або симпатія, то вам буде неприємно знати, що ваша друга половинка спить з кимось ще крім вас. По-друге, відносини без зобов'язань можуть закінчитися зовсім, якщо ваша друга половинка зустріне когось, хто їй сильно сподобається, після чого він чи вона вас кине. В третє, оточуючі можуть подумати про вас не весь що. Погодьтеся, що відносини без зобов'язань не викличуть захоплення ні те що б у перехожих, вони не сподобаються вашим рідним і близьким.

Загалом, рішення все одно залишається за вами, починати вільні стосунки або ж все - таки постаратися знайти ту саму людину, з якою ви будете жити довго і щасливо, думайте самі. Але моя думка така, що з відносин без зобов'язань нічого доброго не вийде. І якщо ви хочете бути щасливим, то ви не повинні ділити з кимось ще вашу другу половинку.

Любіть і поважайте один одного! 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Припустимо, ви познайомилися з чоловіком своєї мрії, але він чомусь не палає відповідними почуттями. Що робити? Ридати...
На сьогоднішній день впровадження в життя різноманітних технологій практично витіснило романтику з побуту. Або вся...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Scroll To Top