Рекомендуємо прочитати

Як легко і швидко вивчити будь-яку іноземну мову?

article1506.jpg

Як, ви досі не говорите по-англійськи (по-французьки, по-німецьки), та й взагалі ні на одній мові, крім рідної? Вихід один - знову сісти за парту. Сьогодні володіння іноземною мовою - обов'язкова вимога, те саме що знання комп'ютера або елементарних правил поведінки. У закордонному турне зображаєте із себе глухоніму іноземку? При заповненні анкети у відповідній графі ставите прочерк, який часто перетворюється на жирний хрест на вашій кар'єрі? Упускаєте особисте щастя, так як не в змозі підтримати розмову з приглянувшимся симпатичним джентльменом або мсьє в кафе? Причини, з яких ви вирішили вивчити-таки іноземні мови можуть бути різними. Головне - зрозуміти, як це зробити швидко, якісно і ефективно. Багато чого буде прямо залежати від вашого характеру. Як легко і швидко вивчити будь-яку іноземну мову і навчитися розмовляти красиво?

Куди піти?

Існує величезна кількість програм, що дозволяють вивчити іноземну мову вдома. На жаль, сприймати подібний спосіб всерйоз можуть далеко не всі. Для того щоб вивчити мову самостійно, потрібно, по-перше, бути гіпервідповідальною людиною, а по-друге, мати хоча б початкове уявлення про те, з чим доведеться зіткнутися. Іншими словами, отримати знання з нуля самостійно досить складно. Тим не менше подібний підхід має свої плюси: насамперед, це самий економний шлях. Крім того, вільний графік занять - це дуже зручно. Не виходячи з дому, ви зможете вивчити мову з репетитором. Основні плюси в цьому випадку - індивідуальний підхід та активна мовна практика. Безумовно, і в цього методу є недоліки. Серед них - дорожнеча подібних послуг (вартість академічної години - 5-10 доларів) і складність пошуку по-справжньому гарного викладача: прибутковість професії приваблює в репетиторство дуже різних людей ... Найбільш оптимальним методом вивчення іноземної мови є мовні курси. Головна перевага групового методу - використання сучасних методик навчання.

Попит на мовні курси породив пропозицію - чого-чого, а подібних навчальних закладів зараз хоч греблю гати. Викладачі - носії мови, відносна дешевизна, можливість активної мовної практики, безкоштовні навчальні матеріали і безпосередня підготовка до міжнародних іспитів - запорука заслуженої популярності курсів і шкіл, організованих при посольствах в культурних центрах іноземних держав.

Ви тверда і навіть уперта


"Я не я буду, якщо не вивчу мову до наступного літа" - ось приблизно така. Плюс у вас є дуже сильна мотивація, тобто чітке уявлення про те, навіщо вам це потрібно, що дасть, і сильне бажання досягти успіху. Ваш варіант: самостійне навчання (також зручно тим, у кого практично немає вільного часу).

Підказки:

? Знайдіть партнера спеціально для вивчення мови. Буде це ваша колега, подруга чи чоловік - не важливо. Ви і займатися будете роздільно. Головне - отримати ще один стимул. Адже якщо робити щось разом (це і занять фітнесом стосується, і дотримання дієти, і навчання), то з'являється відповідальність і здорова конкуренція: "Хтось зміг, а я що - гірший?"
? Заведіть іноземних друзів, реальних або віртуальних. Закинути вивчення буде складніше.
? Читайте книги, дивіться фільми, навіть якщо ще не особливо розумієте. Це своє го роду занурення в середовище, в мову. Хоча, звичайно, найкраще - зануритися по-справжньому. Взяти і поїхати в Китай, якщо, звичайно, ви вивчаєте саме китайський.

М'яка, схильна до сумнівів, не можете покластися на себе


Ваш варіант: індивідуальні заняття (також підійдуть тим, у кого чіткі плани в освоєнні мови: вивчити граматику, попрацювати над вимовою).

Підказки:

? Дуже важливо вибрати підходящого викладача. Найкраще це робити за рекомендацією. Не всі, хто добре знає мову, можуть його добре викладати. Тримайтеся на відстані. Виникнення дружніх відносин з викладачем шкодять навчанню. Витрачається зайвий час, з'являється необов'язковість з обох боків, стають незручними питання оплати.
? Індивідуальні заняття досить рутинною. Влаштовуйте собі розваги: проведіть "виїзне" заняття в кафе, магазині. Звичайно, спілкуючись при цьому тільки на тій мові, яку вивчаєте.

Товариська, любите працювати в команді, прагнете рівнятися на кращих


Ваш варіант: групові курси (втім, цей спосіб хороший для всіх - був би час і бажання).

Підказки:

? Подивіться на групу. Краще, якщо в ній буде 7-10 чоловік приблизно одного з вами рівня освіти, віку. У меншій групі можливості для практики будуть обмежені, більшій - тим більше.
? Ідіть на курси, які існують давно, мають стабільний викладацький склад і постійні приміщення для занять. Дізнайтеся все про програму, можливості практики, уточніть, який документ ви отримаєте по закінченні (це важливо, якщо іноземна мова потрібен при працевлаштуванні).
? На групових заняттях ви весь час будете в тонусі, але вам потрібен і свій, індивідуальний стимул. Тому активно знаходите будь-яку практику на стороні. Спілкування в цій справі - запорука успіху.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top