Рекомендуємо прочитати

Чому чоловіки не можуть кинути палити?

article1814.jpg

Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть «зав'язати» зі шкідливою звичкою в будь-який момент. Але на ділі все виявляється набагато складніше. І виникає питання: чому чоловіки не можуть кинути палити, коли захочуть? Як, втім, і жінки.

Всі говорять про нікотинової залежності, проте це не є правдою у всіх випадках. Багато чоловіків переходять на електронні сигарети, в які є нікотин, але в результаті все одно повертаються до звичайного паління. Так що фізична залежність далеко не завжди виправдовує курця.

Відсутність мотивації


Чому чоловік не може кинути палити? Та тому що просто не хоче. Людина, яка дійсно бажає позбутися шкідливої звички, обов'язково це зробить, посколькусіла волі є у кожного, але ми далеко не завжди застосовуємо її. Тому в цій статті ми швидше поговоримо не про те, чому чоловіки не вміють кидати курити, а про те, чому вони не знаходять мотивацію.

Заспокоєння нервів


Перше, що найчастіше, підштовхує нас до того, щоб палити - це нерви. Якщо у чоловіка напружена або нервова робота, він обов'язково знайде можливість відпочити хоч пару хвилин, викуривши сигарету. Тим більше, що в нікотині, як у кави і в солодкому, є речовина, яка допомагає мозку швидко розслабитися і отримати нову енергію, яка необхідна для того щоб працювати, особливо якщо мова йде про розумовому працю. Людина психологічно звикає розслаблятися саме викурюючи цигарку, спостерігаючи, як вона тліє. Ось чому електронної так складно замінити справжню.

Вплив соціуму

Багато чоловіків не хочуть кидати палити, оскільки без сигарет вони починають відчувати себе неповноцінними. Особливо, якщо в колективі всі палять, то починаються жарти та різного роду жартування. А як відомо, часто для представників сильної статі дуже важлива думка чоловічої частини соціуму. Тому, не витримуючи тиску, чоловіки знову починають палити.

Виправдання

Ще одна причина, яка не дає чоловікам боротися зі шкідливою звичкою - це брак мотивації. Багато хто думає: а навіщо кидати курити, якщо мені і так добре. І навіть коли з'являються деякі проблеми зі здоров'ям, чоловіки продовжують говорити собі, що все пройде і причина цьому не сигарета. Зазвичай, при цьому згадуються особистості, які курили і дожили мало не до ста років. І думка про те, що у кожної людини індивідуальний організм, практично не відвідує голови кращих людей.

Зайва вага


Багато, як чоловіки, так і жінки, бояться кидати палити ще й тому, що знають - відмова від куріння призводить до набору ваги. А погодьтеся, мало хто захоче добровільно, не просто відмовитися від улюбленого заохочення, але ще і можливо спотворити себе. До речі, незважаючи на те, що чоловіки набагато рідше заїкаються вголос про свою фігуру і зайвій вазі, саме ця причина найбільш поширена серед представників обох статей.

Дух протиріччя


Ще однією з причин є небажання кидати курити може стати бажання комусь суперечити. Зовсім юні хлопці курять зло батькам, а дорослі чоловіки можуть надходити так відносно дівчат і дружин. Причому, чим більше жінка обурюється щодо сигарети в руках свого улюбленого, чим більше кричить і злиться, тим більше йому хочеться курити.

Всі ці фактори, окремо або в сукупності, стають причиною того, що чоловік начебто намагається, але чому то у нього абсолютно не виходить кинути палити. У цьому випадку, щоб дійсно впорається зі шкідливою звичкою, потрібно знайти для себе саме свій стимул. Ніколи не допоможе щось, нав'язане іншими. Потрібно придумати привід, який би мотивував саме вас. Для кожної людини він різний, але якщо покопатися в собі, то будь-хто може знайти для себе стимул для того, щоб кинути палити. Гроші, кохана людина, здоров'я - варіантів безліч. І якщо ви знайдете те, що вам необхідно, то рухатися до мети стане набагато простіше і навіть в якійсь мірі приємніше.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Щоб організм школяра міг нормально розвиватися, до його клітинам повинно надходити необхідна кількість кисню,...
Міфи про похмілля так само різноманітні і цікаві, як коктейлі, які викликають цей жахливий синдром. Факт: похмілля - це...
Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з...
Scroll To Top