Рекомендуємо прочитати

Ідеальна жінка повинна ...

article1301.jpg

Яка вона, ідеальна жінка, на думку чоловіків? Що вона повинна робити, як себе вести? Намагаючись відповісти на це питання, один з великих світових чоловічих журналів провів опитування серед своїх читачів, і факти відкрилися досить примітні. Ми вибрали лише кілька, найбільш актуальні для російського жіночого менталітету. Отже, ідеальна жінка повинна

• допомогти йому добре виглядати

Сучасне життя таке, що чоловік повинен добре виглядати. Чим краще у нього образ, тим він успішніший. І чоловіки вважають, що жінки, більше по суті своїй розбираючись в моді або косметиці, повинні допомагати чоловікові виглядати більш стильним, молодим, здоровим. Допомогти підібрати сорочку чи краватку, порадити хороший крем, замість чергової сукні СОБІ купити гарне шкіряне портмоне ЙОМУ. Виявилося, чоловіки дуже високо цінують таких жінок і самі готові допомагати їм скрізь, де потрібно.

• не забувати про своє особисте життя

Коли жінка цілком занурена в сім'ю, чоловіка, дітей, вона дуже скоро стає нецікавою. Сьогодні у неї все як вчора, а вчора всі як місяць тому. Таким чином, вона набридає чоловікові, перестає бути сексуальною. А чоловіки хочуть, щоб жінка була цікавою, новою, розвивалася. І вони не проти (а деякі навіть наполягають), щоб у жінки було своя особисте життя. Це широке поняття: подруги, родичі, фітнес, клуби за інтересами і так далі - словом, все те, де вона може спілкуватися з іншими людьми, отримувати нові емоції.

• бути сексуальною, але не викликаючою

Чоловіки кажуть, що більшість жінок не може знайти грань між сексуальністю, з одного боку, скромністю, з іншого, і розбещеністю, з третьої. Тому виглядають або занадто закрито, нецікаво, або одягаються і поводяться, що називається, vulgar. Причому останнє не подобається сильній статі особливо, тому що жінка в принципі не повинна себе так вести. Всі ці відкриті животи, низькі талії, купа страз, макіяж як у бойового індіанця, леопардовий візерунок на одязі, уггі, обтягуючий одяг там, де потрібно приховувати, і широка там, де потрібно обтягувати, тощо. Вишукано - ось як чоловік хоче, щоб ми одягалися, для нього це сексуально. І ще - не дивлячись на всі свободи, більшість чоловіків, як і раніше вважають викликом, якщо їх жінка танцює з іншими чоловіками, так що не робіть цього, якщо не хочете розлютити свого партнера.

• перестати тиснути на чоловіка

90 відсотків опитаних чоловіків заявили, що жінка на них постійно тисне. Під словом «тисне» йде все, від постійних нагадувань про те, що потрібно зробити, «контрольних дзвінків» і навіть смс типу «як справи». Сильна стать висловлюється дуже різко - він не потребує нагадувань, а смс сам напише, коли йому це потрібно. І якщо він щось не робить, то не тому, що забув, а тому, що вважає це не потрібним.

Звичайно, ці фактори не зроблять тебе ідеалом, але ми не даремно написали про них - у Росії більшість жінок про даних побажаннях чоловіків взагалі не підозрюють. Саме тому слова і фрази на кшталт "цю сорочку ще мій дідусь носив", "збабіти", "що ти на себе наділа", "дістала", стали невід'ємною частиною чоловічого словникового запасу. А потім ми плачемо, що любов пройшла, все набридло, побут дістав. Може, варто переглянути свій спосіб життя і ставлення до улюбленого чоловіка?

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top