Рекомендуємо прочитати

Чоловiки

Чоловічі комплекси в сексі: чого ж насправді бояться хлопці

Чоловічі комплекси в сексі: чого ж насправді бояться хлопці
Питання "Чого ти боїшся в сексі?" Задавалося чоловікам різного віку і занять. Але на відміну від жіночого різномаїття сексуальних комплексів, чоловічі комплекси виявилися дивно схожими один на одного. По суті, всі чоловіки без винятку назвали в списку страхів приблизно одне і те ж ... Прочитати »

Чому чоловіки люблять стерв

Чому чоловіки люблять стерв
Чому чоловіки люблять стерв? - Цим питанням, мабуть, задається кожна жінка, яка не є стервом по натурі. Але хто така ця жінка - стерво? Що в ній так приваблює чоловіків? Сьогодні ми спробуємо відповісти на ці питання і у всьому розібратися. По-перше, жінка, яку заздрісні суперниці називають «стервом», завжди ретельно стежить і доглядає за собою і своєю зовнішністю. Вона може годинами тренуватися в спортзалі, щоб зберегти гарні форми. Прочитати »

Пояс вірності для чоловіків

Пояс вірності для чоловіків
Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і чоловіча гідність, що викликає у розсудливих людей негативні відгуки. Чоловікові дуже не пощастить, якщо він виявиться в цих кайданах. Навіть якщо це буде на вихідні або трохи довше. Як звичайно, жінці потрібна гарантія, що її обранець буде позбавлений сексуальної можливості на 100%. Уявіть, що людині потрібно носити на собі незручні пристосування. Зазвичай їх роблять із сталі, і добре, якщо вона буде нержавіючою. Прочитати »

Як привітати чоловіка

Як привітати чоловіка
Раніше я не знала, як привітати улюбленого чоловіка, що подарувати, що сказати? Це питання задає собі кожна жінка, яка закохана чи любить до божевілля. З другою категорією все простіше. Жінка відчуває це душею, серцем, кожною клітиною свого тіла. Вона чітко знає, що любляче серце їй підкаже вірний шлях в даному напрямку. Так що ж подарувати? Як привітати? На це питання не потрібно відповідати лише тим, хто не питає порад у сторонніх, вірний собі і тільки собі. Таких не багато. Ми постійно сумніваємося, боїмося зробити щось не так, скривдити або засмутити винуватця торжества, розчарувати... Прочитати »
Scroll To Top