Рекомендуємо прочитати

Чоловiки

Як стати незалежною

Як стати незалежною
У нашому сучасному суспільстві все рідше можна зустріти домогосподарок і жінок, які були б задоволені пасивним способом життя і не прагнули добитися чогось самостійно, реалізувати свої можливості і здійснити поставлені цілі. Однак, для того, щоб зайнятися саморозвитком і стрімко рухатися до мрії, необхідно спочатку стати незалежною і самостійною особистістю, яка в змозі впоратися з виникаючими на шляху труднощами без будь-якої сторонньої допомоги. Прочитати »

Чому чоловіки знімають повій?

Чому чоловіки знімають повій?
Чому чоловіки знімають повій? Що штовхає чоловіків на секс з повією. Над цим питанням замислюються як чоловіки, так і жінки. Зняти повію на одну ніч - це хороший спосіб розслабитися при цьому не вимагає величезних грошових вкладень, витрат часу на ресторани, кафе та іншу подібну нісенітницю. Коли часу не вистачає, робота і дружина набридли, часу на коханку немає, то найкращий спосіб розслабитися і зняти напругу - це зняти якусь симпатичну повію або індивідуалку. Прочитати »

Як чоловік маніпулює жінкою

Як чоловік маніпулює жінкою
Кажуть, що жінки підступні. Чоловіки підступні не менше. Думаєте, тільки жінки маніпулюють чоловіками? Зовсім ні. Чоловіки маніпулюють жінками навіть більше — часто-густо, на кожному кроці. Тільки от жінка сприймає це не як маніпуляцію собою, а якось по-іншому, їй властиво пом'якшувати ситуацію. Мабуть, жінці не хочеться вірити, що її сильний мужик, чоловік її мрії здатний на такі, м'яко скажемо, некрасиві вчинки, як маніпулювання. Давайте поспостерігаємо і побачимо, як чоловіки маніпулюють жінками. Озброїмося знаннями і не дамо більше себе дурити. Прочитати »

Чого хочуть чоловіки: 5 головних потреб

Чого хочуть чоловіки: 5 головних потреб
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери. Насправді чоловіча психологія не так вже сильно відрізняється від жіночої. Принаймні в тому, що стосується бажань і потреб. Чого ж хочуть чоловіки і що ними рухає? Хочете зрозуміти свого хлопця або чоловіка? Секрет чоловічої психології простий: ними рухає 5 основних потреб. Прочитати »

Чого чоловіки бояться в ліжку

Чого чоловіки бояться в ліжку
Можливо, для когось і стане одкровенням той факт, що не тільки жінки переживають з приводу своєї сексуальності. Обидва сексуальних партнера переживають про те, як би зробити так, щоб його або її половинка залишилася задоволена і задоволена після спільних любовних утіх. І якщо в чоловікові складно помітити натяк на переживання, це не означає, що їх немає. Отже, чого ж чоловіки найбільше бояться в ліжку? Прочитати »

ТОП-10 якостей ідеального чоловіка

ТОП-10 якостей ідеального чоловіка
Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі" хлопчики, а деяким подавай брутальних. Але внутрішні якості обранця, які важливі і потрібні, майже для всіх дівчат однакові. Давайте подивимося, що ми цінуємо в представниках сильної статі більше всього. Отже, чоловік повинен бути ... Прочитати »

Худенькі подобаються всім

Худенькі подобаються всім
Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і чим худіша, тим більше подобається. Не повинно бути ні грама зайвого жиру, жодного зайвого сантиметра. Це стало як незаперечним фактом. Чи насправді чоловікам подобаються худі жінки? Прочитати »

Як правильно виховувати чоловіка

Як правильно виховувати чоловіка
У сучасному світі дуже часто від жінок можна почути фразу, що вже немає на світі справжніх чоловіків, які допоможуть прибрати квартиру, приготувати обід, випрати. А ще й дітей треба виховувати і уроки перевіряти. Все це жінки «тягнуть» на собі після 8-годинного трудового дня. А чоловіки тим часом вирішують глобальні питання - стежать за подіями в гарячих точках, прогнозую індекс фондових бірж і вболівають за улюблену футбольну команду. Прочитати »

Чоловічі звички, які дратують жінок

Чоловічі звички, які дратують жінок
Ідеальних людей немає, і дуже багатьох дівчат дратують різні звички чоловіків. Для більшої твоєї переконливості пропонуємо перелік чоловічих звичок у порядку побуту, які можуть дратувати жінок. Прочитати »

Як за зовнішніми ознаками визначити розмір чоловічого достоїнства

Як за зовнішніми ознаками визначити розмір чоловічого достоїнства
Практично для кожного представника чоловічої статі розмір його гідності вельми важлива тема. Одні пишаються розмірами свого члена, інші переживають, що не дотягують до ідеалу. Жінок це питання цікавить не менше, хоча безперечно, емоційна сторона відносин для них є основною. У питаннях же експлуатації жінкам важливіше вміння чоловіка користуватися своїм членом, ніж його параметри. Прочитати »
Scroll To Top