Рекомендуємо прочитати

Чоловічі комплекси в сексі: чого ж насправді бояться хлопці

article1747.jpg

Питання "Чого ти боїшся в сексі?" Задавалося чоловікам різного віку і занять.

Але на відміну від жіночого різномаїття сексуальних комплексів, чоловічі комплекси виявилися дивно схожими один на одного. По суті, всі чоловіки без винятку назвали в списку страхів приблизно одне і те ж ...

Відсутність ерекції у відповідальний момент


Всі без винятку чоловіки відповіли, що це, мабуть, самий що ні на є глибинний чоловічий страх. "Облажатися" бояться чоловіки незалежно від їх потенційних можливостей. Страх може бути присутнім навіть у молодого, повного життя і успішного в сексі чоловіка. Цікаво, що жодна жінка не згадала про боязнь, що її чоловік виявиться нездатним до сексу (за винятком випадків еректильної дисфункції або інших захворювань). В основному цей чоловічий страх переборний, але іноді зайва нервозність дійсно позначається на чоловіках, особливо при перших контактах з новою партнеркою або в молодому віці.

Як допомогти: якщо трапилося "найстрашніше", ніколи не дорікайте чоловіка ні словом, ні поведінкою. Це може завдати психологічну травму такої глибини, що відіб'ється на все подальше сексуальне життя. М'яко і по-жіночому ніжно допоможіть йому переключитися з проблеми на якийсь час, але не перестарайтеся в утіхах — докладна дискусія на тему "Та нічого страшного, у нас це лікують!" Навряд чи сподобається чоловікові ...

Передчасна еякуляція

Не менш поширений за даними опитування чоловічий страх. Можливо, причини в стереотипі "чим довше, тим краще", а також у впевненості в тому, що довгий статевий акт дає 100% гарантію жіночого задоволення. Або у чоловіка були випадки передчасного оргазму з неадекватною реакцією жінки (образою, докорами, злістю, образами і т.п.).

Як допомогти: підкажіть, як принести задоволення вам, якщо ви не встигли його отримати, і пізніше повторіть спробу. Також як у випадку слабкої ерекції (або повної її відсутності), не висловлюйте негативних оцінок на адресу партнера. Якщо ж фізіологічні проблеми стають постійними, чоловікові краще звернутися до фахівців (андролога, уролога або сексолога) і отримати професійну консультацію.

"Не той" розмір

Ще один дійсний лідер чоловічих комплексів — розмір статевого члена. Як правило, страх виникає через занадто маленький розмір (при цьому неясно, звідки взяті критерії "маленький-великий") і, як і у жінок, часто буває занадто надуманим. Рідше чоловік страждає, маючи "занадто велику" гідність.
Як допомогти: страх швидше за все виникне лише при перших сексуальних контактах (якщо це не його невикорінний комплекс з юності), і зазвичай проходить сам собою. Але якщо ви раптом залишилися зовсім не задоволені розміром і вірите в те, що ваше задоволення цілком і повністю залежить від величини, не варто різко висловлювати своє здивування (презирство, зверхність), поважайте партнера незалежно від його фізіологічної будови. І зробіть так, щоб ваші відносини потихеньку "пішли в небуття". Повірте, якій небудь іншій жінці його розміри цілком згодяться :)

Боязнь не задовольнити жінку

Цей комплекс схожий на жіночий страх опинитися невмілої коханкою. Зрозуміло, всі ми люди і ніхто не народжується майстром камасутри, але чоловіки уточнюють один цікавий нюанс. Цей страх може з'явитися тільки тоді, коли дівчина по-справжньому подобається чоловікові. Іншими словами, якщо це секс на одну ніч, і на ранок чоловік навіть не пам'ятає вашого імені, то страх не приходить. Але якщо чоловік дійсно хоче сподобатися і запам'ятатися жінці, він особливо ретельно ставиться до питань техніки задоволення.

Як допомогти: підказуйте і надихайте, віддаючись сексуальній грі. Адже істинно жіноче призначення в сексі — "виграти, програвши", віддатися чоловікові, розчинитися в ньому, і тоді секс стає яскравим, емоційним і приємним заняттям.

Консерватизм і боязнь новизни


Ви зустрілися, сподобалися один одному, зайнялися коханням і ваші стосунки тривають якийсь час. І ось ви помічаєте, що секс, нехай якісний і приносить задоволення, йде за одним сценарієм. Пропонуєте нове — стикаєтеся з небажанням або відвертим небажанням експериментів. Або, того гірше, з гидливістю чи зайвою соромливістю — наприклад, партнер категорично уникає орального сексу, вважаючи його соромливим або негігієнічним.
Як допомогти: у консерваторів є закономірність — те, що відкидається на самому початку, при належної наполегливості приймається і навіть подобається. Пропонуйте знову і знову, але не тисніть, і, може, ваш чоловік відкриє для себе нові грані відчуттів завдяки вам.

Страх стати батьком

Чоловік практикує перерваний статевий акт, незважаючи на наявність презерватива, нервово шукає серветку або відправляє вас у душ відразу після оргазму, коли хочеться розслаблено полежати… Звичайно ж, як і будь-який інший, цей страх має свої причини (невдалий досвід, страх відповідальності, обману і т.п.).

Як допомогти: якщо ви свідомо підходите до питань контрацепції — дайте це зрозуміти партнерові. Нехай він буде впевнений у вашій дорослості і розумності, як і ви в його. Однак якщо ви сподіваєтеся на серйозне продовження відносин або пристрасно бажаєте народити дитину від цього чоловіка, подумайте, а чи ваша це людина, чи, може, вам потрібен інший? Той, хто хоче дітей і сім'ю?


"Індивідуальні" страхи

Все вищеописане відноситься до так званих "масових" чоловічих комплексів. Але є ще й страхи індивідуальні, навіяні враженнями дитинства, необережними словами оточуючих і т.д. Наприклад, страх пасивної ролі в одностатевому контакті. Звичайно, це не означає, що чоловік спить і бачить кошмари на тему гомосексуалізму, але ця думка так чи інакше приходить йому в голову. У іншого чоловіка головним страхом може стати острах венеричних захворювань. У третього — почуття гіпервідповідальності ("якщо я переспав з дівчиною, я повинен з нею одружитися"). У четвертого — боязнь, що за своє життя він мав статевий зв'язок з надто скромною кількістю жінок (якщо, наприклад, рано одружився і не зраджував дружині). У п'ятого — відраза до проявів звичайного жіночого циклу (менструації). У шостого — боязнь здатися збоченцем і т.д.

Як допомогти: кількість комплексів і "тарганів" у голові людини настільки велика, що не може бути універсального засобу їх подолання. І, звичайно, позбутися комплексу може тільки сама людина, і ніхто інший. Але любов і чуйне ставлення близьких людей, а, тим більше, коханої жінки, може творити дива і вселяти віру навіть у самого зневіреного чоловіка.

Отже, аналізуючи інформацію, отриману від чоловіків і від жінок, ми приходимо до цікавого висновку: жінки в основному не бояться того, чого побоюється кожен чоловік, а чоловікам не властиво відволікатися під час сексу на думки, які так псують життя жінкам. І яку проблему можна вирішити обопільно, для цього досить прибрати непотрібну сором'язливість, довіритися партнеру і все у вас вийде!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Scroll To Top