Рекомендуємо прочитати

Як жінки люблять в різному віці

article1574.jpg

Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю згодні, інші ж навпаки. Але справа не в цьому, а в тому, що на різних життєвих етапах любов нами сприймається по-різному. Якщо вдуматися, адже наше ставлення до багатьох речей змінюється з віком, так само як змінюємося і ми самі.

У період від 16 до 20 років


Передбачається, що обранець буде поєднувати в собі такі якості як непередбачуваність, загадковість і пристрасність. В першу чергу увагу привертають такі собі «плохиші», які ще не володіють обтяжуючими наслідками бурхливої ??молодості у вигляді пивного живота, набряклі обличчя і неприхованого жовчного цинізму. Так, що сторінки в соціальних мережах рясніють зухвалими висловлюваннями про життя і зневажливим ставленням до «тихоням - ботаніків».

Оптимальними є відносини з палкими зізнаннями і повними наївної романтики зустрічами, що чергуються пристрасними сварками з тимчасовими розривами, сльозами і криками, які закінчуються не менш бурхливими примирення. У подібних відносинах немає місця рутині і нудьгу, вони супроводжуються девізом «ми не будемо такими, як наші батьки»!

У даний період сексуальність в основному є лише пікантною приправою до основним емоціям. Ще немає тієї впевненості та сексуальної розкутості, яка властива більш зрілим особистостям, здатним контролювати свої потреби і формулювати свої бажання. У цьому є і позитивні моменти, адже саме в цей час люди багато чому вчаться, у тому числі і будувати відносини.

У період від 20 до 30 років


Обранець повинен бути розумним, чарівним і головне перспективним. Від «поганих хлопців» в кращому випадку залишаються лише спогади, в гіршому не найприємніший клопіт. У відносинах крім романтики, з'являється частка прагматизму. Почуття почуттями, але пора подумати і про майбутнє. Неважливо наскільки далеко заходять плани, у відносинах вже повинні бути взаєморозуміння і стабільність.

На даному етапі сексуальність грає не останню роль. І справа не тільки в набутому досвіді, гормональний фон в цьому віці вже цілком стабільний у відповідності з чим, зростають сексуальні потреби. Жінка знає чого хоче від свого партнера, і розуміє чого він чекає від неї завдяки здатності виражати і формулювати свої бажання в сексі.

У період від 30 до 40 років


Тепер уже, крім усього сказаного вище, обранець повинен бути не тільки порядним, надійним і успішним, додатково до всього, він повинен бути не обтяжений штампом у паспорті. У відносинах позначено чіткий поділ на тривалі, серйозні і на легкі, короткочасні. Головним ставати не ефемерний принц на білому коні, а конкретно взятий чоловік, з яким не просто хочеться жити в одному будинку, але і який цей будинок зможе підтримати в хорошому стані.

Сексуальні стосунки перебувають на піку. Жінка не тільки отримує від сексу задоволення, вона знає, що для отримання потрібного результату потрібно зробити партнерові, і як доставити відповідь задоволення йому.

У період від 40 до 45 років


Поруч може бути тільки стовідсотково «твій чоловік», все інше вже не так принципово. Досить часто в цьому віковому періоді жінок знову цікавлять молоденькі «плохиші», як говоритися не сексу заради, а щоб не забути. Навіщо ж самодостатня жінка повинна відмовляти собі в безневинних задоволеннях?

Про сексуальність зараз забувати зовсім не варто, перед настанням менопаузи починається активне вироблення гормонів організмом, тому сексуальні бажання знову посилюються.

Починаючи з 45 років


Обранцем буде той, поряд з яким жінка відчуває себе не просто улюбленою, але і молодий. Не важливо, що у неї вже дорослі діти, яким не зрозуміти істиною романтики, молодість адже легковажна. Знаки уваги у вигляді квітів, прогулянок і походів у ресторани, музеї, театри та інше, зараз мають вже інший, більш глибокий сенс. Додатковим плюсом обранцеві стане його вміння знаходити спільну мову з дітьми та онуками.

Сексуальні стосунки також зазнають зміни, гормони виробляються все менш активно, і важливим стає не стільки кількість скільки якість сексу. Навіть тут головним стає відчуття того, що жінка бажана і улюблена!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо раніше головним призначенням жіночої білизни була гігієнічна захищеність, то зараз це справжній індикатор...
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
Scroll To Top