Рекомендуємо прочитати

Як пробачити зраду і повернути довіру

article1715.jpg

Повернути довіру в сім'ю, де трапилася зрада, складний і часто довгий процес. Для того щоб наблизити себе до бажаного результату, рішення про свою поведінку потрібно приймати не з подругами і не після чергової сварки з чоловіком.

Найкраще в цій ситуації - твереза голова, максимально нейтральні емоції і порада фахівця.

Про що варто подумати після зради?


Перш ніж приступати до дій і почати жити "звичайним життям", а точніше - відновлювати звичайне життя, варто відповісти собі чесно на 3 питання, як би не було боляче і важко:

- Чи зможу я пробачити і жити з цією людиною, як раніше, без претензій, звинувачень, нагадувань і страху, що все повториться знову?
- Чи зможе він повернутися і любити мене як раніше, а може бути, навіть сильніше, чи зможе робити все, щоб я знову повірила йому і змогла довірити себе?
- Чи є у нас двох сила і бажання пройти через ці випробування і зробити нашу сім'ю міцнішою, ніж вона була?

Як пробачити зраду і повернути довіру

Якщо на ці питання буде відповідь: "ні, не впевнена, частково", то знайте, цілком може статися, що у вас не вийде зберегти сім'ю, і тоді краще не втрачати час, а спробувати щастя з кимось іншим. У такому випадку питання повернення довіри вже відпадає.

Що робити жінці, щоб відновити довіру?

Повернення довіри - це складна внутрішня робота, і її важко зробити однією, якщо ситуація прямо залежить від іншої людини, в даному випадку - вашого чоловіка. Навіть якщо ви - сильна духом жінка і приймете категоричне рішення "Родині бути!", То навряд чи в один момент ваш настрій різко зміниться без особливих старань вашого чоловіка.

Тому найголовніше правило і є найперше, що ви можете зробити, щоб повернути довіру до чоловіка:

1. Не примушуйте себе!

Простивши, ви даєте собі обіцянку більше ніколи не згадувати про зраду, не дорікати чоловіка і т.д. Але поки довіру не відновлено, не змушуйте вести себе, як раніше. Не змушуйте себе пробачити зраду і почати довіряти в один момент. Все одно не вийде, надто вже сильний емоційний стрес ви пережили.

Крім того, не квапте себе, дайте собі стільки часу, скільки потрібно. Такий процес як прощення дуже важко вкласти в тимчасові рамки. Варіанти "через місяць", "до обіду" або "до наступного понеділка" все одно не спрацюють. Зворотня поведінка може призвести не тільки до погіршення вашого психічного стану, але і до хвороб.

Якщо ви будете переконувати себе, що вже все забули і пробачили, і вже можете довіряти, коли все ваше спілкування ще говорить про зворотнє, ви вженете себе в невроз (це в кращому випадку), а то й "заробите" хворобу. Скажіть собі: "Я зроблю все, щоб здатність довіряти прийшла до мене своєчасно. Я дам собі і йому час. Нічого страшного не буде, якщо я поки буду придивлятися до нього. Це краще, ніж поквапитися і знову відчувати себе обдуреною ".

2. Встановіть термін для перевірки та домовтеся про це з чоловіком

Не примушуючи себе "пробачити до Нового року" - ви цілком можете встановити цілком певний термін, протягом якого ви будете придивлятися до свого чоловіка. Протягом цього терміну у вас вдома може діяти ряд домовленостей, який допоможе зрозуміти, пробачити, або точно вирішити, що ви не зможете цього зробити.

Як пробачити зраду і повернути довіру

Домовленості можуть включати в себе часткове звуження особистого простору вашого чоловіка, зокрема, він може поділитися своїми паролями від пошти, соціальних мереж. І / або ж він може не перешкоджати, якщо ви захочете перевірити його телефон або щоденник.

Домовтеся про те, що деякий час ви будете його перевіряти. Я знаю чоловіків, які дозволяли дружинам заглядати в їх мобільник і давали їм паролі від своєї електронної пошти, тільки щоб ті змогли якнайшвидше пробачити і забути. "Все це нічого не значить, якщо захоче щось приховати, то приховає і так", - звичайно, скажете ви ... Це і так, і не так.

Більшість людей все-таки не настільки цинічні, щоб цілеспрямовано створювати для цих цілей інші акаунти, шифри, адреси і паролі (почасти тому й потрапляються на зраді). А право перевірити, дане добровільно і з добрими намірами, дійсно більш ніж цілюще для відносин. І до речі, зазвичай після нього зовсім не хочеться нікого перевіряти.

Крім того, попросіть чоловіка бути більш уважним до вас, попросіть його давати вам більше інформації і пояснювати свою поведінку, якщо відбувається щось нове. Наприклад, якщо раніше ви точно знали, що по середах він затримується, бо грає з друзями в боулінг, то тепер цей боулінг може перерости в ваших очах в куди більш барвисті картини. Попросіть його дзвонити і попереджати вас, варіант "за замовчуванням" або "ти і так знаєш" тепер не працює.

Важливо! Пам'ятайте, що можливість перевірити і перевіряти - це різні речі. Не перетворюйтеся в параноїдального сищика, в таких умовах ваш чоловік, навіть якщо він дійсно вирішив змінитися, довго не протримається, та й ваші нерви здадуть від постійної напруги. Зумійте вчасно вийти зі стану перевіряючої, адже після того, як ви пробачте, особистий простір до чоловіка повинен повернутися.

3. Розвийте в родині культуру розмови

Підозри і недомовки не роблять сім'ю щасливою. Напевно, всім відомий ефект "сніжної грудки", коли дрібні недомовленості і невисловлені образи накопичуються і з часом хоронять під собою все хороше, що є у вашій родині. Зараз вам не просто не слід собі дозволяти таку поведінку, вам не можна!

Зараз, коли довіра у вашій парі серйозно похитнулося, ви не можете собі дозволити тихо сумніватися, тому готуйте чоловіка до того, що ви будете в цей нелегкий період задавати куди більше запитань, ніж раніше.

Як пробачити зраду і повернути довіру

Говоріть чоловікові про свої почуття і підозри відразу ж. Справа в тому, що ми деколи самі не усвідомлюємо, до якої міри не розуміємо партнерів. Приміром, ви підійшли до нього і встали у нього за спиною, а він одразу зачинив свій щоденник. Скажіть відразу, що це викликало у вас бурю почуттів та підозр. Майже напевно він відкриє вам сторінку, і ви побачите, що на ній немає нічого, а звичка закривати документи у нього залишилася ще з армійського минулого, просто раніше ви не звертали на це уваги ...

4. Виправте те, що призвело до зради

Диму без вогню, як відомо, не буває. І в будь зраді є вина іншого партнера. Подумайте, чого не вистачало чоловікові? І навіть якщо його вимоги нерозумні, як здається вам, спробуйте йому це дати. Адже якщо ця нестача призвела до зради, значить, для нього це було дуже важливо. І це стосується всіх зрад, навіть тих, які, як здається, відбуваються випадково.

Покажіть йому знову ту жінку, в яку він закохався, ту, якої не хотілося змінювати. Спробуйте почати з себе, і ви побачите зміни.

5. Розвивайте силу волі

Мало хто вірить, що сила волі може бути помічником у цьому питанні. Адже не можна ж змусити себе довіряти по команді і, зціпивши зуби, сказати собі: "З цієї хвилини я знову йому вірю". Але можна і потрібно дуже захотіти знову повернути в сім'ю мир.

Психологи кажуть, що можна запрограмувати себе на певний крок, і ця внутрішня установка буде допомагати вам рухатися далі. Сама по собі вона, звичайно, нічого не змінить, але вона буде основою для вашої щоденної поведінки, яке, власне, і формує реальність у вашій родині.

Три правила для чоловіків


Насправді, цей розділ повинен бути центральним у цій статті, адже саме поведінка чоловіка буде визначати, чи зможете ви повернути довіру до нього і наскільки швидко ви зможете це зробити.

Але чи є ймовірність, що чоловік побачить все нижче написане? Ви, звичайно, можете показати йому або розповісти. А можете просто знати це самі, адже це теж важливо. Основна проблема після зради в тому, що ніхто точно не знає, як себе вести, немає моделі поведінки, як повинно бути, що природно, що ні, що можна вимагати, що потрібно, а що не можна.

"Всі так роблять", звичайно, сумнівного вигляду аргумент, але коли більше немає нічого, важко знайти іншу опору. Ми ж пропонуємо вам думку психолога, як слід поводитися чоловікові і до чого бути готовим, щоб відновити сім'ю після його зради.

Через те, що немає знання, ми можемо зробити вчинки, які тільки все зіпсують. Нижче ми наводимо перелік міфів і головних помилок, які може зробити жінка, намагаючись придушити в собі образу і насильно змусити себе довіряти чоловікові. А також напуття чоловікові - модель поведінки, яку варто прийняти для того, щоб повернути довіру в сім'ю.

1. "Ми ж дорослі люди"

Будь-яка проблема, особливо така серйозна, як зрада, і відновлення довіри в сім'ї після неї, робить нас психологічно старше, змушує шукати більш дорослі і мудрі рішення. Тому жінка, яка прийняла рішення пробачити і знову повернути довіру в пару, намагається вести себе дуже мудро, спокійно, при чоловікові намагається мовчати і терпіти, а наодинці плаче в подушку.

Жінка, що втратила довіру, схожа на скривджену дитину. Вона примхлива, недовірлива, образлива, замкнута і ранима. І здатися їй може все, що завгодно. І це нормально і природно! Зрадою ви поранили її самолюбство, і вона зараз усіма силами намагається його повернути. Тому, якщо вам дійсно потрібна ця жінка, будьте дуже терплячі ...

В першу чергу, дайте їй право знати про вас і вашого життя все, що вона хоче, в тому числі паролі, рахунки. Можливо, ви вважаєте, що це занадто відверто і створить для вас деякі незручності. Раніше так, звичайно, не було, але це ВИ втратили довіру жінки, в цьому ваша вина і тому на поступки треба йти вам.

2. "Про зраду - ані слова"

Існує думка, що пробачити - значить забути. Значить, про зраду не можна не тільки говорити, а й думати. Але це стосується тільки того періоду, коли думки і емоції вже піддаються хоч якомусь контролю.

Як пробачити зраду і повернути довіру

Не знаючи цього, деякі жінки терзають себе думками про те, що це була за жінка, як все це сталося і чому. Вони переводять себе, тим самим вганяючи в невроз, але все ж не дозволяють собі заговорити про це.

Дуже часто жінку, якій зрадили, цікавлять подробиці, часом дуже інтимні, про те, як і чому, з ким, в якій обстановці це сталося. Це абсолютно ірраціонально і напевно викликає у вас здивування і навіть гнів. І часто жінка замовчує своє бажання.

Але, незважаючи на все, це дуже природно. Жінці дійсно потрібна ця інформація, і ви поступите мудро, якщо дасте їй її. Справа в тому, що завдяки цій інформації, жінка визначається зі своєю самооцінкою і до кінця переживає все, що сталося.

Вам ніколи навіть в голову не прийде, через які жорна вона перемелює цю інформацію, які "дивні" висновки може зробити, і все для того, щоб, врешті-решт, відпустити. Наприклад, дізнавшись про те, що дівчина молода, можна переконати себе в тому, що по своїй молодості вона наївна і дурна, в той час як ви могли б припустити, що ваша дружина буде переживати через своїх вже не юних років. ..

Іншими словами, логіці це не піддається, але ви зробите добру справу, якщо будете відповідати на її запитання.

3. "Нічого не буде, як раніше"

Зрада міняє все і назавжди. Намагаючись повернути втрачену довіру, подружжя часто закреслюють разом з поганим все хороше, що було. І ладу так звані "нові відносини", багато хто чомусь вважають, що романтичні події в цей період будуть незграбні і неприродні, будуть чимось на зразок бенкету під час чуми. Тому всі живуть звичайним життям, намагаючись відновити мир, забуваючи, що від одного довіри щастя не додасться.

Кожній жінці, якій зрадили, дуже важливо, щоб трапився якийсь ритуал, який би показав їй, що старе пройдено і почався новий етап її життя. Але чомусь чоловіки бояться це робити, адже "якось не час".

Як пробачити зраду і повернути довіру

Зробіть приємне своїй дружині! Можливо, це буде надихаюча поїздка, в якій ви знову зізнався їй у коханні і навіть знову ... попросіть її руки. Можливо, повторна (ігрова) шлюбна церемонія. Або красиве сімейне торжество. Може бути, вінчання. Або дарування нового кільця. Словом, для вас обох з цього моменту повинна початися нове життя.

Не чекайте, що така церемонія дійсно перекреслить всі заподіяні один одному болю. Працювати над відносинами вам доведеться все одно. Але вона точно ритуально підведе риску під вашою помилкою і дасть підставу жінці знову повірити у ваші почуття до неї.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти,...
Scroll To Top