Рекомендуємо прочитати

Рекомендації для починаючої коханки

article3199.jpg

Всім жінкам потрібно, нарешті, засвоїти один урок. Чоловіки люблять не тільки дивитися порно онлайн і займатися сексом. Вони люблять жінок, які люблять і вміють займатися любов'ю!

Кілька правил для тих, хто хоче стати бажаною жінкою і гарною коханкою:
- Не варто займатися любов'ю після рясної трапези. Переївше чоловік буде зайво сонним і млявим і толку від нього буде мало.

- Перед любовними втіхами більше підходить легка вечеря, і келих червоного вина. "Буть мудрою" - Мудра коханка завжди передбачає, будь-які бажання її чоловіка. Вона передбачає або передчуває всі його забаганки, обчислює способом підбору, методом проб і помилок. Секс завершується в ліжку, а починається з взаємної симпатії, довіри і з спільних бесід і переживань. Отже, чоловіки люблять головою, а не "тим" місцем про який прийнято підозрювати.

- Варто не мудрувати, а давати чоловікові в ліжку те, що він забажає, засипати його ласками, виконувати будь-які забаганки. Але в особистих відносинах і побуті не треба бути нав'язливою. Найміцніші мережі невидимі. Такими мережами майстерна спокусниця як майстерний павук обплітає мозок, душу і тіло чоловіка. Цьому потрібно вчитися і не соромитися використовувати як посібники порно відео.

- Ще древні гейші відали про вірний засібі для привороту. Необхідно наслідувати жестам, словами і міміці чоловіка. Підсвідомо співрозмовник приймає вас за члена своєї сім'ї, ви немов разом виконуєте якийсь ритуальний танець. Перевтілення має і зворотний зв'язок. Ви починаєте краще розуміти партнера, а значить, вірніше відповідаєте його очікуванням. "Не виставляй свій розум напоказ і будь спокусливою"

- Досвідчена спокусниця підходить до питання вибору свого вбрання з точки зору чоловіка, який вперше дивиться на вас. А чоловік дивиться і не на вбрання зовсім, а на жінку в цілому. І йому глибоко наплювати на божевільну вартість вашого гардеробу.

- Основне у відносинах з чоловіком - потрібно спочатку дати все, що тільки у вас є, не піклуючись про себе, без зайвого егоїзму і прорахунків, а потім отримати за це в сто разів більше.

- Чоловіки найбільше не люблять, коли їх постійно ставлять жінки перед жорстким і серйозним вибором. Чи варто перевіряти його почуття і вчинки на міцність? Краще ті ж сили використовувати на те, щоб почуття зробити міцнішими і довговічнішими?

- Скаржитися чоловікові - собі дорожче буде. Як правило, жіночі проблеми здаються їм нікчемними і смішними, а скарги - звичайними жіночими капризами. Так що до чоловіка зі своїми проблемами потрібно звертатися лише в крайньому випадку і тільки з серйозним питанням.

- Сучасним чоловікам як правило не так важливо, в усякому разі, на перших порах, відчуваєте ви задоволення в ліжку чи ні. Тільки добившись того, щоб вас полюбили, ви можете просити ласк, які піднесуть вас на вершину насолоди.

- Побутує думка про те, що чоловіки нібито не люблять розумних жінок. Не розумних вони не люблять, а тих, хто надмірно виставляє свій розум напоказ, демонструючи чоловікові огріхи в його утворенні.

- Уміння хорошої господині утримувати будинок в красі і затишку ще нікому не завадило. Будь-якому чоловікові буде приємно приходити в квартиру, в якій і порядок і затишок. "Не муч його" - Не варто чоловіка постійно мучити, змушуючи його розмірковувати на тему "як міцно я тебе люблю". Чоловіків, таке жебрацтво, підштовхує до думки, що всі баби великі дурепи.

- Якщо трапилося, що ваш "благовірний" загуляв, не треба його терзати підозрами і вимагати визнання. Будучи коханкою, утримайтеся розставляти йому свої мітки: зрошувати його одяг духами, бруднити його обличчя помадою і в екстазі дряпати йому спину.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Романтична вечеря, красива постільна та нижня білизна, аромат свічок і парфумів, афродизіаки - ці способи відомі жінкам...
У цій статті ми зібрали десятку універсальних предметів, які вважаються неодмінними атрибутами сексуальних...
Ніхто не хоче думати про можливий розрив стосунків. Особливо коли це стосується власних відносин. Кінець любові - це...
Scroll To Top