Рекомендуємо прочитати

10 найсексуальніших предметів

article1655.jpg

У цій статті ми зібрали десятку універсальних предметів, які вважаються неодмінними атрибутами сексуальних відносин.

Десяте місце. Гітара. Сексуальною її зробив ні хто інший, як Джиммі Хендрікс. Рок-герой всіх часів і народів грав на гітарах ТАК, що в масовій свідомості міцно закріпилася зв'язка "секс і гітара". Згадайте свою бунтівну юність: хлопчики, співаючі і грають на гітарах, були душею компанії і завжди в центрі уваги. Чи не це успіх?

Дев'яте місце. Любовне послання / лист / записка. Чим же воно сексуальне? Тим, що написати часто набагато простіше, ніж сказати. У тому числі і про потаємні думки, еротичні фантазії і інші непристойності. Століттями листи допомагали розвиватися відносинам, довести їх до спальні. І хоча паперових листів вже майже ніхто не пише, можна перевести цей ніжний жанр в ззвасковий, як описано, наприклад, у Сідні Шелдона. А взагалі електронні е-мейли і sms впораються зі справою нітрохи не гірше.

Восьме місце дістається символу орального сексу - банану. Якщо ви думаєте, що його придумали як фалічний символ тільки в редакції Х'ю Хефнера, то ви помиляєтеся: в багатьох культурах його використовували як дефлоратор. До речі, вчені з'ясували, що в бананах міститься речовина буфатінін. Лікарі стверджують, що цей самий буфатінін допомагає організму справитися зі стресами і взагалі розвантажити психіку.

Сьоме місце дістається не зовсім предмету - танцю. Танго. На нашу думку, це натуральний секс в танцкласі, тільки в одязі й прилюдно. У міру еротично, в міру відверто, в міру стримано і дуже елегантно. Танго не настільки вульгарно і зухвало, як сучасні клубні танці. І цілком може замінити прелюдію. Існує легенда, що танго з'явилося в латиноамериканських борделях, а популярним його зробили кіно і література.

Шосте місце дістається свічкам. Тремтяче світло безлічі свічок робить атмосферу таємничою і розташовує до близькості, Голлівуд вже постарався нам це пояснити. Знову ж недоліки фігури відмінно маскуються таким нехитрим прийомом. Згадаєте ще про ванну і пелюстки троянд, і буде вам своя краса по-американськи.

П'ятірку найсексуальніших предметів відкриває червона спортивна машина. До речі, якщо прибрати з цих трьох хвилюючих слів одне - "спортивна", то словосполучення одразу втрачає свій магнетизм, так? А все тому, що спортивна машина не може бути економ-класу, не може бути дешевою і не може понуро нудитися в пробці. Тому, дорогі читачі, марш за червоними "феррарі"!

А поки наші дорогі чоловіки думають, як би їм взяти в іпотеку таку машину, звернемо погляд свій на довге гарне волосся. Їм дістається четверте місце нашого рейтингу. Здорове, блискуче, красиве довге волосся говорять про молодість, здоров'я і достатк їх власниці. Їх можна використовувати в постільних іграх, спокушати, дозволяючи їх гладити, ну, і так далі, на що фантазії вистачить. І взагалі розпущене довге волосся приховує ерогенну зону - шию.

Третє місце займають духи. Запахи часто асоціюються з якимсь часом, місцем і людиною і тому можуть створити відповідний настрій. Духи - потужна зброя спокушання, адже вони діють на дуже чутливий канал сприйняття - нюх. Духи з'явилися тоді, коли потрібно було замаскувати неприємні запахи: тоді про гігієну тіла думали мало. Зате тепер парфум - це можливість підкреслити чистоту і пахощі чистого тіла.

Друге місце ми віддали шовку. Розкішна, приємно прохолодна або зігрівальна тканина, що струмує уздовж тіла, немов вода. Вона асоціюється з чимось гладким, ніжним і приємним. Тут справа не тільки в тому, як виглядає шовк, який він на дотик, а ще й у тому, що він дуже акуратно і сексуально підкреслює вигини тіла.

І, нарешті, перше місце ми віддали джакузі. Цей вид ванн - абсолютний символ сексу в нашій країні, де так люблять лазні і сауни. А також не цілком безневинні витівки в них. До речі, придумав ванну з гідромасажем американець Рой Джакузі. Спочатку така ванна була одномісною, а коли він здогадався її розширити, то виробництво джакузі стало надприбутковою справою. А загальний настрій сексуальної розкутості тоді, в 1970-х роках, тільки допомогло поширенню новинки. І джакузі досі залишається одним з найсексуальніших предметів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Інтернет міцно увійшов у наше життя. Одні бачать в Інтернеті паличку-виручалочку, енциклопедію з усіх питань, інші...
Виникли труднощі з оргазмом під час близькості з коханим? Це цілком поправимо! Але спочатку дай відповідь на питання - а...
Scroll To Top