Рекомендуємо прочитати

Що робити якщо закохалася

article2541.jpg

Любов приходить негадано і несподівано. Люди зустрічаються, і день за днем прив'язуються один до одного. Причому кожен сумнівається в щирості почуттів другого. Найчастіше до цього схильна прекрасна половина людства. Чому так відбувається? Початок проблеми зберігається біля підніжжя незнання, як до тебе ставиться чоловік. Та й до того ж, у більшості випадків, у жінки любов переходить в якусь форму залежності. Вона з нетерпінням чекає зустрічі, ловить кожен жест і погляд обранця. При цьому забуває про те, що надмірна настирливість може відштовхнути будь-яку людину. У цьому випадку, варто дотримуватися простих рекомендацій, які за своїм змістом підходять до будь-якої історії кохання.

Що робити якщо закохалася?
У першу чергу, потрібно усвідомити, чи взаємне почуття любові. І існує всього три варіанти розкриття таємниці: ви зізнаєтеся в сильних почуттях сама, почекаєте поки обранець зізнається в пристрасті або розлюбите його. Прийняття такого важливого рішення залежить від ряду обставин: ким є ваш коханий, чи він одружений, або у нього є дівчина, або ви побачили його вперше і загорілися бажанням бути поруч. У кожному разі, відповіді на ці питання значно полегшать, а може навіть і позбавлять від душевних мук.

«Я закохалася» - план дій:
Постарайтеся дізнатися про обранця все, що можливо. Володіючи інформацією про його характер, поведінку, звички ви зможете визначити, чи такий вам дорогий насправді «об'єкт» кохання. У цьому вам можуть допомогти спільні друзі і знайомі, а також популярний спосіб пошуку його профілів у соціальних мережах.
Якщо ви переконалися в тому, що він підходить вам, то приступите до вивчення його хобі. Адже у випадку повної відсутності точок дотику, ваші погляди будуть сильно розходитися, і чоловік просто не буде знати, про що з вами говорити.
Дізнайтеся про те, які дівчата його приваблюють. При цьому не потрібно повністю наслідувати типажу «мрії». Пам'ятайте про те, що головне - це індивідуальність і неповторність. При цьому намагайтеся виглядати бездоганно і, природно, стежте за собою.
Підберіть незабутній аромат парфуму. Нюх дуже сильно розвинене у чоловіків. Та й до того ж, ви завжди будете залишати на пам'ять свою присутність.
Постарайтеся увійти в коло його спілкування. Ця дія значно зблизить вас.
І найголовніше - навчіться слухати обранця і використовувати інформацію розумно. Йому подобається хокей? Запросіть його на матч. Натякніть, що теж любите спорт.

«Я закохалася в найкращого друга»
Дуже часто почуття повної довіри і взаєморозуміння переходить в любов. Однак, боязнь зруйнувати міцну дружбу не дозволяє повністю відкритися. Причому почуття може бути і взаємним, але кожен надто дорожить тим, що має. Адже за статистикою, дружба може закінчитися любов'ю, а остання, навряд чи стане грунтом тривалого і щирого спілкування. Тут буде доречно постаратися частіше говорити про те, що ви загорілися симпатією до старого знайомого. Вашому другу неодмінно захочеться дізнатися, про кого йде мова. Тонкі натяки допоможуть з'ясувати - чи взаємне почуття. Кращого всього зробити це в обстановці тет-а-тет. Розкажіть, що вас приваблює людина, яка завжди надасть допомогу в скрутну хвилину. Пам'ятайте: у вас є найголовніший козир - ви знаєте свого друга краще за інших. Використовуйте цю інформацію з розумом.

Що робити, якщо ви постійно думаєте про чоловіка
У даному випадку, постарайтеся відволіктися улюбленим заняттям або прогулянкою. Чи не заганяйте себе в рамки одержимості. Адже так, ви не тільки почнете «мучити» себе питаннями, але й можете зіпсувати те, що маєте. Будьте легкою, веселою і товариською. Якщо ви абсолютно не розумієте, як до вас ставиться людина і понівеченої себе очікуванням прояви його почуттів, спробуйте самі зробити перший крок. При цьому не потрібно відразу кричати про любов. Просто ненав'язливо натякніть, що сумуєте без нього. Ваша сходинка щирості може стати сходами його уваги. Адже він також як і ви не знає, що ви відчуваєте. У будь-якому випадку, краще шкодувати про те, що зробила, ніж втратити свого обранця з причини бездіяльності.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловік є вірною і надійною людиною, якого дружина вже давно знає і знає, чого від нього можна чекати. Коханець, в свою...
У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
Які міфи про любов заважають дівчатам знайти справжнє кохання, вибудувати ідеальні відносини і зберегти їх на довгі...
Можливо, вам вже - трохи за тридцять "- і першим сексом вас вже не здивуєш ... Але все ж момент першого інтиму з новим...
Scroll To Top