Рекомендуємо прочитати

30 фактів про флірт

article1642.jpg

Ці цікаві факти про флірт можливо допоможуть вам поліпшити ваші навички при знайомстві.

1. Пари, як правило, вичікують близько 6-8 побачень, перш ніж почати офіційно зустрічатися.

2. Службові романи - поширене явище, і 4 з 10 випадків відносин на роботі закінчуються укладанням шлюбу.

3. Чоловіків відштовхують галасливі жінки. Якщо жінка хоче познайомитися, їй слід відійти від галасливої групи, щоб дати чоловіку можливість підійти до неї.

4. Якщо ви хочете створити миттєвий зв'язок з людиною, під час розмови вимовте його або її ім'я, щонайменше, два рази. Це показує вашу увагу і вміння встановлювати зв'язки.

5. Дослідження показують, що запам'ятовуючи різні відомості про людину і згадуючи їх в розмові, ви не тільки лестите іншому, але і показуєте свій інтерес.

6. Коли краще всього дзвонити після першого побачення? Думки експертів різняться, але ідеальним моментом вважається час через 2-4 дні, але не довше 4-5 днів. Якщо ви телефонуєте занадто рано, то це може здатися відчайдушним кроком.

7. Найчастіше люди розходяться через 3-5 місяців після знайомства.

8. Жінки, які розміщують свою фотографію на сайтах знайомств, отримують в два рази більше повідомлень, ніж ті, які цього не роблять.

9. На безкоштовних сайтах знайомств близько 10 відсотків нових акаунтів належать ошуканцям, які знайомляться заради грошей.

10. Близько 33 відсотків з тих, хто знайомиться по Інтернету, створюють відносини, 33 відсотки цього не зроблять, а 33 відсотки відмовляться від цієї ідеї.

30 фактів про флірт

11. Дослідження показують, що люди в два рази успішніше знайомляться через сім'ю і друзів, ніж, якби вони пішли в сусідній бар.

12. Згідно з даними опитування відомого сайту знайомств, 43 відсотки респондентів вважали найважливішим свіже дихання, для 17 відсотків мало значення стильний одяг, для 15 - приємний запах парфумів або одеколону, 14 відсотків - хороший зовнішній вигляд шкіри, а для 10 - гарне волосся.

13. Близько 40 відсотків чоловіків відчувають себе невпевнено, зустрічаючись з жінкою в перший раз.

14. Опитування показують, що школа, університет, кафе і торгові центри є найкращими місцями для флірту, так як люди більш відкриті до зустрічі з іншими в цих місцях. Найгіршими місцями є ресторани і кінотеатри.

15. Згідно з дослідженнями, того, як стоїть чоловік (тобто сутулиться чи ні) має значення в 80 відсотках випадків при складанні першого враження жінки.

16. Повторюючи жести вашого співрозмовника, ви непомітно висловлюєте свій інтерес до нього. Однак слід бути обережним і не повторювати кожен рух.

17. Для жінок самими відразливими характеристиками у чоловіків є прищі, неохайні нігті, метеоризм і відрижка, відсутність зубів, неприємний запах тіла або запах з рота і «дурні» окуляри.

18. Коли чоловік намагається зблизитися з жінкою, вона залишає 55 відсотків початкового враження про нього на його зовнішність та мову тіла, 38 відсотків на його манеру говорити і 7 відсотків на те, що він насправді говорить.

19. Якщо жінка зацікавлена в чоловікові, то вона буде посміхатися чи сміятися над його жартами, грати з волоссям, перебирати руками якийсь предмет, наприклад стакан, червоніти, коли чоловік говорить комплімент, надувати або втягувати губки, запинатися або нахиляться у бік чоловіка.

30 фактів про флірт


20. Ознаки того, що жінка не зацікавлена в чоловікові, включають в себе: уникнення зорового контакту, фальшива посмішка або відсутність посмішки, відхилення від співрозмовника, односкладові відповіді, сутула поза, часті погляди на годинник, постукування ногами і байдужий погляд.

21. Красиві жінки отримують більше поглядів, підморгувань і домагань, але до них і рідше підходять чоловіки, так як вони втрачають упевненість поряд з такими жінками.

22. Дослідження показують, що чоловіки знають про те, що закохалися вже після 3 побачень, а жінки закохуються тільки після 14-го побачення.

23. В середньому люди які зустрічаються починають цілуватися на другому побаченні, а займатися сексом після 4-6 побачень.

24. Чоловікові складно розпочати розмову, якщо поруч є дві жінки, так як він не хоче, щоб друга жінка відчувала себе покинутою. Тому, якщо жінка хоче привернути увагу чоловіка, їй варто привести двох подруг.

25. Жінка може збільшити свої шанси на те, що до неї підійде чоловік, якщо розпрямить схрещені руки, обміняється з ним поглядом і посміхнеться.

26. П'ять типів жінок, яких чоловіки намагаються уникати: постійні кокетки, ті, які починають дуже рано розмову про заміжжя, любительки розважатися, щебетухи і панікерші, турбуються через дрібниці.

30 фактів про флірт

27. Чотири найпоширеніші помилки на побаченнях включають в себе: запізнення, надто багато розмов про себе, занадто багато деталей про минулі відносини і надмірна старанність.

28. Чоловіки найбільше бояться, що жінка встане між ним і його друзями, не буде дозволяти йому проводити вільний час, стане нав'язливою, не буде його поважати і буде вимагати постійної уваги.

29. Людям подобається загадка і «переслідування», тому не варто бути занадто доступним на побаченні. Фахівці по знайомствах, як правило, радять не дуже швидко кидатися в ліжко до іншого, тому що чим довше «переслідування», тим імовірніше розквітне любов.

30. Дослідження говорить про те, що щастя заразне, і потенційні партнери не можуть піти від щасливих людей. Негативність є самою відразливою рисою.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
Scroll To Top