Рекомендуємо прочитати

Романтичні ідеї для першого сексу

article1630.jpg

Можливо, вам вже - трохи за тридцять "- і першим сексом вас вже не здивуєш ... Але все ж момент першого інтиму з новим партнером чи партнеркою завжди дуже трепетний. Особливо, якщо це не секс заради сексу, а цілком відверте прояв щирих почуттів .

Якщо це дійсно так, то ми дамо вам кілька порад, як організувати незабутній і романтичний перший секс.

Неодмінним атрибутом першого вечора, який планує перерости в незабутній секс, є свічки, хороше вино і романтична музика. Це класика жанру. Навіщо винаходити велосипед, якщо сценарій для початку вдалої ночі вже придуманий задовго до вас?

Зробіть над ліжком щось подібне балдахіна із простирадл, на самому ліжку розсипте пелюстки троянд, і розставте свічки, можна поставити ємність з ароматною водою, і запустити плавати по ній маленькі свічки, або зроблених з різнокольорового паперу журавликів. Нарізані мандарини або апельсини, красиво розкладені на блюді, додадуть вечору незабутній аромат і додадуть пристрасті.

В якості музики, звичайно ж, безпрограшним варіантом є класика, зокрема Шопен. Так само додасть пристрасті і занурить в солодкі мрії музика групи Enigma. Слідуйте зазначеним рекомендаціям, і у вас все обов'язково вийде, і проявляйте більше фантазії, будьте сміливіше в словах і вчинках, не бійтеся проявити свою романтичну натуру.

Романтичні ідеї для першого сексу

Не треба говорити про погоду або політику, намагайтеся вести діалог, уважно прислухаючись до того, що говорить ваш співрозмовник, дозвольте йому теж в такій приємній обстановці розслабитися і бути собою. Для першого сексу не треба вибирати місце заздалегідь, все повинно вийти спонтанно і несподівано, коли пристрасть захлисне, і вже буде не можливо зупиниться, от тоді секс дійсно буде не забутнім.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Scroll To Top