Рекомендуємо прочитати

Як сказати хлопцю, що тебе не влаштовує з ним секс

article3511.jpg

У вас прекрасні взаємини, він дарує тобі гарні подарунки, ви ходите на побачення, але в ліжку тебе не все влаштовує. Ти не можеш пожертвувати такими відносинами, але хочеш відчувати себе задоволеною. Що робити в такому стані речей?

Перед тим, як зважитися поговорити зі своїм партнером про те, що тебе не влаштовує ваше сексуальне життя, визнач, що для тебе дійсно означає «ідеальний секс». Чого саме тобі не вистачає? Ідеальний секс для кожного свій, як і любовні пристрасті для кожного свої.

Не роблячи поспішних висновків, поспостерігай, що саме у вас йде не так. З якою проблемою ви зіткнулися. Безвихідних ситуацій не існує, вихід можна знайти завжди, тільки потрібно зрозуміти, в чому саме ваша проблема в ліжку.

Якщо проблема вам зрозуміла, то її потрібно обговорити. Людина, з якою ви можете обговорити ваші спільні проблеми - це те, що вам потрібно. Саме з такими людьми будують сім'ї, а не просто займаються сексом.

Не обманюй, а кажи, як є. Чесність буде цінуватися і в ліжку. Імітування оргазму не буде приносити задоволення вам обом. Чоловік завжди відчуває, коли дівчина залишається незадоволеною. Якщо проблема є, її потрібно вирішувати, а не імітувати задоволення.

Секс - це важлива частина життя кожної людини, тому якщо в цій області відносин виникають якісь проблеми, їх треба вирішувати спільно з вашим партнером. В крайньому випадку, звернеться за допомогою до фахівця в даній області, який допоможе вирішити ваші проблеми.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до...
Іноді жінка отримує трохи незручні пропозиції від її партнера. Він може запропонувати їй спробувати щось нове в...
Scroll To Top