Рекомендуємо прочитати

Чи повинно подружжя спати в одному ліжку?

article3524.jpg

Подружнє ложе для більшості є символом щасливого і міцного шлюбу. Дійсно багато хто просто не можуть уявити собі ідеальні стосунки без міцних обіймів перед сном. Адже що може бути приємніше і романтичніше, ніж засипати в обнімку з коханою людиною.

Але все-таки сон являє собою природну потребу організму, у якої є свої умови, що дуже часто суперечать комфортному співіснуванню двох людей під однією ковдрою. Так чи варто приносити в жертву здоровий сон? Чи повинні подружжя спати в одному ліжку?Дати відповідь на ці питання ми і спробуємо в нашій статті.

Рішення спати окремо приходить не тільки до подружжя, яке прожило багато років разом, але й до досить молодих пар. Такий вчинок вони обґрунтовують цілим рядом причин, які, як позитивно, так і негативно впливають на шлюб і відносини.

Основні причини роздільного сну:

- Діти,
- Проблеми в сексуальному житті,
- Проблеми в шлюбі.

Заважати парі спати разом може новонароджена дитина. Як правило, молода мама прокидається не один раз за ніч, щоб погодувати малюка і тому спить разом з дитиною, даючи дружину таким чином можливість відпочити і поспати. Ще одна з можливих причин роздільного сну - це сварка. Дуже часто, охолонувши один до одного партнери не бачать необхідності у спільному сні, віддаючи перевагу більш комфортному та зручному сну поодинці.

Різні режими сну також можуть перешкоджати спільному сну чоловіка і дружини. Так, вранці жайворонок може будити сову, в той час як сова буде заважати йому спати вночі. Все це заважає повноцінному сну від якого залежить не тільки психічне і фізичне здоров'я, але також і відносини в родині.Також сюди можна віднести хропіння одного з подружжя, боротьбу за ковдру, неспокійна поведінка уві сні.

Плюси сну в окремих ліжках:

- Дозволяє по-новому поглянути на секс. Так, якщо в повсякденному житті ви проводите велику частину часу разом, завдяки роздільному сну ваше інтимне життя зможе освіжитися. Згідно з твердженнями деяких сплячих роздільно пар, вони стали більше цікавитися сексом і відчувати більш яскраві відчуття саме після того, як почали спати роздільно.

- Дозволяє краще виспатися і відпочити. Спільний сон негативно впливає на здоров'я подружжя через хропіння, перетягування на себе ковдри, ворочанія і багато іншого. А ось відпочиваючи на своїй окремому ліжку можна повноцінно виспатися.

- Наповнює організм енергією. Завдяки хорошому сну поліпшується здоров'я, організм заряджається такої необхідної для виконання домашніх турбот і роботи енергії.

- Надає людям особистий простір. Як відомо, деякі люди не можуть повноцінно відпочити  без наявності свого особистого простору.

- З точки зору гігієни її палкі прихильники стверджують, що загальна постіль є місцем посиленого обміну мікробами. До того ж відбувається погана вентиляція білизни, накопичення в приміщенні занадто великої кількості вуглекислого газу.

Щодо мінусів роздільного сну, то Їх досить багато. Перш за все, якщо бажання спати окремо є аж надто сильним, то швидше за все це говорить про наявність досить серйозних проблем у стосунках. Варто відзначити, що такий спосіб уникнення з'ясувань відносин не приведе ні до чого хорошого, адже проблеми нікуди не підуть самі, а тільки посилять відчуження між партнерами.

Мінуси роздільного сну:

- Менша кількість сексу.
У подружньому ліжку можна не тільки спати, а й проводити час більш цікаво. Безумовно, очікувати бурхливого сексуального життя не слід якщо для того, щоб зайнятися сексом вам потрібно буде покинути свою затишну постіль, може бути навіть розбудити чоловіка і розповісти йому про свої бажання. А ось проводження в ліжку більше восьми годин разом значно збільшує ці шанси.

- Емоційне охолодження. Спільний сон дуже важливий для емоційної близькості. Партнери зближуються укладаючи один одного в обійми і висловлюючи свою ніжність. Насправді емоційно близькі люди не можуть спати порізно. Адже в такому випадку буде порушено їхню єдність.

Спати чи не спати в одному ліжку залежить від кожної окремої сімейної пари. Головне, щоб рішення це було прийнято одностайно обома партнерами.

Деякі пари цілий тиждень сплять порізно, і тільки на вихідних проводять ночі разом. Але це зовсім не означає, що така тактика збільшує їх сексуальний потяг. Іноді навіть навпаки кожен окремо проведений день посилює відчуження один від одного. Адже якщо вдень ви проводите не так багато часу разом, то саме вночі у вас з'являється чудова можливість поспілкуватися, проявити всю свою ніжність і увагу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Весілля - саме хвилююча і урочиста подія для закоханої пари, тому до її підготовки варто поставитися відповідально. Хто...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Нижня білизна нареченої Весілля очікувана і хвилююча подія. Гарне плаття та взуття молодої, аксесуари, фата, букет це...
Scroll To Top