Рекомендуємо прочитати

Чому плакати корисно

article2902.jpg

Чоловіки жіночі сльози недолюблюють. Та й жінки губляться при вигляді блискучих доріжок на щоках подруги і її перекручених емоцією брів. Проте без сліз людині обійтися абсолютно неможливо. І навіть якщо свідомими зусиллями сльози можна утримати від виливу, то наслідків для здоров'я після цього не уникнути.

Жіночі сльози на заздрість різноманітні. Хтось уміє тихенько плакати в подушку, хтось ніколи не соромиться сліз розчулення або щастя, а хтось не вміє плакати інакше, як ридма і обов'язково в присутності вдячної публіки. Взагалі, жінки плачуть в кілька разів частіше чоловіків і, як правило, їх сльози частіше призначені для впливу на оточуючих, ніж чим на емоційну розрядку. Тобто жінка може маніпулювати людьми за допомогою власних сліз!

Ще в Бальзаківські часи панянки вміли плакали так, що їх манера увійшла в легенду: широко розкривши очі, справжня жінка дозволяє сльозам котитися по щоках вільно, зрідка промокаючи їх красивим шовковим носовичком тонким витонченим рухом доглянутої руки. Сучасних чоловіків така романтична манера плачу швидше виведе з себе, а є такі особини, які не в змозі винести жіночих сліз в будь-якому виконанні, ще не перевелися - вони зроблять для плачучої жінки що завгодно, лише б припинити процес слізоутворення. Такі чоловіки, навіть якщо бояться зізнатися в цьому, бояться жіночих сліз тому, що відчувають себе перед ними безпорадними і зовсім не уявляють, як себе вести.

Щороку людський організм виробляє приблизно склянку сліз - незалежно від статі і віку. І хоча в безлічі культур чоловічий плач не прийнятий, лікарі наполягають на тому, що плакати необхідно і чоловікові і жінці. Дослідивши хімічний склад сльози, біологи прийшли до висновку, що ця рідина містить в собі якісь токсичні речовини, накопичення яких не нешкідливо для здоров'я. Голландські ж учені застерігають нас від занадто інтенсивного плачу: оскільки від сліз наша нервова система може перевтомлюватися, потрібно навчитися плакати так, щоб, з одного боку, виплакатися, а з іншого - не навантажувати свою душу. І, тим не менше, навіть схильні до істеричних станів жінки живуть, за статистикою, набагато довше чоловіків. Вчені вважають, що не в останню чергу завдяки тому, що жінки рідше стримують свої емоції і дають їм прорватися на свободу.

Однак сльози переповнені емоціями і шантаж плачем - речі абсолютно різні і чоловіками, на жаль, визначаються на раз. Запам'ятайте: чоловік не пробачить вам вистави з розмазаний по носі і лобі макіяж. У поданні чоловіку добре завжди залишатися бажаною і привабливою, тому на випадок, якщо раптом з очей зрадницьки потече, потрібно користуватися водонепроникною тушшю. А ще чоловік навряд чи буде здатний пробачити жіночі сльози, проливаються з його вини - ось таких сліз йому краще не бачити. Усвідомлювати себе хамом і покидьком неприємно, вести себе з плачучою жінкою невідомо як, та й утішати жінку, яка замість того щоб пишатися ним як чоловіком, ридає ридма, буває несолодко.

А вже більше всього на світі, напевно, чоловіки не люблять капризуль і плаксіїв, що проливають сльози з приводу та без. Якщо чоловік відчуває до цієї жінки глибокі почуття - які, як відомо, не мають нічого спільного з розумом і логікою, - він з часом навчається не звертати увагу на ці "крокодилячі сльози", які за великим рахунком ні для нього, ні для неї нічого не означають. А от для того, щоб не розгнівався на такого чоловіка, вже жінці доводиться вчитися вчасно натиснути на гальма. Най страшніше, жінка пускає сльози заради маніпуляції чоловіком.

Якщо ж плач напрошується незалежно від нашої волі досить рідко, чоловік із задоволенням зіграє в лицаря і захисника, взявши на себе втішну функцію. Однак слід пам'ятати, що грати цю роль він здатний дуже недовго, а сльози, що не припиняються довше, ніж 20 хвилин, починають його дратувати. Якщо образа не дає спокою - краще сховатися від чоловіка і поплакатись вдосталь далеко від його очей.

Загалом, плачте досхочу і ховайтеся від сторонніх очей, щоб не виникало неправильного тлумачення ваших сліз.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіночі ноги - це, мабуть, найбільш захоплююча частина (якщо розглядати всі частини окремо) жінки. Жіночі ноги красиві,...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік...
Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі"...
Scroll To Top