Рекомендуємо прочитати

Ефективний спосіб зняти стрес.

article1284.jpg

З одного боку емоційне потрясіння корисне для організму і вміння оперативно приймати складні рішення може піти на користь вашій продуктивності праці. З іншого боку, якщо ваш стан виявляється перманентним, і ви вже не пригадаєте, коли востаннє висипалися і їли з апетитом, пора переглянути свої життєві цінності і поглянути на життя по-новому.

Найефективніший спосіб у боротьбі зі стресом - навчитися бути щасливим. Досягти цього можна, якщо почати отримувати задоволення від дрібниць і щодня здійснювати позитивні дії. Отже, візьміть на замітку кілька важливих правил, які допоможуть поліпшити ваше життя.

Щоб розслабитися, потрібно правильно дихати. Саме "носове" дихання діє, як медитація на біоритми мозку і знімає втому.

Не ставтеся до життя надто серйозно, і кожна ваша помилка - не кінець світу. Адже життя всього на 10% складається з того, що ми робимо, і на 90% - як ми на все реагуємо.

Смійтеся над собою. З посмішкою реагуйте не тільки на смішні і приємні ситуації навколо вас, але і вмійте з сарказмом поставитися до власних вчинків і дій. Так ви навчитеся помічати навколо себе більше позитивних моментів, і не приймати свої дрібні недоліки близько до серця.

Думаючи про завтрашній день, ви забуваєте, про те хто ви на даний момент. Займаючись планами на майбутнє і обдумуючи кожен свій крок, ви, можливо, застрахуєте себе від неприємностей, але перестанете відчувати життя навколо себе, про яке, врешті-решт, так піклуєтеся.

Умійте сказати "ні", коли ви дійсно не хочете виконувати прохання. Бути улесливим, постійно виконуючи чужі прохання, ви відкладаєте своє власне життя, яке безповоротно минає.

Регулярно займайтеся спортом - так ви самостійно підвищуєте рівень ендорфінів в організмі. До того ж ви кожного разу будете отримувати задоволення, дивлячись у дзеркало на своє підтягнуте і струнке тіло.

Не відмовляйте собі в гарному одязі - те, що на вас одягнено, впливає на вашу поведінку і впевненість в новому дні.

Не вживайте їжу тільки тому, що вам нудно, ви пригнічені або голодні. Насолоджуйтесь її смаком, адже їжа повинна приносити задоволення, а не вирішувати проблеми.

Не відмовляйтеся від своїх бажань і цілей, вважаючи їх рожевою фантастикою і фокусуючись замість цього на "земних" речах. Коли ви зможете відмовитися від усього, крім самого кращого для себе, ви, нарешті, досягнете того, до чого прагнете.

Намагайтеся менше скаржитися на життя і жити приємними моментами: постійне невдоволення волочить вас по життєвому шляху в невідомому напрямку, а бадьорий і позитивний настрій приведе до бажаного результату.

Відкриті офіси підвищують рівень стресу співробітників

Не відмовляйте собі у відпочинку: без боязкості просіть у начальства заслужену відпустку і будуйте різні плани на вихідні. Влаштовуючи собі свята і веселощі, ви починаєте цінувати свої будні, які раніше здавалися вам сірими і безглуздими.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80...
Хто в наш час не переживає тимчасове хвилювання, яке накочує також швидко, як і проходить? Але ж не рідко буває й таке, що...
Незважаючи на свою велику популярність, все ж ароматерапія залишається для нас чимось загадковим, незрозумілим і...
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Scroll To Top