Рекомендуємо прочитати

Мотиви розлучення і привід до розлучення

article1461.jpg

Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості випадків ніколи більше не з'єднуються. В останні роки кількість розлучень по всьому світу стало збільшуватися. Які ж основні причини розлучень? Результати досліджень психологів і соціологів свідчать про те, що мотиви для розлучення і привід до розлучення мають цілий ряд обгрунтованих і необгрунтованих причин.

Відсутність зобов'язань по відношенню до шлюбу, сексуальна несумісність і невірність одного з подружжя. Шлюби не завжди бувають по любові. Іноді люди одружуються, приймаючи швидкі рішення, і коли виявляється, що їх очікування не виправдовуються, відбувається розрив відносин.

Мотивом розлучення може бути і недолік спілкування між подружжям. Без тісної взаємної зв'язку та спільних інтересів відносини не можуть бути тривалими і сприятливими. Образи і невдоволення одного з партнерів створюють дистанцію між подружжям, що може спровокувати розрив відносин.

Алкоголізм

Сьогодні дуже часто мотивом розлучення стає алкоголізм, пияцтво або вживання наркотиків одним з подружжя (частіше чоловіків). Шкідливі звички, зміни в поведінці партнера створюють негативний вплив на душевну рівновагу і фізичну безпеку.

Фізичне насильство

Нерідко фізичне насильство, зокрема чоловіка до жінки, стає мотивом розлучення.

Такі ситуації вимагають негайних дій. Якщо ви знаходитесь в небезпечній обстановці вкрай важливо негайно ізолювати себе від такої людини і відносин з ним.

Фізичне насильство по відношенню до одного з подружжя або, особливо, до ваших дітей є неприпустимим.

Релігійні розбіжності

Приводом до розлучення може бути конфлікт особистих переконань чи філософії, а також релігійні розбіжності. Іноді під час знайомства і в перші місяці спільного життя подружжя не надають значенням цим розбіжностям, але з часом вони можуть стати реальною причиною для розлучення.

Привід до розлучення
Розлучення - це стрес для обох подружжя. Привід до розлучення може мати різні фактори, які чинять негативний вплив на подружні відносини.

Це і взаємні звинувачення, презирство, помста. Жорстоке поводження з дітьми: насильство або неналежна сексуальна поведіна щодо дітей: серед причин розлучення, ця ситуація вимагає самих невідкладних дій. Необхідно обмежити себе і дітей від контактів з цією людиною і відразу звернутися за професійною допомогою!

Необмежені психічні розлади

Неконтрольовані психічні розлади здоров'я одного з подружжя можуть бути небезпечними для іншого.

Причинами розлучення стають ситуації, коли подружжя погано спілкуються між собою і не можуть спокійно вирішити свої конфлікти. Неможливість вирішення конфліктних ситуацій є найбільш поширеними скаргами пар які розлучаються. Перш ніж відмовитися від шлюбу, постарайтеся навчитися вирішувати проблеми в родині спокійно і без конфліктів. В іншому випадку, у повторному шлюбі ви можете опинитися в такій же ситуації.

Природа пристрасті змінюється з часом, почуття згасають і початкове п'янке захоплення набуває надалі іншу якість. Якщо ви не поміняєте своє ставлення до партнера і знов не запалите іскру любові - розлучення в майбутньому неминуче.

Фінансові питання

Гроші чи аспекти, пов'язані з ними, можуть стати можливою причиною розбіжностей між парами. Подружні пари можуть сваритися з з таких питань, як загальна фінансова відповідальність, нерівне фінансове становище, нерозкритий фінансовий стан, витрачання грошових коштів і відсутність фінансової підтримки.

Досвід показує, що гроші не завжди єдина чи основна причина розлучення. Тим не менш, вони як і раніше є істотним чинником в розриві подружніх відносин.

Біблія говорить нам, що шлюб створюється Богом на все життя. Тому подружжю варто задуматися про те, як навчитися врегулювати розбіжності, спільно боротися з труднощами, а не прагнути до розлучення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top