Рекомендуємо прочитати

Як попросити грошей у коханця?

article1448.jpg

Це питання делікатного плану і треба сказати не таке вже воно рідкісне. Часто ним мучаться коханки, дружини і кандидатки на роль і тих, і інших. Хтось із жінок шукає виправдання собі тим, що потрібні фінанси на найнеобхідніше — одягнути дитину, заплатити за квартиру, якщо дійсно приперло. Хтось каже, що хочеться порадувати себе красивою дрібницею, але як до нього підійти з цього питання, адже врешті-решт чоловік не зламається.

У яких стосунках ви з чоловіком?

Тут багато що залежить від того, в яких стосунках ви перебуваєте з чоловіком. Буває і так, що є дитина і вони перебувають в офіційному шлюбі, а чоловік виділяє кошти, тоді коли вважатиме за потрібне і тільки на найнеобхідніше. Спочатку грошові відносини повинні обумовлюватися в шлюбному контракті, або вони виникають самі собою.

Модель поведінки у кожної пари запозичена у батьків і коли вони погоджуються на зустрічі або проживання з даною людиною, ви мовчки приймаєте між вами фінансові відносини. І тут мається на увазі, що таким чином ви сподіваєтеся на підтримку чоловіка. Коли жінка фінансово незалежна, то таке питання не стоїть перед нею.

Як у коханця попросити грошей?

Коли ви вступаєте з чоловіком в інтимні стосунки, він для себе відразу визначає, яка йому потрібна коханка. Якщо він полюбив вас, то не буде проблеми, щоб підтримати вас матеріально, як відомо любов перевіряється грошима, скільки він відміряє, настільки він любить свою коханку.

Може бути багато нюансів, полюбив всім серцем, а адже у самого сім'я, її треба утримувати, а він далеко не мільйонер, звідси причина «безгрошових» відносин. Навіть якщо ви і станете натякати, швидше він розщедриться на дешеві подарунки, багато чого виділити не зможе.

При виборі коханки чоловік думає, що перед ним коханка, на яку потрібно витрачатися. Якщо у нього шикарне стерво і він хоче нею володіти, то розуміє, чому її можна «купити». Ваш стиль поведінки і зовнішній вигляд грають не останню роль.

Можна почати з дрібниці, натякнути на щось, що вам хочеться. Ви побачите його дії і реакцію, після чого зробите висновок, як він поведе себе далі. Якщо після прохання у нього виникне ступор, то від нього чекати нічого, вам доведеться принижено просувати свій запит або доведеться забути, що біля вас є чоловік з гаманцем.

Вибір є завжди. Ви можете погодитися на інтимні стосунки і вас буде влаштовувати тільки ця сторона. Або починаєте наполегливо нав'язувати ідею того, що вам хочеться і що вам приємно отримувати від нього подарунки. Якщо чоловік не чує або не помічає ваших прохань і натяків, то вам вирішувати, що для вас важливіше — спільні справи або фінансова підтримка. Але часто чоловік витрачає гроші на конкретну жінку, вона відчуває і бачить його настрій, якщо такого немає, тоді у ваших очікувань не настане заповітний день.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тема подружніх зрад вже набила оскому. Однак від цього вона не стає менш актуальною. Зради були, є і будуть, і нікуди від...
Кажуть, скільки не заробляй, все одно гроші буквально просочуються крізь пальці. Неправда! Це ми не вміємо раціонально...
Незважаючи на те, що всім добре відомо про особливості поведінки в підлітковому віці, часту зміну настрою і...
Чому чоловіки люблять стерв? - Цим питанням, мабуть, задається кожна жінка, яка не є стервом по натурі. Але хто така ця...
Scroll To Top