Рекомендуємо прочитати

Як правильно приймати подарунки

article2413.jpg

Мистецтву дарувати подарунки легко навчитися з численних публікацій в Мережі або книг з етикету. А ось про те, як правильно їх приймати, не йдеться практично ніде.

А адже ваша реакція на піднесений презент може стати причиною сварок та непорозумінь. Як же уникнути казусів? Спочатку про загальні правила етикету. Якщо вам піднесли подарунок, обов'язково візьміть його самі (навіть якщо колись або руки зайняті), а не говорите, щоб поклали "он туди на столик". Хорошим тоном вважається, якщо дарувальник сам продемонстрував вам зміст подарункового пакету. Але якщо він цього не зробив, бажано все-таки в його присутності відкрити або розгорнути упаковку і оглянути вміст.

Часом нам підносять подарунок, якому ми не раді, і ми не в змозі приховати своє розчарування. Думаєте, "автор" подарунка цього не помітить? Що б там не виявилося, посміхніться поширше і подякуйте людини. Зрештою, він прагнув зробити вам приємне!

Ні в якому разі не повідомляйте, що подарунок вам не знадобиться. Нещодавно моєї знайомої на ювілей родичі подарували набір прикрас - сережки і кулон. "Ах, навіщо, в мене ж вуха не проколоті!" - Вигукнула знайома. У підсумку родичі образилися і поквапилися раніше виїхати ... Словом, навіть якщо Це 133-а за рахунком ваза, яку нікуди ставити, чи збірка висловлювань східного філософа, який ви ніколи навіть не відкриєте, не слід демонструвати своєї байдужості, а тим більше невдоволення. Зрештою, передарувати потім непотрібну річ кому-небудь ще! Або здасте в магазин, бібліотеку ...

Так, презент може виявитися зовсім не до місця. Але пам'ятайте, що в інших людей власні уявлення про те, що саме вам підходить. І не варто показувати людині, що ви не раді його підношення, зробленому від чистого серця. Якщо ви навіть підозрюєте, що він просто "передаровує" або купив річ з нагоди, все одно не треба. Навіщо псувати настрій собі та іншим?

Щоб убезпечити себе від непотрібних підношень, постарайтеся озвучити ваші бажання завчасно. Можете скласти "подарунковий список" і розмістити його в Мережі, сповістивши ваших майбутніх гостей, де саме він "лежить". Близьким друзям і рідним можна натякнути або сказати прямо, що саме ви хотіли б отримати в подарунок. Якщо ви в принципі самі хотіли б вибрати для себе якусь річ - не соромтеся сказати (натякнути), щоб дарували гроші, так як надії на те, що буде подаровано саме те, що вам сподобається, мало.

Таким чином ви зможете знизити ймовірність небажаних подарунків. Звичайно, все одно знайдуться люди, які подарують "не те", але їх буде значно менше.

Якщо вас запитують, що вам подарувати, обов'язково враховуйте фінансові можливості людини. Якщо ви повідомите малозабезпеченим друзям, що хочете музичний центр за кілька тисяч, то цим ви поставите їх у незручне становище. У результаті вони можуть просто-напросто відмовитися прийти до вас у гості.

Якщо вам дуже хочеться якусь річ, яка коштує досить дорого, можна запропонувати вашим друзям і близьким "скинутися". Але це можливо тільки, якщо більшість ваших гостей належить до одного кола спілкування.

Подарунки чоловіків дамам - це взагалі окрема тема. Припустимо, ви тільки почали зустрічатися і у вас поки немає близьких відносин. Як правило, на цьому етапі цілком доречно приймати від залицяльника квіти і цукерки - недарма період називається "цукерково-букетним". Допустимі також недорогі презенти типу флакона туалетної води.

А ось якщо він підносить дорогий мобільний телефон, а то й золоту прикрасу з діамантами, - це вже привід задуматися. Адже про весілля поки що й мови не було, отже, ваш кавалер, швидше за все, розраховує на інтимне продовження відносин. Якщо не сьогодні, то завтра. Не готові відповісти взаємністю - відмовтеся від подарунка.

Пам'ятайте, що, погодившись прийняти дорогий подарунок, ви також ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію, якщо згодом розлучитеся зі своїм коханим. Адже зовсім не рідкість, коли після розставання чоловік вимагає повернути подарунки ... Тому на всяк випадок тримайте подароване при собі, не передаровуйте, не продавайте і нікому не віддавайте - хоча б до весілля.

Вас повинно також насторожити, якщо чоловік, з яким поки немає інтиму, дарує, скажімо, нижню білизну ... Це явний натяк на секс. Краще запитати прямо, чому він вирішив вам таке подарувати. Не впевнені, що хочете з ним сексу - відмовтеся, поки не пізно!

Буває і так, що ви вже деякий час живете разом або зустрічаєтеся "всерйоз", і раптом чоловік підносить подарунок, який вас буквально ошелешує - щось дуже дороге і шикарне ... Не треба махати руками і кричати "Ой, навіщо, скільки грошей ти, напевно , витратив! " Це все одно що сказати "Знаєш, ти дарма мені це подарував, так як я не достойна цієї речі". Не виключено, що він після цього так і буде вважати вас "Попелюшкою". Краще покажіть, що ви щиро раді такій увазі до себе, і віддячите вашого обранця смачною вечерею і запаморочливим сексом.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Раніше я не знала, як привітати улюбленого чоловіка, що подарувати, що сказати? Це питання задає собі кожна жінка, яка...
Секс відмінні ліки від нездужань і хвороб. Інтимний контакт може чудово впоратися з головним болем, простудними і...
Scroll To Top