Рекомендуємо прочитати

Секрети інтимного життя

article2782.jpg

1. Секс - відмінні ліки від нездужань і хвороб. Інтимний контакт може чудово впоратися з головним болем, простудними і інфекційними захворюваннями, допомагає підвищити імунітет і позбутися деяких дерматологічних проблем. Ожиріння також не страшно тим, хто регулярно займається сексом, адже це відмінний тренажер.

2 . Секс допомагає виправити характер. Багатьом відомо, що всякі сварки закінчуються в ліжку. Ті люди, у яких налагоджено регулярне інтимне життя, в більшості оптимісти. Вони доброзичливі, легко справляються з невдачами і труднощами. А позбавлені сексу чоловіки і жінки навпаки можуть стати запальними, нервовими і часом жорстокими.

3 . Секс забезпечує хороший сон і допомагає перемогти безсоння. Під час інтимного контакту виробляється гормон щастя ендорфін. Він дозволяє заспокоїтися, розслабитися. А окситоцин, який є снодійним гормоном, сприяє швидкому засипанню. Тому жінкам і чоловікам після сексу завжди легше заснути.

Секрети інтимного життя

4 . Секс допомагає позбутися комплексів. Відчуваючи турботу, ласку і любов, чоловіки і жінки підвищують свою самооцінку і їм немає часу думати про свої комплекси .

5 . Секс продовжує молодість. Ті люди, які регулярно мають інтимні відносини, виглядають молодшими тих, хто позбавлений сексу або займається ним нерегулярно.

6 . Секс розвиває концентрацію і покращує пам'ять. Це відбувається завдяки тому , що процес статевого контакту сприяє поліпшенню кровообігу, внаслідок чого мозок швидше отримує кисень, а також активніше працюють інші органи.

Секрети інтимного життя

7 . Вісімнадцять-двадцять років кращий вік для початку статевого життя. Коли оце життя має закінчитися певного показника не існує.

8 . Секс допомагає стати відвертими. Якщо пара проживає разом має регулярний секс і з цим немає проблем, то у цих людей немає таємниць один від одного, відверті розмови даються їм легко на будь-які тем.

9 . Секс відмінний подарунок для вашого інтимного партнера. Секс може стати нагородою або заохоченням. Враховуючи всі побажання і фантазії партнера, можна подарувати незабутню ніч.

10 . Регулярний секс одна з причин , по якій пари починають спільне життя і закривають очі на недоліки один одного.

11 . Секс найпопулярніший вид насолоди у світі. Статистика показує, що в списку: їжа , комп'ютерні ігри, прогулянки, концерт, інтимні стосунки більше 55 % чоловіків і жінок вибрали саме секс .

12 . У середньому тривалість статевого акту, з прелюдією включно, 10-15 хвилин.

Секрети інтимного життя

13. Середньостатистичні пари задовольняються інтимними контактами від 4-х до 2-х разів на тиждень, ця частота влаштовує 40% чоловіків і 60 % жінок.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ексаудиризм - чи знаєш ти, що це таке? Прийшов час розвіювати безграмотність в сексуальній сфері. Люди з таким...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Багатьох народивших жінок, або тих, хто тільки готується стати матір'ю, хвилює наступне питання: «коли можна відновити...
Scroll To Top