Рекомендуємо прочитати

Як сподобатися майбутній свекрусі?

article1426.jpg

Ви подумаєте, що вам не жити зі свекрухою і будете неправі. Найголовніше, про що потрібно задуматися, це про те, що майбутня свекруха - це матір вашого майбутнього чоловіка. Він її знав ще до вас, для нього вона сама близька і рідна жінка. І тепер ви хочете зрушити з її п'єдесталу, якщо навіть і не претендуєте на її місце. Вам потрібно зрозуміти, що тепер ви станете головною жінкою, але крім вас цього ніхто не повинен знати.

Зустріч повинна бути запланована і для майбутньої свекрухи і для вас. Потрібно бути стриманою у всьому: у поведінці, в макіяжі, в одязі. Про таку невістку мріє свекруха, про скромну красуню і розумницю. Не використовуйте багато косметики, підфарбуйте вії, підкресліть губи блиском і цього буде достатньо. Головним козирем буде природність. Манікюр повинен бути акуратним.

Стиль


В одязі віддавайте перевагу витонченим, стриманим і жіночним речам. На вечерю потрібно надіти улюблене жіночне плаття, це буде безпрограшний варіант. А сумка підкреслить ваш неповторний стиль. Шкіряна сумка і її глибокі, неяскраві відтінки - те, що потрібно.

Прикраси


Якщо є старовинні прикраси, їх потрібно надіти. Аксесуари стануть темою для розмови, таким чином, ви продемонструєте майбутньої свекрухи, що ви небайдужі до сімейних цінностей.

Бесіда


Від того, як ви переконаєте майбутню свекруху, що її син для вас найулюбленіший, бажаний чоловік на все життя, буде залежати довірить вона свого «малюка» у ваші руки. Хорошим засобом привернути до себе майбутню свекруха буде показати їй, що в серці сина вона займає перше місце, як би сильно він не любив вас. Розпитайте, які страви любить ваш наречений, як себе з ним вести, коли він без настрою. Порадьтеся, який подарунок подарувати коханому. Дайте зрозуміти майбутній свекрусі, що знання характеру вашого нареченого і її думка для вас цінне.

Заздалегідь поцікавтеся у майбутнього чоловіка, чим цікавиться його мама, в чому розбирається, що їй подобається. Пам'ятайте, що вас обов'язково запитають про ваші інтереси і тут потрібно не упустити можливість проявити свою ерудицію. Все потрібно розповісти без хизування. Розкажіть, що вам цікаві захоплення її сина і з щирістю порадійте за її сина, що у нього хороші гени. Тоді у вашої майбутньої мами з'явиться посмішка на обличчі.

Підтримуйте невимушену і легку розмову. Уникайте неприємних тем, адже ви бачите батьків в перший раз і не знаєте, що може їх зачепити. Не варто хвилюватися про теми для бесіди, напевно, у майбутньої свекрухи накопичилося багато питань до вас. І найголовніша порада - посміхайтеся, будьте ввічливі та відкриті, і тоді у вас все вийде. Удачі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато дівчат ще в дитинстві мріють вийти заміж за прекрасного принца, малюючи при цьому картини грандіозного...
Крім того, що чоловік може сприйняти даму легкодоступною, до того ж в ньому одразу згасне вогонь мисливця, та й як...
Підкорити чоловіка не так вже й складно. А от пропозиції руки і серця можна чекати дуже довго. Дізнайтеся, якою має бути...
Коли утворюється сім'я, надмірна присутність батьків p обох сторін у ній, найчастіше, приводить до розладів і...
Scroll To Top