Рекомендуємо прочитати

Свекруха хоче з нами жити

article1401.jpg

Коли утворюється сім'я, надмірна присутність батьків з обох сторін у ній, найчастіше, приводить до розладів і нерозуміння. Саме тому молоді завжди намагаються жити окремо. Але бувають ситуації, коли раптом виявляється, що свекрусі хочеться з нами жити. Що ж робити в цьому випадку, щоб не зіпсувати стосунки з чоловіком і його матір'ю, але при цьому утримати мир і спокій у своїй родині?

Для початку, щоб зрозуміти, як краще вчинити і яку стратегію поведінки обрати, необхідно відповісти собі на питання - чому саме свекрусі хочеться з нами жити? Зараз ми розберемо найбільш популярні варіанти.

Самотність

Може бути так, що у вашого коханого помер батько і тепер свекруха відчуває себе самотньою. У цьому випадку, їй, звичайно ж, хочеться жити з рідними людьми. Тому вам необхідно діяти дуже обережно, адже ви можете зачепити почуття не тільки свекрухи, але і вашого чоловіка і здатися в їхніх очах байдужою. Для початку обговоріть ситуацію зі своїм чоловіком. Поясніть йому, що ви розумієте свекруху і те, як їй зараз складно. Але з іншого боку, вона також повинна зрозуміти, що у вас вже своя сім'я. Звичайно, вона може приходити до вас, коли захоче і проводити час з рідними людьми, але жити в одному будинку вам буде просто складно, адже, як відомо, коли з'являється дві господині, лад пропадає.

Звичайно ж, у цій ситуації свекруха все одно може заявити, що вона ніколи і нікому не завадить, а ви не вважаєте її рідною людиною і може попросту образитися на вас. До речі, варто відзначити, що в будь-якому випадку, людина, яка дійсно любить і поважає своїх дітей, завжди розуміє, що він вже просто не має права намагатися повністю увійти в їхнє життя. Тому, якщо свекруха хоче жити з вами, значить, як би вона того не заперечувала, свідомо чи підсвідомо, вона потурає своєму егоїзму, що вже неправильно. У таких випадках, якщо немає іншого виходу, можна запропонувати попросту змінити свекрусі місце проживання.

Тобто, знайти їй житло поблизу від вас. Таким чином, вона завжди зможе прийти до своїх рідних, але при цьому ви не будете перебувати на одній житлоплощі цілодобово.

Виховання онуків

Ще може бути так, що свекруха бажає жити з вами, щоб допомагати виховувати ваших дітей. Звичайно ж, допомогу бабусі - це дуже добре, але тільки в тому випадку, коли батьки згодні з її методами виховання. Якщо ж вирахували, що вашому дітям краще ходити в дитячий садок, ніж проводити час з бабусею, тоді вам доведеться знайти аргументи, щоб відмовити мати чоловіка від такої ідеї. Ви можете оперувати тим, що діти ходять в хороший садок, де вихователі відмінно навчають їх знань по сучасним методам і методикам. Пам'ятайте про те, що ця ситуація дійсно може стати конфліктною, якщо ніякі доводи не допоможуть і вам все-таки доведеться сказати свекрусі, що ви просто не хочете, щоб саме вона повністю займалася вихованням дітей. Звичайно ж, це помітно вплине на ваші взаємини, але з іншого боку, якщо ви вважаєте, що цей вплив дійсно згубний, то краще всього до останнього стояти на своєму, незалежно від думки вашого чоловіка і свекрухи.

Проблеми зі здоров'ям


Ще одна причина, по якій свекруха може захотіти з вами жити - проблеми зі здоров'ям. У цьому випадку, вам все-таки доведеться змиритися. Якими б не були ваші стосунки зі свекрухою, не забувайте про те, що вона мама вашого чоловіка. А це означає, що вона дала йому життя і виховала. А тепер його черга допомагати їй. І ваш, оскільки ви вже є однією сім'єю. Тому тут залишається тільки змиритися з ситуацією і допомагати своїй свекрусі в тому, в чому вона має потребу.

У будь-якому випадку, як би не склалася ситуація, ніколи не показуйте чоловікові свого різко негативного ставлення до свекрухи, навіть якщо це і так. Вам необхідно щоб чоловік сам вирішував, чи хоче він жити зі своєю матір'ю, а не слухав ваші крики і образи на її бік.

Тому краще підберіть якісь аргументи, які змусять його задуматися і в підсумку вирішити, що при всій любові до своєї мами, жити він з нею все-таки не бажає.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top