Рекомендуємо прочитати

Весілля за кордоном. Іспанія

article1897.jpg

Весілля в Іспанії - виконання ваших дитячих фантазій.

Багато дівчат ще в дитинстві мріють вийти заміж за прекрасного принца, малюючи при цьому картини грандіозного торжества в дивовижній країні, десь за «тридев'ять земель». Невже дитячим мріям не судилося збутися?!

Вибираючи країну, в якій можна зіграти весілля, вам потрібно керуватися, перш за все, своїм серцем. А тепер на мить уявіть, що ви відправилися в світ свого дитинства, мрій і сподівань.

Перед вами постає прекрасна країна Іспанія - дивно гостинна і приголомшлива! Тут киплять пристрасті, і торжествує любов. Приголомшливі сади оливи, виноградників і цитрусових, а також водоспади і лагуни - все налаштовує на гармонію любові. Для вас відкриті тут всі двері.

Весілля запам'ятається вам на все життя. Ви можете цілком законно зареєструвати ваш шлюб в мерії цієї країни, після чого шлюб буде офіційно визнаний і в нас. Тільки потрібно провести на території Іспанії не менше 40 днів. Це і є ваш законний медовий місяць в країні фламенко і кориди. Це виконання вашої заповітної мрії, яку ви зберігали з дитинства глибоко в своєму трепетному серці.

Вам потрібно лише надати в консульство паспорт (внутрішній і закордонний), довідку, завірену в посольстві, про те, що ви не одружені (не заміжня), довідку про місце проживання, свідоцтва про народження, заява про вступ у шлюб.

Можна також дозволити собі символічну церемонію весілля в Іспанії, яка не вимагає ніяких формальностей. Вибрати можна абсолютно будь яке найкрасивіше місце для проведення церемонії. В Іспанії таких місць досить багато. Відкриті тераси, ресторани, середньовічні замки або берег моря - все до ваших послуг. Можна вибрати будь-які варіанти декорацій, конкретне місто, виступаючих артистів. Все на ваш смак!

Розкішний святковий захід, зване весілля в Іспанії, в загадковій країні, яку ви бачили уві сні або представляли себе у весільній сукні саме в Іспанії - що може бути прекрасніше!

Особливо торжество сподобається прекрасній половині людства, оскільки дівчатка завжди мріють про принца, а принци живуть як раз в далеких країнах. Ваш чоловік - і є той самий принц, а Іспанія - саме та країна з ваших дівочих мрій. Безмежні фантазії вже зараз можуть перейти в реальність і ви, як Аліса, опинитеся в країні чудес. Так, Іспанія воістину - країна чудес!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top