Рекомендуємо прочитати

Топ 5 правил для ідеальної нареченої

article3446.jpg

Підкорити чоловіка не так вже й складно. А от пропозиції руки і серця можна чекати дуже довго. Дізнайтеся, якою має бути дівчина, щоб її хотіли дістати в дружини всі кавалери.

Чоловіки, на відміну від жінок, влаштовані досить просто. Тому, дотримуючись кількох основних правил, ви станете бажаною нареченою практично для кожного представника чоловічої статі. А далі - вибір за вами: приймати пропозицію руки і серця чи ні.

Слідкуйте за своєю зовнішністю
Розгледіти вашу душу чоловікові буде набагато легше, якщо ви спочатку продемонструєте свої ноги. Навіть якщо вам вдалося роздобути його в свої мережі, процес зваблювання завершувати не рекомендується. Чоловік повинен розуміти, що йому невимовно пощастило, раз така розкішна і доглянута жінка, як ви дозволила йому бути поряд з собою.

Готуйте обіди
Тваринні інстинкти у чоловіків проявляються набагато сильніше, ніж у жінок. Тому годувати потрібно обов'язково. Навіть, якщо він не наполягає на тому, щоб ви готували перше, друге і компот, це не привід взагалі обходити кухню стороною. Як тільки він зрозуміє, що вдома їсти нічого, почне шукати, де б поживитися. Наприклад, зайде до сусідки.

Не плачтеся
Якщо ви постійно ниєте, скаржитеся і голосите, - заміж вас не покличуть. Чоловіки хочуть бачити поруч із собою веселу, легку, життєрадісну супутницю. Так, доведеться взяти себе в руки. Але, зрештою, поплакатися можна і подружці. Він же хай думає, що ви - знахідка, і ніколи не будете пиляти його, як це роблять дружини його друзів.

Займайтеся самоосвітою
Дуже корисно демонструвати йому, що ви постійно розвиватися. Для цього носіть із собою томик творів Джорджа Байрона в оригіналі, купуйте аналітичні видання, розгадуйте кросворди, нарешті. Він повинен пишатися вами, вашою ерудованістю. Але не перегніть палицю. Чоловіки не люблять, коли жінка хоч в чомусь їх перевершує.

Цікавтеся і хваліть
Пхати носа в його справи не потрібно, але цікавитися варто. Говоріть, як для вас важливо, щоб у нього все було добре. Запропонуйте допомогу, якщо потрібно. Він відмовиться, але ви свій плюс заробите. Хваліть, коли все добре, і підтримуйте, коли погано. І все одно хваліть, навіть льстіть. Вже дуже чоловіки це люблять.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top