Рекомендуємо прочитати

Поради, які допоможуть уникнути шлюбу з твоїм потенційним колишнім чоловіком

article1395.jpg

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того самого, з яким ти зможеш провести все життя? Доктор психології Харієт Лернер, експерт в області відносин, радить тобі почекати. Перед тим як ти почнеш фантазувати про пишне біле плаття і великий торт, тобі слід відкласти всі ці мрії, всі емоції і задати собі кілька непростих питань. Чи дійсно цей чоловік підходить для тривалих відносин, або ти вже через кілька років відправишся з ним розлучатися?

Харієт пропонує 10 простих порад, які допоможуть уникнути шлюбу з твоїм потенційним колишнім чоловіком.

1. Не слід плутати яскравість вражень з близькістю. Як би привабливі не були сильні емоції, не можна, грунтуючись на них, намагатися пророкувати справжню й міцну духовну близькість в майбутньому.

2. Оцінюй його не тільки серцем, але й головою. Під час «цукерково-букетного» періоду відносин люди часто неусвідомлено звертають увагу тільки на позитивні сторони і придумують виправдання для негативних моментів. Оцінюючи потенційного партнера, суди про нього так само тверезо і об'єктивно, як якщо б ти наймала кандидата на важливу посаду.

3. Стань просто спостерігачем. Спостерігай за поведінкою свого партнера з його родиною і друзями, а також з твоєю сім'єю і друзями. Ні в якому разі не варто ізолювати ваші стосунки від інших людей.

Поспостерігай, як він поводиться зі своєю матір'ю, з офіціантом і з працівником хімчистки. Який він на роботі і в колі сім'ї?

4. Поспостерігай також і за собою. Якщо ти занадто підлаштовуєшся під нього, надто прагнеш йому догодити і відчайдушно хочеш, щоб ваші відносини вдалися, пригальмуй і зміни свою роль у відносинах - прийми позицію сильної і упевненої в собі людини. Час, коли ти тільки зустрічаєшся з кимось, дає чудову можливість потренуватися бути самою собою у відносинах.

5. Подумай, чи хотіла б ти, щоб цей чоловік був одним з твоїх кращих друзів, якби ти не відчувала до нього романтичного інтересу. Не терпи такої поведінки свого партнера, яке ти не погодилася б терпіти, якби він був просто другом.

6. Звертай увагу на те, як ти себе почуваєш, коли ти разом з ним. Твоє спільне з хлопцем проведення часу дарує тобі більш високу самооцінку, тягу до спілкування з людьми і реалізації різних проектів поза твоїх відносин з ним? Якщо це не так, то гарненько подумай, чи приносять тобі користь ці відносини. Якщо після розмов з ним по телефону або побачень з ним ти відчуваєш себе неповноцінною або пригніченою, то шукай іншого чоловіка.

7. Твердо знай, з чим ти готова миритися, а з чим - ні в якому разі. Можливо, для тебе не важливо, що він любить часник і голосно коментує фільми в кіно, але деякі його вчинки можуть суперечити твоїм особистим правилам. Напиши свій власний список і звертайся до нього згодом. У списку можуть бути такі пункти, наприклад, як різного роду залежності, брехливість, безвідповідальність або надмірна чутливість до критики.

Якщо в його поведінці ти знаходиш один з пунктів свого списку, знайди в собі сміливість закінчити ці стосунки - краще раніше, ніж пізніше.

8. Сфокусуйся на своєму власному життєвому плані, який не вимагає, але й не виключає весілля. Завжди пам'ятай про своїх власних цілях і пріоритетах. Якщо ти будеш вважати, що без цих відносин просто не зможеш жити далі, то вести себе розсудливо у відносинах у тебе не вийде.

9. Не уникай конфліктів! Не намагайся зберігати мир, наступаючи собі на горло. Ти не впізнаєш як слід ні його, ні себе, якщо не переведеш розмову на наступний рівень і не переконаєшся на досвіді, наскільки він чутливий до критики чи справедливий, коли ти звертаєшся до нього з обгрунтованим проханням або скаргою.

10. Не вір у те, що сила твоєї любові або ж бурчання зможе створити пізніше що-небудь, чого зараз у відносинах немає. Ти можеш розраховувати тільки на свою здатність мінятися, а не його.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top