Рекомендуємо прочитати

Що робити, якщо закохана в двоюрідного брата?

article1496.jpg

Як говориться: «Любов зла, полюбиш і …». Ні, не обов'язково представника нашої фауни з рогами і копитами. Любов може піднести й інші сюрпризи, з якими розібратися набагато складніше. Наприклад, далеко не одна дівчина задавалася питанням: що робити, якщо закохана в двоюрідного брата?

У такій ситуації, швидкий і легкий відповідь знайти неможливо. Адже проти вас здавалося б все: і закони природи, і соціум. Але ми все ж спробуємо знайти відповідь на питання: що зробити, якщо ти закохана в двоюрідного брата?

Плутанина в почуттях


Для початку необхідно все-таки зрозуміти свою природу почуттів. Багатьом дівчатам здається, що вона закохана, коли насправді, у них зовсім інші почуття, які попросту складно визначити. Ким ми вважаємо брата? Звичайно, якщо це хороший, справжній брат, то ми бачимо в ньому захисника, помічника, людини яка любить нас «за просто так», завжди підтримає. Для брата ми завжди ті, кого треба захищати. По суті, якщо ви бачите в своїх очах двоюрідного брата саме таким, то виходить, що він потрапляє під всі стандарти ідеального чоловіка. Ось тут то дівчині і починає здаватися, що вона закохана у свого двоюрідного брата. Насправді, це може бути зовсім не так. Тобто, безсумнівно, вона закохана, але зовсім по-іншому. Адже, родичів ми теж любимо і захоплюємося ними, але, це почуття має трохи іншу природу, ніж любов до чоловіка. А часто дівчата плутають ці почуття, а потім не знають, що робити. Особливо часто таке трапляється з дівчатами, які виросли в неповній сім'ї, тобто, без батька. У цьому випадку, дівчина починає шукати для себе захисника і бачить його у браті. Але з іншого боку, її модель сім'ї закладена в підсвідомості, не передбачає якогось чужого представника чоловічої статі, який би міг стати її чоловіком, бо він може кинути, скривдити, образити. А ось улюблений брат, з яким вони виросли разом, не зробить цього ніколи. Саме тому починаються душевні поневіряння та муки. Якщо ви розумієте, що все вищесказане саме про вас, тоді ще раз гарненько проаналізуйте свої почуття до брата. Можливо, ви плутаєте любов з бажанням отримувати захист та ніжність від близької людини. Тим більше, що дівчата, які виросли без батька, схильні завжди порівнювати хлопців саме з братами. Але іноді їм просто підсвідомо здається, що брат - найкращий чоловік, а всі інші хлопці не дотягують до такого рівня. Ось тоді і починають виникати незрозумілі почуття.

Справжнє почуття


Але таку ситуацію не можна розглядати в тому випадку, коли брат і сестра познайомилися вже дорослими і між ними відразу ж виникли явно не братські почуття. Ось цей випадок найскладніший, оскільки тут свідомість і підсвідомість просто не бачить в людині родича. Воно бачить об'єкт уваги, чоловіка, з яким хочеться бути. І тут постає питання: як же поступати? По-перше, ви повинні дізнатися, як ставиться до вас брат. Якщо це почуття не взаємні, то, швидше за все, про них взагалі не варто говорити. Адже, як відомо, відносини між родичами засуджуються. І справа тут не тільки в соціальних нормах, але і в генетиці, хоча, з іншого боку, із сучасною екологією вже складно вгадати, що шкодить здоров'ю більше. Але якщо почуття не взаємні, то єдине, що ви отримаєте від визнання, це нападки з боку рідні. У такому випадку краще все-таки придушити в собі ці почуття.

А ось тоді, коли брат любить вас так само, як і ви його, тоді необхідно вдвох вирішити, чи зможете ви протистояти соціуму, який явно не похвалить вас за таке рішення. Звичайно ж, як уже говорилося вище, частка правди в цих словах є. Але з іншого боку, дуже часто брат і сестра, яким так і не дають бути разом, у результаті залишаються одні, оскільки являються одне для одного «Саме тим коханням». Так що, якщо ви любите вашого брата, а він любить вас, тоді зберіть волю і силу в кулак і не звертайте уваги на те, що говорять родичі. Зрештою, це ваша сім'я і якщо вони люблять вас, то зрозумію і приймуть. Рано чи пізно, але це трапиться. А поки вам просто потрібно трохи потерпіти, щоб не втратити кохання всього свого життя.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Світ перевернувся - Вас покинув хлопець. Така ситуація боляче б'є по самолюбству і перша думка, яка приходить в голову...
Не кожну дівчину хлопці знайомлять з батьками, а тільки ту, яку поважають. Однак, можливо, замість радості, що Ви нарешті...
Кращі поради для дівчат і жінок...
Scroll To Top