Рекомендуємо прочитати

Як помститися хлопцеві: поради. Як помститися за зраду хлопцеві?

article2979.jpg

Світ перевернувся - Вас покинув хлопець. Така ситуація боляче б'є по самолюбству і перша думка, яка приходить в голову дівчини - як помститися хлопцеві, який так сильно її образив? Як помститися колишньому хлопцю: поради.

Коли бурхливі емоції і біль трохи вщухнуть, варто серйозно подумати над цим питанням. Потрібно по-новому поглянути на Ваші стосунки і чітко визначити причину розриву, а може, їх було декілька? Подумайте, може, Ви просто перестала подобатися своєму колишньому. Згадайте, як довго Ви готувалися до перших побачень, намагалися справити враження, а потім? Подумали, що більше Вам не варто намагатися?

Але чоловікам, в першу чергу, подобається зовнішність. Це факт.
Зате тепер у Вас з'явилися час і сильне бажання відмінно виглядати. Кращий спосіб - не змінювати свою зовнішність, а саме поліпшити її. Адже колись Ви йому дуже сподобалися, він звернув на Вас увагу, тому необхідно правильно підкреслити Ваші найкращі риси. Можете відвідати перукаря або навіть сходити до хорошого візажиста. Вони неодмінно дадуть Вам багато корисних порад і вкажуть на помилки, які в силу ряду причин складно в собі самим помітити. І, коли Ви знову станете виглядати розкішно, Ви неодмінно задумаєтеся - а може розставання сталося на краще і не треба більше думати, як помститися тому, хто мене кинув і так недооцінив.

Як помститися за зраду хлопцеві?
Багато дівчат не знають страшнішого удару по самолюбству, ніж зрада коханої молодої людини. Тому їх думки про помсту цілком можна пояснити. Як помститися хлопцю за його зраду, та так, щоб стало хоч трохи легше пережити розлуку. Знаєте, яка найпопулярніша помста чоловікові - зраднику? Це відповідна зрада йому з його найкращим другом. Але правильніше буде назвати це не зрадою, а початком нових відносин. Якщо друг був Вам раніше неприємний, тоді не починайте роман з ним. Якщо ж він був Вам симпатичний, тоді спробуйте. Необхідно, щоб Ваш колишній був у курсі Ваших нових романтичних відносин. Як би він до Вас тепер не ставився, але ділити свою хоч вже і колишню дівчину з одним йому навряд чи буде приємно. Бажаємо Вам нової любові, яка затьмарить Вашу помсту і зробить Вас по-справжньому щасливою.

Як помститися хлопцеві , який Вас сильно образив?
Найкращий відповідь на питання «як помститися хлопцеві за образу» - це самій поставити його в ту ж саму ситуацію. У такому випадку, якщо партнер приділяє Вам мало уваги, можна спробувати такий метод.

Запросіть молодика, який Вас образив, до себе додому на романтичну вечерю з шампанським і свічками. У всіх подробицях розкажіть йому, яке чудове буде меню. Кілька разів нагадайте, що подія намічено на сьогодні. А самі рушайте погуляти з подругами, і коли він, за Вашими підрахунками, буде вже підходити до квартири, наберіть його номер. З жалем зауважте, що по дорозі зустріли своїх давніх подружок і забрели в кафе, Ви ж не могли не відзначити з ними вигадану Вами важливу дату в компанії улюблених подруг. Неодмінно пообіцяйте йому смачну вечерю в інший раз. Через день, коли він трохи заспокоїться, зустріньте його ввечері після роботи і запросіть разом погуляти по парку. Там Ви зможете розкрити йому Вашу авантюру і пояснити, що точно також і Вам було дуже прикро його неувага до Вас. Якщо він Вас зрозуміє і виправиться, значить, Ваша мудра помста вдалася.

Слово помста звучить жорстоко. Можна наламати багато дров піддавшись емоціям і образам. Тому, перш ніж збиратися мстити, подумайте, чи потрібно Вам це. Може, краще ситуацію відпустити або спробувати її виправити, наприклад, відверто обговоривши з партнером проблеми у Ваших відносинах.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кращі поради для дівчат і жінок...
Не кожну дівчину хлопці знайомлять з батьками, а тільки ту, яку поважають. Однак, можливо, замість радості, що Ви нарешті...
Як говориться: «Любов зла, полюбиш і …». Ні, не обов'язково представника нашої фауни з рогами і копитами. Любов...
Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Scroll To Top