Рекомендуємо прочитати

Знайомство з його батьками: як себе вести правильно

article2376.jpg

Не кожну дівчину хлопці знайомлять з батьками, а тільки ту, яку поважають.

Однак, можливо, замість радості, що Ви нарешті познайомитеся з його родиною, Ви починаєте панікувати і засмучуватися. Це зовсім ні до чого - батьки Вашого обранця такі ж люди, такі ж батьки, як і Ваші, ніхто Вас не покусає і не вб'є. Просто уявіть, що Вам належить познайомитися з цікавими людьми.

Не починайте дзвонити всім подругам і питати, що Вам надіти. Найпоширеніша помилка дівчат, яким належить перша зустріч з батьками їх хлопця, - це спроби догодити мамі хлопця в усіх відношеннях. Тому найперший рада:

Поводьтеся природно, не вдавайте іншою людиною - батьки Вашого хлопця відразу все зрозуміють. Будьте відкриті й щирі, не потрібно занадто старатися і прибріхувати. Не будьте занадто гарною, будьте собою.

Якщо Ви постійно носите відверті наряди, кофтинки з глибокими вирізами, короткі спідниці, не варто надягати спідницю до підлоги і незрозумілу блузку тільки для того, щоб сподобатися мамі майбутнього чоловіка. Ви напевно не знаєте про її перевагах в одязі. Не виключено, що мама Вашого хлопця сама любить відкриті наряди. Звичайно, можна уточнити це у свого хлопця до зустрічі з його батьками, але не факт, що строгий костюм буде мати велике значення при знайомстві з батьками. Загалом, намагайтеся надіти комфортний одяг і знайти середину між відвертими і закритими нарядами. Головне щоб одяг був чистим, акуратним, вигладженим і підкреслював Ваші достоїнства.

Батьки хлопця напевно поцікавляться про соціальний статус Ваших батьків, про їх заробітну плату та ін. На подібні питання реагуйте без роздратування, спокійно, але відповідайте ухильно - не варто відразу розповідати все про свою сім'ю у всіх подробицях. Добре, якщо Ви заздалегідь продумаєте відповіді на пару поширених питань. Буде чудово, якщо у Вас вийде зробити центром уваги маму свого хлопця - можете поцікавитися її захопленнями, роботою, похваліть її кулінарні здібності і перед відходом обов'язково візьміть рецепт її коронного блюда.

Обміркуйте теми розмови, добре якщо це будуть нейтральні розмови про моду, погоду і, звичайно ж, про дитинство Вашого хлопця. Батькам напевно буде приємний Ваш щирий інтерес до їх дитини. Вони згадають найприємніші моменти, коли тільки-тільки починали жити, розкажіть пару цікавих і смішних історій зі свого дитинства, щоб спілкування не виглядало допитом.

Не намагайтеся справити враження на батьків свого хлопця. Ваше завдання в цей вечір - просто познайомитися з ними, дізнатися про них, знайти з ними спільну мову. В першу чергу, Ви повинні подобатися своєму хлопцеві. Неможливо догодити всім. Коли батьки Вашого обранця взнають Вас по краще, то обов'язково полюблять.

Не варто нехтувати такою можливістю - хлопець може подумати, що він не важливий для Вас, і Вам все одно, які у нього батьки.

Не переживайте заздалегідь, навпаки, краще відпочиньте, виспіться і зарядіться позитивом перед зустріччю! Удачі Вам на цьому шляху!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кращі поради для дівчат і жінок...
Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі"...
Як говориться: «Любов зла, полюбиш і …». Ні, не обов'язково представника нашої фауни з рогами і копитами. Любов...
Світ перевернувся - Вас покинув хлопець. Така ситуація боляче б'є по самолюбству і перша думка, яка приходить в голову...
Scroll To Top