Рекомендуємо прочитати

Як вчинити, якщо на вас кричать?

article3176.jpg

Безумовно, кожен стикався з ситуацією, коли співрозмовник починає підвищувати голос. Перша думка - кричати у відповідь або піти? Як все-таки правильно вчинити при такому «спілкуванні»?

Навіть якщо ви - спокійний і врівноважений чоловік, який у спілкуванні з іншими людьми ніколи не дозволить собі підвищити голос, то все одно, рано чи пізно, ви зіткнетеся з тим, хто при найменшому подразненні починає кричати і думає що він правий. Ми допоможемо вам реагувати на це правильно.

Головне правило - пам'ятати, що якщо людина кричить на вас, то це у нього проблеми, а ви - всього лише привід. При цьому найчастіше, кричуща людина по натурі слабка і невпевнений у собі, а крик для нього - захист і напад в одній особі.

Ви відразу згадали, що кричить на вас вищестоящий за посадою - «Ага, зовсім слабкий ...». Людина, яка займає керівну посаду, теж може бути нещасливою, тільки йому є куди і на кого «вилити» свій негатив - на підлеглих.

Не можна ставити себе на місце жертви! Ви відчуваєте, що ось-ось почнеться «винос мозку» - займіть оборонну позицію. Уявіть, що навколо вас непроникний кокон з чистої енергії, розправте спину і плечі, підніміть голову. Співрозмовник репетує - а з вас, «як з гуся вода» ... Нерви витрачає тільки він.

Задайте кричущому пряме запитання «Чому ви кричите?». Він починає пояснювати чому ... і гнів згасає, момент пропадає, ви можете розмовляти спокійно.

Метод боротьби з деякими «крикунами» один - накричати у відповідь. По-перше, це їх введе в ступор, поки вони будуть перетравлювати думку «Як посмів?», У вас з'явиться час викласти свої аргументи. А, по-друге, такі люди часто не бачать себе з боку, коли їх співрозмовник починає кричати, вони розуміють, що це дуже неприємно і заспокоюються. Але, будьте обережні - тут важливо не переборщити!

Так, крик - не метод виховання чи контролю, але іноді просто варто прислухатися - може до вас намагаються донести важливу думку. Розумієте, що винні - визнайте вину, але не втрачайте впевненість у собі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Блиск в очах, прискорене серцебиття, піднесений настрій і постійне бажання зробити щось хороше. Такий стан, напевно,...
Стаття-одкровення про те, чому дорослі жінки залишаються найбажанішими......
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Багатьох батьків цікавить питання "як виростити із сина справжнього чоловіка?" Найбільше цікавить це питання...
Scroll To Top