Рекомендуємо прочитати

Чому люди ревнують один одного

article2167.jpg

Жодна людина не стане ревнувати без приводу. На все є причина. Якщо молода людина буде працювати з ранку до ночі кожен день, то жінка цілком обгрунтовано може його приревнувати. Це не означає, що вона повинна битися в істериці, зображуючи ревнощі. Просто це буде означати, що її ревнощі цілком з'ясовна.

Дуже багато хто вважає, що якщо вони не зраджують своїм партнерам, то і ревнувати їх не мае за що. Тому ревнощі партнера для них лише вигадка і спосіб «попсувати» нерви. Але вигадка - це лише наслідок. Сама причина ревнощів криється у відсутності уваги і турботи, нестачі компліментів, байдужості партнера.

І чим довше триває емоційне виснаження, тим більше один партнер буде ревнувати іншого. Навіть якщо інший буде самий святий.

Іншим відомим приводом для ревнощів може стати неспокій за свою природну непривабливість. Прикладом може послужити жінка під час своєї вагітності. Їй здається, що вона занадто повна, і її чоловік буде задивлятися на худеньких. Тому чоловік повинен надати підвищену увагу і турботу своїй коханій.

Приводом для ревнощів можуть послужити і проблеми в сексуальному плані, і різні хвороби, які будуть знижувати самооцінку. Щоб уникнути цих «нападів», достатньо просто більше часу проводити з коханою людиною і говорити йому приємні слова.

Випадки, коли ревнощі є вже патологічним чинником, розглядати можна, але тривалість цих відносин залежить тільки від того, як довго «ревнуемий» буде терпіти. Особисто суб'єктивна думка, що це вже не любов, а приниження, і продовжувати такі відносини сенсу немає.

Буває й таке, що людина зовсім не ревнує свого партнера. Це вважається абсолютною нормою. Адже в чому криється причина ревнощів? Наприклад, маленькій дитині не вистачає ласки, уваги і турботи. Він боїться втратити свою матір, яка дає йому все необхідне, яка поруч у найважчі моменти. І коли він хоче пограти, а в неї багато справ, дитина починає проявляти ознаки своєї ревнощів і невдоволення. Так само відбувається і у дорослих людей. Якщо в сім'ї панує любов, взаєморозуміння, турбота і підтримка, то ні про які ревнощі і мови бути не може.

Дуже часто основним приводом для ревнощів є дружба з протилежною статтю. Для одних це цілком природно, для інших - неприйнятно. Це є розбратом в родині. Тому найкращим виходом буде з такої ситуації - викорінити таку дружбу. У вас своя родина і в ній свої правила. Нехай ваш чоловік спілкується зі своїми друзями, а ви - зі своїми подругами. Якщо компанія планується різностатева - йдіть разом. А дружбу з одинокими людьми протилежної статі намагайтеся всіляко уникати. Спілкуйтеся з такими виключно по роботі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
Останнім часом цивільний шлюб став дуже популярний. Люди не хочуть йти в РАГС, побоюючись скорого розлучення, поділу...
Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати...
Scroll To Top