Рекомендуємо прочитати

Якою має бути нижня білизна нареченої?

article2788.jpg

Нижня білизна нареченої

Весілля очікувана і хвилююча подія. Гарне плаття та взуття молодої, аксесуари, фата, букет це головні атрибути нареченої. Але дуже важливою деталлю є нижня білизна нареченої. Адже попереду перша шлюбна ніч, і наречена повинна постати перед коханим у дуже красивій сексуальній білизні.

Можна купити два комплекти нижньої білизни: один під весільне плаття, другий для шлюбної ночі.

Комплект під сукню обов'язково повинен бути не тільки красивим, але і зручним, адже в ньому наречена проведе більшу частину часу.

Вибір і покупка нижньої білизни для нареченої

Роздільний комплект з бюстгальтером
Якщо виріз на сукні неглибокий, а груди у нареченої маленькі краще вибирати безшовний комплект без кісточок. Якщо є необхідність підтримувати груди, можна вибирати комплекти на кісточках. Тут багато що залежить від сукні, яка буде на нареченій, і її особисті переваги.
Трусики необхідно підбирати теж виходячи з особистих переваг. Але важливо пам'ятати деякі нюанси: якщо плаття буде трохи просвічуватися (наприклад, легкий літній варіант сукні), труси не повинні відрізнятися за кольором від нього. Під плаття, яке занадто обтягує форми нареченої, не варто одягати труси, шви яких будуть вибиватися і стануть помітними для всіх.

Якою має бути нижня білизна нареченої?

Корсет
Створений для того, щоб приховувати недоліки і підкреслити достоїнства фігури. Корсет важливо вибирати так, щоб він не занадто перетягував тіло.

Бюстгальтер без шлейок
Зараз у магазинах є бюстгальтери, які клеяться на груди і не мають шлейок ні на плечах, ні на спині. Це хороше рішення під будь-який вид сукні, але може бути не зовсім зручним для такого тривалого застосування.

Якою має бути нижня білизна нареченої?

Колір нижньої білизни
Нареченій краще вибирати білизну на весілля або білу, або тілесного кольору. Звичайно, якщо її вбрання не інших неординарних відтінків, то і білизна буде вибиратися до нього відповідно.

Якою має бути нижня білизна нареченої?

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Срібне плаття підійде для урочистих церемоній, свят і вечірок. Воно може бути як з ледь помітним мерехтінням, так і з...
Хто придумав, що весілля це свято для двох? На перший погляд це питання може викликати здивування, якщо не помітити, що...
Весілля - саме хвилююча і урочиста подія для закоханої пари, тому до її підготовки варто поставитися відповідально. Хто...
Подружнє ложе для більшості є символом щасливого і міцного шлюбу. Дійсно багато хто просто не може уявити собі...
Scroll To Top