Рекомендуємо прочитати

Що призводить до розриву відносин навіть у самої ідеальної пари?

article2345.jpg

Проблеми з взаєморозумінням і довірою можуть час від часу виникати навіть у самої гармонійної і люблячої пари. Однак є окремі моделі поведінки, що приводять в абсолютній більшості випадків до необоротного розриву відносин. Якщо ваша поведінка відповідає одному з цих типів - терміново беріться за себе. Міняйтеся, інакше кожні наступні стосунки будуть незмінно закінчуватися розчаруванням, втратою віри в справжню любов і розставанням.

Підозра

Надмірна підозрілість і стеження з вашого боку вб'є за короткий час навіть саму велику і чисту любов. Ви спершу будете «діставати» партнера постійними питаннями «Де ти?», «З ким ти?», А потім опуститеся до обшукування його кишень у пошуках любовної записки. Навряд чи у будь-якого нормального чоловіка надовго вистачить такту і терпіння витримувати таке принизливе недовіру і повне нехтування його правом на особистий простір.

Будуйте відносини з ним на взаємній довірі і обов'язково поважайте свого партнера. Спробуйте викликати його на відверту розмову якщо у вас з'явилися якісь конкретні сумніви. Але робіть це дуже м'яко, вмійте вчасно вибачитися, якщо бачите, що причини для вашої ревнощів немає переводіть розмову. Якщо відчуваєте, що ваша підозрілість носить патологічний характер - зверніться за допомогою до психолога.

Порівнювання

Ви постійно мимоволі порівнюєте свого партнера з іншими чоловіками. Робите це грубо, прямо в обличчя, а порівняння ці зовсім не на користь вашого чоловіка. Тоді ваші стосунки точно будуть приречені на крах. Будь-який чоловік хоче, щоб його вважали унікальним - пам'ятайте про це! Чоловіки дуже уразливі і самолюбні, не варто «сіяти» десь у глибині душі партнера сумніву, що він не єдиний для вас. Та й порівняння такі по своїй суті дурні. Якщо вам все не подобається в чоловікові, тоді чому ви з ним, а не з «ідеальним» Олегом або «працьовитим» Дмитром? Сенс щодня «виносити мізки» своєму партнеру, якщо продовжуєш з ним жити, незважаючи на його недоліки по відношенню до інших?

Кожного разу, коли вам захочеться вголос висловити порівняння з іншими представниками сильної статі, візьміть за правило подумки рахувати до десяти. Вас щось категорично не влаштовує у вашому партнері? Поговоріть з ним максимально спокійно, обов'язково запропонувавши компромісний вихід з цієї ситуації. Пам'ятайте: висловлювати обурення можна лише з приводу тих якостей, які зможе виправити чоловік. Нелюдяно порівнювати вашого страждає захворюванням хребта чоловіка з сусідом, який «дружину кожен день на руках носить». Нехай все ж ваш розум йде попереду мови.

Звичка скаржитися

Не біжіть скаржитися навколишнім на свого чоловіка кожен раз, коли виникне проблема у ваших взаєминах. Зрозуміло, щоб вам відразу поспівчували, що хочеться неодмінно виплеснути свої емоції. Однак чи хочете ви зберегти стосунки з чоловіком? Якщо ви вирішили для себе, що так, то потрібно вирішувати ваші особисті проблеми самостійно. Не залучайте полоскати «сімейну білизну» родичів і друзів. Вони, безумовно, з цікавістю вислухають вас, навіть поділяться своїм досвідом і дадуть купу цінних порад, але вам це навряд чи допоможе.

Пам'ятайте: ситуації не бувають абсолютно схожими, всі люди різні. Швидше за все, рідні та друзі вас так «накрутять», що ви взагалі втратите здатність оцінювати об'єктивно ситуацію. Постарайтеся самостійно з партнером знайти розумний компроміс. До того ж, як соромно буває потім перед людьми, коли справи з коханим будуть улагоджені. Скільки бруду було вилито на його адресу, а тепер ви, ніби як, всіх обдурили. Значить, раз ви залишилися з ним і у вас все, як раніше то не такий вже він поганий.

Скандали

Влаштовувати скандали з нічого поширена жіноча слабкість (або дурість?). Потрібно не влаштовувати брудні, без натяку на інтелект розбірки через розкидані по будинку шкарпеток та інших, таких важливих з вашої «дзвіниці» речей і враховувати таку чоловічу особливість. Тут важливо спочатку розуміти, що чоловіки взагалі надають менше значення життєвим «дрібницям», які нам, жінкам, здаються важливими моментами життя.

Чоловіки дуже втомлюються і дуже страждають від цих дрібних «базарних» скандалів. Вони вважають жінок, що їх влаштовують, мегерами, вічно незадоволеними життям. Борися краще з собою, вчися ігнорувати ці «дрібниці». Ви збережете не тільки власну нервову систему, але і відносини.

Не прощення

Освойте безцінну науку прощати. Обговоріть цю проблему в спокійній обстановці, якщо навіть конфлікт «розсмоктався» сам по собі. Вибачтеся перед партнером і визнайте свої помилки. Будь яке перемир'я за відсутності висловленої вибачення все одно залишиться у вашій пам'яті темною плямою. Це буде нагадувати постійно вам про конфлікт. Тільки повне примирення з прощенням не залишить в душі негативних відбитків, ставши солодким по-справжньому.

Проблеми бувають у будь-яких відносинах. Але якщо вчасно визначити, що саме вам заважає гармонійно співіснувати разом, то можна буде уникнути необґрунтованого розриву. І, навпаки, якщо тупо «гнути свою лінію» і не бажати заради коханого змінитися на краще, то і відносин у вас ніяких не буде. Така правда життя.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ніхто не хоче думати про можливий розрив стосунків. Особливо коли це стосується власних відносин. Кінець любові - це...
Якщо твій чоловік привабливий і розумний, а він, безсумнівно, такий, то обов'язково знайдеться дівчина, яка крім тебе це...
У сучасному світі дуже часто від жінок можна почути фразу, що вже немає на світі справжніх чоловіків, які допоможуть...
Бувають дні, коли ви недосипаєте, пригнічені, знемагаєте від нестерпного стресу, причому до такої міри, що вам здається,...
Scroll To Top