Рекомендуємо прочитати

Як правильно виховувати чоловіка

article2389.jpg

У сучасному світі дуже часто від жінок можна почути фразу, що вже немає на світі справжніх чоловіків, які допоможуть прибрати квартиру, приготувати обід, випрати. А ще й дітей треба виховувати і уроки перевіряти. Все це жінки «тягнуть» на собі після 8-годинного трудового дня.

А чоловіки тим часом вирішують глобальні питання - стежать за подіями в гарячих точках, прогнозую індекс фондових бірж і вболівають за улюблену футбольну команду. Але існують серед нас щасливі жінки, яких по приходу додому очікує приготовану вечерю, чиста постіль або прибрана квартира. Як це їм вдалося? Як виховати свого чоловіка?

Все просто - вони знайшли правильний підхід. Для виховання чоловікf потрібен індивідуальний метод. Розглянемо кілька з них.

Перший спосіб - скандал. На мою думку - найгірший варіант і підходить не для будь-якого чоловіка. Після складного трудового дня крики і з'ясування відносин не завжди можуть вирішити проблему. Чоловік може змінити свою модель поведінки в сім'ї, а може і піти на розлучення.

Другий спосіб - хитрість. Чоловік обожнює м'ясо, але не хоче одягатися і йти в магазин. Воліє повалятися увечері перед телевізором. Ви йдете в магазин самі і купуєте все, крім його улюбленого м'яса. На вечерю приготувати йому найненависніше блюдо, наприклад, макарони. Вже завтра ваш холодильник буде забитий м'ясом та іншими продуктами, які любить ваш чоловік.

Третій варіант - інструкція. Жінки - істоти емоційні та експресивні. За пів дня можемо захоплюватися новими туфельками або ридати через розірвані улюблені колготи. Нічого не поробиш, такими вже нас створила природа. Чоловіки зовсім інші. Наші побажання і настанови їм треба викладати в короткій формі, вкладаючи якомога більше інформації. Чоловіки не здатні запам'ятати годинні розмови жінок. Коротко, інформативно і по справі.

Четвертий варіант - любов і ласка. Найдієвіший в нашому списку. Ваш ненаглядний полагодив протікачий кран або порізав овочі на салат - хваліть його, захоплюйтися ним, називайте своїм героєм і принцом. Нехай він зрозуміє, що без нього вам ніяк не обійтися. Тільки робіть це щиро і від усього серця. Він буде і далі намагатися, щоб знову заслужити вашу похвалу. Незабаром ви прийдете додому і побачите накритий стіл, смачну вечерю та розстелену, що пахне після прання, постіль.

І пам'ятайте, жінки, ми у відповіді за тих, кого приручили!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top