Рекомендуємо прочитати

Чи шкідливий оргазм?

article2692.jpg

Оргазм — це могутня сила і велике таїнство у відносинах між чоловіком і жінкою. Такий стан організму іноді іменують «маленькою смертю». У перекладі з грецької мови слово оргазм означає «палати пристрастю». Навіть лікарі-сексологи визнають загадковість і складність цього хтивого відчуття. Для будь-якої людини такий стан — це пік найвищої насолоди під час статевого акту. Тому багато хто дивується, коли чують питання: чи шкідливий оргазм?

Сексуальне збудження з наступним оргазмом являє собою дивний комплекс фізіологічних і психічних реакцій, які передують і завершують інтимну близькість між жінкою і чоловіком. Неодноразово зазначалося, що спочатку сексуальне збудження виникає під впливом нюхових, зорових, слухових асоціацій. Далі в процес включаються статеві центри організму людини. У представників сильної половини людства відбувається розгальмовування спинномозкового центру ерекції, наслідком чого є прилив крові до статевого члена. Жінки в період сексуального збудження відчувають прилив крові до молочних залоз, соски набухають, великі і малі статеві губи збільшуються в розмірах, клітор напружується. Через певний час настає оргазм — потужна розрядка м'язової, нервової, кровоносної систем.

Чи шкідливий оргазм?

Прояви оргазму у жінок і чоловіків абсолютно різні. Перед настанням оргазму чоловік спочатку відчуває наближення еякуляції, а потім її невідворотність. Починають періодично скорочуватися мускулатура тазового дна, передміхурова залоза, сімявивідні протоки. У жінок оргазм виражається в ритмічних скороченнях матки і піхви. Відчуття, які відчуває жінка, можуть бути легкими і бурхливими. У одних оргазм супроводжується короткочасною затримкою дихання, у інших — шаленим нестримним екстазом з неконтрольованими звуками, рухами.

Лікарі-сексологи вважають, що на інтенсивність сексуальних відчуттів жінки безпосередньо впливають її вік, досвід, фази менструального циклу, відносини між сексуальними партнерами, характер попередніх ласк, застосування спеціальних засобів захисту від небажаної вагітності. Однак, в першу чергу, інтенсивність відчуттів оргазму жінки залежить від уміння і досвідченості партнера.

У чоловіків досягнення оргазму відбувається при безпосередній сексуальної стимуляції статевого члена. Досягнення найвищого сексуального насолоди для жінок складніше, воно пов'язане зі збігом певних умов. Жіночий оргазм може бути кліторальним або вагінальним. В обох випадках оргазм для представниць прекрасної статі являє однакову цінність.

Чи шкідливий оргазм?

Як правило, тривалість оргазму триває всього кілька секунд. У період найвищого сексуального збудження людина може повністю втратити самоконтроль, іноді навіть знепритомніти. Ознаками кульмінаційного моменту є стогони, зітхання, сльози, нестримний сміх, укуси, деякі партнери використовують ненормативну лексику. Перш за все, необхідно відзначити, що це хтиве відчуття, подароване природою, закінчується станом повного розслаблення, що надзвичайно важливо для будь-якої людини.

І все-таки, чи шкідливий оргазм? Слід пам'ятати, що для отримання справжньої насолоди від оргазму необхідно знати міру. Надмірно активні, занадто часті сексуальні відносини можуть призвести до втоми і психологічному дисбалансу — нервового виснаження, неуважності, апатії. Особливу увагу на даний факт слід звернути чоловікам, в організмі яких при надмірно активному сексуальному житті відбувається істотне зниження гормону тестостерону. В результаті у представників сильної статі різко знижується фізична активність.

Чи шкідливий оргазм?

Вважається, що найбільш яскраві враження від оргазму відчуває жінка в період вагітності. При цьому деякі вагітні жінки відчувають оргазм навіть у сні. Однак у цей відповідальний період не слід надмірно захоплюватися сексом, який в окремих випадках може бути провокуючим фактором викидня. Необхідно припинити сексуальні відносини приблизно за 2 — 3 тижні до початку пологів.

Таким чином, оргазм — це зближення люблячих сердець, справжнє з'єднання душі і тіла. Даруйте один одному приємні миті!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіча імпотенція або еректильна дисфункція — це нездатність досягати і підтримувати ерекцію. Ознаки імпотенції...
Всі хто хотів би поглибити діапазон своїх інтимних пізнань, коли-небудь, хтось раніше, хтось пізніше, прийдуть до того,...
Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої...
Оральний секс по праву вважається одним з найкрасивіших і ніжних видів сексу. Він доставляє невимовну насолоду і дарує...
Scroll To Top