Рекомендуємо прочитати

Ознаки та причини імпотенції

article3464.jpg

Чоловіча імпотенція або еректильна дисфункція — це нездатність досягати і підтримувати ерекцію. Ознаки імпотенції зустрічаються у чоловіків навіть у віці 30-40 років.

Розрізняють фізичну і психологічну імпотенцію. Причинами психологічної імпотенції можуть стати стреси, життєві проблеми, невдоволення чоловіки собою, наприклад, невеликими розмірами статевого члена, нервозність, страхи, депресія. Ознаками імпотенції, викликаної психологічними розладами, є раптове її виникнення, проблеми у відносинах з партнеркою, збереження спонтанних нічних ерекцій.

Для лікування психологічної імпотенції необхідно виявити і усунути викликали її причини. Цим займаються лікарі-психотерапевти. У деяких випадках поряд з психологічної імпотенцією у пацієнта виявляють і ознаки імпотенції, викликаної фізіологічними порушеннями. Для таких пацієнтів проводять курс психотерапії і медикаментозне лікування імпотенції.

Еректильна дисфункція фізичного характеру проявляється поступово і характеризується зниженням якості ерекції і зникненням спонтанних нічних і ранкових ерекцій. Причини імпотенції, викликаної фізіологічними проблемами, дуже різноманітні. Поширені причини імпотенції — це шкідливі звички, а саме алкоголізм і паління. Зловживання тютюновими виробами і тривалий прийом алкогольних напоїв приводять до серйозних статевим розладам.

Однією з передумов виникнення імпотенції є зайва вага. Причинами імпотенції можуть бути і різні захворювання системи кровообігу — гіпертонія, гіперліпідемія, атеросклероз, захворювання серця, простатит та інші захворювання сечостатевої системи, захворювання нервової системи, мієлодисплазія хребта, ушкодження міжхребцевих дисків, розсіяний склероз, травми хребта, травми статевого члена. Чоловіча імпотенція часто зустрічається у хворих на цукровий діабет. Імпотенція може виникнути в результаті гормональних порушень і прийому деяких лікарських препаратів.

Лікування імпотенції

Питання про те, як лікувати імпотенцію і чи можна її вилікувати хвилює багатьох чоловіків.

У більшості випадків імпотенція лікуванню піддається. Сучасна медицина пропонує різні способи лікування імпотенції, але серйозною перешкодою на шляху до одужання є небажання багатьох чоловіків звертатися до лікаря з такою делікатною проблемою.

Щоб відновити потенцію пацієнт повинен докласти певних зусиль — насамперед, кинути курити. У багатьох випадках при відмові від вживання тютюнових виробів ознаки імпотенції, викликаної курінням, повністю зникають. Необхідно також обмежити вживання спиртних напоїв, привести в норму вагу і регулярно займатися спортом. Відзначено, що фізичні навантаження запобігають розвитку чоловічої імпотенції.

Як лікувати імпотенцію залежить від викликали її причин. У медицині застосовуються різні способи лікування імпотенції як, наприклад:

Лікування імпотенції за допомогою медикаментозних препаратів. Цей метод має високу ефективність — до 80%.

Лікування імпотенції за допомогою ін’єкцій вазоактивних препаратів в статевий член перед статевим актом. Це найбільш ефективний метод серед консервативних способів лікування імпотенції.

Лікування імпотенції хірургічними методами застосовується досить рідко у випадках, коли консервативне лікування неефективне. Оперативні способи лікування імпотенції застосовуються у разі порушення венооклюзівного механізму статевого члена, у разі недостатнього артеріального припливу крові до кавернозної тканини.

Щоб визначити, як лікувати імпотенцію, необхідно відвідати лікаря-уролога. Це можна зробити в клініці «Евромедпрестіж». Досвідчені фахівці зможуть визначити природу імпотенції і підібрати метод або комплекс методів для її лікування.

Якщо вам заподіює незручності імпотенція лікування її відкладати не варто. Пам’ятайте, що крім такої серйозної проблеми, як неможливість займатися сексом, імпотенція може свідчити про наявність багатьох захворювань.

Секрети світу

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ячмінь на оці - вкрай неприємне і хворобливе явище, від якого хочеться швидше позбутися. Особливо від нього страждають...
Батьківщина фініків - країни Сходу. Звідти ці чудові фрукти і потрапили до нас в країну. Корисність і шкода фініків...
Нетримання сечі у чоловіків - це захворювання, яке піддається лікуванню. Визначити метод лікування нетримання сечі Вам...
Кожному без винятку подобається дивовижний смак кавуна. Саме тому наприкінці теплого літа і на початку холодної осені...
Scroll To Top