Рекомендуємо прочитати

Дефлорація або як правильно втратити цноту?

article3204.jpg

Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої пліви. Дефлорація зазвичай відбувається при перших статевих зносинах, іноді, залежно від будови, дівоча пліва може розтягуватися і залишається неушкодженою навіть після неодноразових статевих актів. У більшості випадків дефлорація супроводжується незначною кровотечею, хоча нерідкі випадки, коли її немає.

Як це відбувається
Дефлорація буває повною і неповною (частковою). Зазвичай спостерігається один - два розриви, рідше - більше. Неповна дефлорація може мати місце при необережному вестибулярному коітус, грубому гінекологічному огляді, травми статевих органів, онанізм, глибокому петтингу.

Говорячи про техніку дефлорації, слід нагадати, що фалос проникає в піхву зверху і спереду. Його головка ковзає уздовж передньої стінки передодня піхви, продовжуючи свій рух вперед. Статевий член натягує передній край дівочої пліви і розриває її. Цілком зрозуміло, що жінка відчуває в цей момент певний біль. Вона може бути нетривалою або навіть миттєвою, якщо чоловік, відчувши перешкоду, яка заважає більш глибокому проникненню статевого члена, відповість на це одним поштовхом, не надто різким, але досить енергійним. Для дівчини, що має звичайну невинну пліву і не дуже чутливу, цей біль цілком переносимий.

Використовуйте змаску
Якщо жінка не відсувається від партнера, а, навпаки, легким рухом йде назустріч статевого члена, то розрив дівочої пліви здійсниться в цю ж мить. А кровотеча буде дуже слабкою і припиниться сама по собі. Для цього жінці достатньо всього лише лягти на спину і стиснути стегна, щоб уникнути будь-якого дотику до ушкоджених місць.

Однак оскільки збудження статевих органів у нареченої, як правило, недостатня, то і виділення слизової рідини, що полегшує проникнення статевого члена, зазвичай не відбувається. Це ускладнює його введення і викликає додаткові больові відчуття у молодої дівчини. Тому в даній ситуації рекомендується вводити в вульву змазуючу речовину.

Коли звертатися до лікаря
Якщо розірвати невинну пліву не вдається, краще відкласти спроби на наступний день. Занадто тривалі й енергійні дії зазвичай збільшують страх і знижують вірогідність успіху. Однак якщо після трьох спроб (протягом трьох ночей) не вдалося здійснити нормальний коїтус, найкраще звернутися до лікаря-гінеколога. Лікар зможе допомогти вам, або зробивши кілька маленьких надрізів на дівочої пліви, або провівши психотерапію. В іншому випадку фізичний і психічний опір буде дуже тривалим, і тоді можна чекати тільки збільшення ускладнень при дефлорації.

Пам'ятайте про те, що перший сексуальний контакт психологічно гостро сприймається незайманою. Діапазон відчувають при цьому переживань дуже широкий - від панічного страху і жаху від того, що відбувається до радісно-вдячного почуття віддачі коханій людині. У нормі через 3-5 днів після дефлорації краю порушеної дівочої пліви заживають і статева близькість не викликає хворобливих відчуттів. У цей період необхідно особливо ретельно виконувати правила гігієни статевих органів.

В останні роки все більшу популярність набирає хірургічна дефлорація. Бувають випадки, коли пліва дуже щільна, щоб піддатися безкістковому чоловічому органу. Або дівчина просто не хоче експериментувати в цьому напрямку через сильний біль, яка виникала при спробах позбутися невинності. Кілька хвилин у гінекологічному кріслі, і втручання вмілого лікаря вирішать проблему. До речі, операція проводиться під місцевою анестезією без госпіталізації у відділення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як казала одна лірична героїня: "Чоловіка легше поміняти, ніж зрозуміти". Чоловіка, який дорікає дружину, що взяв...
Перша Шлюбна Ніч, в традиційному розумінні - перший сексуальний контакт молодят, що супроводжується позбавленням...
Всі діви в тій чи іншій мірі стурбовані проблемою втрати непорочності. Головний страх - буде чи не буде боляче ?! Але...
Всі хто хотів би поглибити діапазон своїх інтимних пізнань, коли-небудь, хтось раніше, хтось пізніше, прийдуть до того,...
Scroll To Top