Рекомендуємо прочитати

Еротичні фантазії: як правильно говорити про бажання в сексі?

article2324.jpg

Психологи в один голос стверджують, що в парі важлива довіра і вміння спілкуватися. Ділитися всім, навіть найпотаємнішими еротичними фантазіями. Однак, перш ніж відкрити рот, обміркуйте все нижческазане ...

Еротичні фантазії є у всіх. Але в усіх вони різні! У когось вони зовсім прості і нешкідливі. Таким людям, звичайно, простіше бути щирими з партнером!

Якщо межа ваших фантазій - надіти сексуальну білизну і красиво пройти в ній по спальні, або замість сексу в спальні зайнятися любов'ю у ванній, в цьому немає нічого складного, і це просто сказати і зробити.

Але якщо ви мрієте про щось, більше схожому на сюжет «Таємний щоденник дівчини за викликом», можливо, варто ретельно подумати, перш ніж ділитися такою еротичною фантазією з партнером.

Секс-гуру Трейсі Кокс на сторінках своєї книги «Супер Секс» ділиться рекомендаціями на цей рахунок.

- Правильно вибирайте момент, щоб розповісти про еротичної фантазії

- Визначте, коли і як ви озвучите свої фантазії

- Якщо ви зустрінете його на порозі власного будинку в повному облаченні пані-володарки, то ризикуєте налякати його до напівсмерті, так що краще дайте йому час звикнути до нових ідей.

- Якщо вас турбує його можлива реакція, почекайте, поки ви обоє не будете в підходящому настрої, і тоді розкажіть йому свій недавній «екзотичний сон» (що включає те, що вам би хотілося реалізувати). Оцініть його реакцію - якщо він скаже "фу, яка гидота!», То навряд чи ви захочете продовжувати.

А можна, наприклад, подивитися разом еротичний фільм з схожим на вашу фантазію сюжетом і знову ж оцінити, як він його сприйме.

А якщо він гіпер-чутливий?

Якщо ви думаєте, що ваша фантазія може бути сприйнята ним як сигнал того, що він не задовольняє вас в постільному сенсі, почати розмову краще з пишним компліментів на адресу його сексуального майстерності.

Наприклад, ви можете сказати: "Ти чудовий коханець, тільки з тобою я готова робити те, на що ніколи не зважилася б ні з ким іншим, наприклад, ...". або "Ти такий сексуальний, ти будеш в мені самі дикі еротичні фантазії і відверті бажання". Ну і, зрозуміло, якщо він ревнивий по натурі, не варто пропонувати йому секс на трьох за участю його найкращого друга.

Почніть з безпечних еротичних фантазій

Якщо ваша ідея однозначно з числа шокуючих - наприклад, свінгерство або садо-мазо, він може бути не готовий до такого відразу, хоча б просто тому що таку ідею з набігу прийняти важко і потрібно подумати.

Почніть з чого-небудь «безпечного», наприклад, завести в спальні тростину для покарань або зайнятися сексом по-швидкому, усамітнившись під час якоїсь домашньої вечірки - і стежте за реакцією. Пам'ятайте, еротичну фантазію можна здійснювати по частинах. Спочатку просто секс в латексній білизні (навряд чи він відмовиться вас побачити в такому вигляді), потім легка рольова гра з покараннями, так поступово він цілком може перейнятися вашими перевагами в сексі і розділити і більш сміливі еротичні фантазії.

Як ви хочете це зробити?

Ну от, ви це сказали, а як ви маєте намір це зробити? Хочете спочатку все обміркувати, обмізкувати, а потім якось при нагоді спробувати? Трейсі Кокс рекомендує пояснити партнерові, що ви хочете, щоб він зробив згідно вашої ідеї, перш ніж точно сказати йому, що ви придумали. Таким чином, ніхто не залишиться в невіданні.

Деякі еротичні фантазії краще здійснювати спонтанно. Наприклад, секс у незвичному місці найлегше організувати опинившись в цьому самому місці і спокусити свого чоловіка.

А до інших секс-мріяй потрібно підходити поетапно і докладно (ролеві ігри, груповий секс, фетиші, вуайеризм і т.д. вимагають більш ретельного планування і моральної підготовки).

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Секс відіграє важливу роль в житті жінки. Адже недарма, за її спокоєм, щастям і квітучою зовнішністю виглядом можна...
 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
Звучить, звичайно, майже фантастично, але особисто у мене є така подруга. Її досвід і наштовхнув на думку - як бути тим...
Якщо раніше головним призначенням жіночої білизни була гігієнічна захищеність, то зараз це справжній індикатор...
Scroll To Top