Рекомендуємо прочитати

Підтягнуті сідниці в домашніх умовах

article2780.jpg

Як свідчить одна відома мудрість в людині все має бути прекрасним і душа і тіло. Однак, якщо для того, щоб пізнати красу душі, нам необхідно час та спілкування, то красу тіла видно з першого погляду. Саме тому жінки так турбуються про свої форми, адже без краси зовнішньої, до внутрішньої можна і не дійти. У теплу пору року всі жіночі принади стають помітнішими, адже їх більше не приховують довгі куртки, теплі штани і об'ємні в'язані светри . Короткі спіднички, топи, легкі сукні і обтягуючі шорти підкреслюють силует і привертають до себе увагу. Як би це не банально звучало, найчастіше представники протилежної статі і сильної половини людства звертають увагу саме на жіночі сідниці, тому вони вимагають особливого догляду.

Підтягнуті сідниці в домашніх умовах

Необхідність і користь регулярних занять
Красиві і пружні сідниці - це мрія багатьох жінок, проте, не всі докладають достатньо зусиль щоб зробити їх ідеальними, вважаючи, що це вельми складне і практично нездійсненне завдання. Однак, домогтися чудового результату не важко, варто лише регулярно займатися спортом і виконувати ряд вправ, спрямованих на тренування сідничних м'язів. Для цього вам навіть не обов'язково ходити в спортзал, адже більшість з вправ можна робити вдома, у зручний для вас час. Як відомо, сідниці є одним з найбільш проблемних місць жіночого тіла, так як саме тут в першу чергу накопичуються жирові запаси і утворюється целюліт. Правильно підібраний комплекс вправ вже через місяць регулярних занять, які заберуть у вас не більше 20-30 хвилин, допоможе не тільки підтягти м'язи, але і зробити форми більш витонченими, а так само позбутися ненависного целюліту. Перевагою більшості з вправ для тренування сідниць є те, що вони задіють додатково і м'язи стегон і ніг, що так само позитивно позначиться на вашій фігурі.

Підтягнуті сідниці в домашніх умовах

Вправи стоячи

Серед усього різноманіття існуючих вправ можна виділити кілька простих, але в той же час дуже ефективних, які не вимагають використання додаткового спортивного інвентарю і приносять хороші результати. До числа таких вправ можна віднести старі, добрі присідання. Поставте ноги на ширині плечей і присідайте до тих пір , поки ваші коліна не будуть зігнуті під кутом в 90 градусів. Спина при цьому повинна бути прямою і злегка нахиленою вперед. Уявіть собі, що ви намагаєтеся сісти на уявний стілець, який стоїть далеко від вас. Слідкуйте за тим, щоб коліна не вибігали за носки, тому трохи відсувай таз під час присідання.

Наступну вправу ви зможете робити де і коли завгодно, не привертаючи до себе особливої уваги. Встаньте рівно, ноги з'єднайте, і поперемінно максимально сильно напружуйте і розслабляйте сідниці. Зробіть 20-30 повторень. Цю вправу можна виконувати і сидячи на стільці, стискаючи і відпускаючи сідничні м'язи.

Випади - це саме ті вправи, які задіють не тільки сідниці, а й стегна. Встаньте рівно, руки поставте на пояс, правою ногою широко ступіть і присядьте до тих пір, поки праве стегно не буде паралельно підлозі. Ліва нога залишається стояти позаду на носку , злегка зігнута в коліні. Потім зусиллям м'язів підніміться і поверніться у вихідне положення. Проробіть цю вправу поперемінно правою і лівою ногою не менше 10 разів .

Досить ефективною вправою для сідниць є біг на місці. Бігайте щодня протягом 10 хвилин, перші з яких п'ять хвилин піднімайте високо коліна, намагаючись дістати ними до грудей, а другі п'ять хвилин, далеко закидайте ноги назад, намагаючись вдарити себе по сідницях.

Вправи на підлозі
Досить проста, весела і ефективна вправа для сідниць, яка одночасно замінює собою антицелюлітний масаж і тренує м'язи, виконується наступним чином. Сядьте на підлогу, руки складіть за головою, ноги випрямити попереду себе. Поперемінно напружуючи праву і ліву сідницю рухайтеся вперед, а потім назад, як би крокуючи на сідницях. Таким способом приводили свою фігуру в порядок ще наші бабусі та прабабусі, у яких не було спеціальних тренажерів і спортивних пристосувань.

Підтягнуті сідниці в домашніх умовах

Для виконання наступного комплексу вправ вам знадобиться стати рачки . З цього положення необхідно буде зробити відразу три вправи на різні сідничні м'язи. Спершись на лікті, підніміть одну ногу максимально вгору, затискаючи при цьому сідниці, а потім знову зігніть і поверніть у вихідне положення. Виконайте 10 повторень, після чого поміняйте ногу і зробіть ту ж вправу. Залишаючись рачки , випрямити одну ногу так , щоб вона була паралельною підлозі , і виконуйте похитування вгору- вниз з невеликою амплітудою. Зробіть по 20 погойдувань кожною ногою. Поверніться у вихідне положення. Зігнуту в коліні ногу підніміть максимально в сторону до тих пір, поки стегно не буде паралельним підлозі. Слідкуйте при цьому , щоб носок і коліно були на одному рівні. Потім опустіть ногу у вихідне положення. Повторіть вправу 15 разів , після чого поміняйте ногу і виконайте її знову.

Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки випрямити вздовж тулуба. Не поспішаючи піднімайте таз, виштовхуючи його вгору, і напружуйте сідничні м'язи при кожному підйомі. Слідкуйте за тим, щоб спина сильно не прогиналася. У даній вправі ефективно працюють не тільки сідниці , але і задній м'яз стегна.

Вправи з фітболом
Під час виконання вправ для сідниць можна використовувати різний додатковий інвентар, такий як гирі, резинки, гантелі тощо, однак, максимальний ефект принесуть тренування з фітболом. Це надувний м'яч великих розмірів, за допомогою якого дуже зручно і продуктивно займатися в домашніх умовах. Він не тільки поліпшить вигляд і стан ваших сідниць, але і поправить постав , а так само підтягне м'язи ніг і стегон. Придбати фітбол без проблем можна в будь-якому спортивному магазині за досить прийнятною ціною.

Підтягнуті сідниці в домашніх умовах

Першими в комплексі вправ для сідниць будуть стрибки на м'ячі, це допоможе розігріти м'язи і одночасно зміцнить їх. Сядьте на м'яч так, щоб ваші коліна були зігнуті під кутом приблизно 90 градусів , поставте руки на пояс і, відштовхуючись ногами від підлоги , починайте пружинити на м'ячі. Повторіть вправу 20 разів, а потім при кожному стрибку поперемінно відривайте від підлоги праву і ліву ногу. Після 20 повторень можете збільшити темп.

Для наступної вправи вам потрібно лягти на підлогу. Підсуньте фітбол до стіни і упріться в нього ногами таким чином, щоб ваша стопа в повному обсязі стояла на м'ячі, а лише п'яти. Руки при цьому повинні лежати рівними вздовж тулуба . Напружуючи сідниці, виштовхуйте таз вгору, ставлячи ногу на м'яч на повну стопу. Зробивши вправу 10 разів, затримаєтеся вгорі і пульсуйте, після чого опустіться у вихідне положення і повторіть вправу ще 10 разів.

Притисніть ваш фітбол спиною до рівної стіни, розташувавши його таким чином, щоб він знаходився на рівні попереку. Після цього зробіть один крок вперед, руки покладіть за голову. Притискаючи м'яч до стіни, виконуйте присідання до тих пір, поки ваші стегна не опуститься паралельно підлозі , після чого поверніться у вихідну позицію. Виконайте вправу 10 разів. Після того, як ваші м'язи зміцніють, можна збільшувати кількість разів і підходів.

Додаткові умови
Не варто забувати про те, що результат принесуть тільки регулярні і систематичні тренування. Крім того, ретельно стежте за своїм харчуванням, віддаючи перевагу корисній та натуральній їжі, включаючи в раціон свіжі фрукти і овочі. Не нехтуйте масажами, обгортаннями і іншими косметичними процедурами, які допоможуть надати вашим сідницям бажану форму.

Підтягнуті сідниці в домашніх умовах

Рекомендуємо переглянути відео: Возбуждающий весенний фитнес. Тренировка ягодиц.

Scroll To Top