Рекомендуємо прочитати

Як відновити сексуальне бажання

article1315.jpg

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з них це дуже турбує, тому що вони не можуть задовольнити свого партнера, і бояться через це розірвати з ним стосунки. Однак вони не розуміють, а часто і не знають, що фізичні та психологічні проблеми, здатні також серйозним чином вплинути на лібідо і можуть стати причиною такої поведінки. Деякі речі, такі як самооцінка, вміння розслабитися, а так само знання свого тіла можуть допомогти в ситуації, що склалася.

Які ж причини відсутності у жінок сексуального бажання?

У більшості випадків відсутність такого інтересу лежить в області психології. Невдоволення особистим життям, стреси, викликані роботою, оплатою рахунків і фінансових негараздів, неспокій про своїх дітей і навіть страх перед сексуальною поведінкою партнера можуть сильно вплинути на жіноче бажання. Крім того, емоційні чинники відсутності жіночого бажання, можуть бути обумовлені гормональними змінами в організмі жінки, у рівні тестостерону, відповідального за статевий потяг і естрогену, жіночого статевого гормону. Коливання рівня естрогену протягом менструального циклу і після овуляції можуть зробити жінку менш чутливою. Існує чіткий взаємозв'язок між менопаузою і сексуальним бажанням, тим більше, що в період менопаузи проблема може бути навіть більш критична. У цей період, жіночий організм зупиняє виробництво естрогену, внаслідок чого збільшується ймовірність депресій, які в свою чергу зменшують сексуальне бажання.


Яким же чином можна відновити сексуальне бажання?

Першим кроком, безумовно, стане розмова зі своїм гінекологом, який допоможе визначити, чи пов'язане відсутність сексуального бажання тільки із зовнішніми проблемами організму.

Найчастіше правильний діагноз лікаря може вирішити цю проблему, можливо необхідне лікування зможе повернути інтерес до сексу. Наприклад, можна за допомогою спеціальних препаратів збільшити кількість жіночих гормонів, зупинене організмом жінки природним шляхом, надзвичайно дієвим у цій ситуації виявляється курс терапії, який відновлює гормональну рівновагу.

Коли ваше тіло здорове і ваші емоції збалансовані, Ви відчуваєте себе більш підготовленою і поява сексуального бажання при цих умовах більш імовірно. Ще один спосіб вирішити проблему - спробувати встановити відвертий і відкритий діалог з вашою половинкою.

Крім того, спробуйте зняти стрес, відволіктися від турбот і стати хоча б на хвилинку щасливою, дозвольте собі насолоджуватися моментами близькості з коханою людиною.

Відсутність сексуального бажання під час вагітності.

При вагітності, в організмі жінки відбуваються потужні фізичні або фізіологічні трансформації, серйозним чином здатні позначитися на інтересі до сексу. Багато жінок так само налякані тим, що вони більше сексуально не привабливі для своїх партнерів, і в кінцевому підсумку відмовляються від сексу під час вагітності. Інше питання, який впливає на сексуальне життя вагітної жінки, чи може сексуальний акт нашкодити майбутній дитині. Насправді це всього лише міф, лікарі-гінекологи навіть рекомендують секс під час вагітності, вважаючи його достатньо здоровим, відзначаючи зростання сексуального бажання жінки в перший її період. Деякі позиції можуть бути незручними через живіт, але пара може пробувати різні варіанти, поки не знайде найбільш комфортне положення. Сексуальні контакти слід зупинити тільки в тому випадку, якщо жінка має ускладнення при вагітності, такі як, наприклад, кровотеча.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна жінка думає, що сексуальною її в першу чергу робить її зовнішній вигляд. Ми думаємо, що якщо ми надягаємо коротку...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
Німфоманія перекладається від двох грецьких слів nуmрhe - наречена, mania - пристрасть, божевілля. Хтось може сказати, що...
Scroll To Top