Рекомендуємо прочитати

Чим і як привабити чоловіка

article2416.jpg

Кожна жінка думає, що сексуальною її в першу чергу робить її зовнішній вигляд. Ми думаємо, що якщо ми надягаємо коротку спідницю і високий каблук, то моментально стаємо об'єктом жадання будь-якого чоловіка.

Повірте, що це зовсім не так. Є інші найбільш дієві методи, про які ми збираємося розповісти вам в нашій статті.

Голова - джерело всього

Напевно, ви чули про речовини феромони. Саме вони уловлюються нами і підсилюють сексуальне бажання, а відповідно саме вони здатні зробити нас більш сексуальними. Не варто думати, що парфуми з феромонами допоможуть вам залучити чоловіка. Ні, це зовсім не так. Феромони - це секрет, який виділяє з потом наша власна шкіра, і нічим його підмінити у вас не вийде.

Феромони особливо активно виділяються в той момент, коли ви відчуваєте сексуальне збудження. Спробуйте виконати наступний експеримент. Коли ви будете розмовляти з предметом вашого прагнення в наступний раз, спробуйте уявити подумки все те, що ви хотіли б зробити з ним. Повірте, що чоловік не зможе не відреагувати на ваш емоційний і фізіологічний посил. При цьому ви не говорите ні слова про секс, але він вже явно про це подумав.

Акцент грає роль


Зрозумійте, що ні ваші сережки і шарфики, ні ваші відкриті груди ніколи не зможуть привабити чоловіка так сильно, як добре акцентована талія і широкі стегна.

Ця особливість закладена у підсвідомості у всіх чоловіків. Навіть якщо чоловік думає, що більш всього йому подобається груди жінки, то несвідомо він завжди вибере жінку з широкими стегнами. Це обумовлено тим, що саме так раніше вибирали жінку для продовження роду. Механізм генетичної пам'яті не ослаб і тепер.

Тому щоб стати помітною, спробуйте зробити талію візуально тонше, а стегна візуально ширше, а груди прикрити водолазкою або кофтою, яка лише спокусливо обтягне її, але не стане відволікати з її допомогою уваги від основної частини фігури.

Волосся - ваша зброя


Повірте, що які б закони не диктувала нам світова мода, чоловіки завжди вибирають жінок з довгими і красивими волоссям. Точніше, це відбувається найчастіше. Але якщо ви володарка густих і довгого волосся, то повірте, що спокусити чоловіка вам буде набагато легше, ніж дівчині, яка такою гідністю не володіє.

Настрій вирішує все


Підсвідомо чоловіки тікають від тих жінок, які випромінюють негатив. Не варто скаржитися чоловікові на щось, якщо ви хочете його спокусити. Він у кращому випадку обійме вас і поспішить ретируватися. Якщо у ваші плани входить зваблення, то ви повинні світитися від щастя і дати зрозуміти чоловікові, що у вашому житті все просто ідеально, і він теж може стати її частиною. Цього ідеального життя.

Гормон радості буквально притягує до вас чоловіків. А ось як нам притягнути до себе цей гормон радості?

Можна з'їсти що-небудь гостре, перчене, тільки не у великих кількостях. Це збудить нервову систему і подарує відчуття щастя на певний час, якого вам вистачить для спілкування з предметом вашого бажання.

Ще одним перевіреним і приємним способом підняти собі настрій і відчути радість, є шоколад. З'їжте шматочок і ви побачите, що настрій піднімається з кожною з'їденої частинкою.

Естетичне задоволення теж здатне робити вас щасливим. Слухайте те, що вам подобається, подивіться улюблений фільм, сходіть на виставку, яка давно чекає вашого відвідування.

Тепер вам відомо, що спокусити чоловіка одним зовнішнім виглядом не так-то легко, як здавалося спочатку.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кращий засіб збудження для жінки - це приголомшливий коханець з буйною фантазією, ніжними губами, вмілими руками і...
Вибрати парфуми буває важко навіть для себе, не кажучи про те, щоб купити подарунок для когось. Будь-який чинник (погода,...
Люди практично втратили здатність відчувати ледве чутні аромати тіла, затушовуючи їх дезодорантами, духами і...
Шкіра є своєрідним відображенням нашого життя: її особливості та структура вказують на вік людини і спосіб життя - це...
Scroll To Top