Рекомендуємо прочитати

Секс з другом: плюси і мінуси

article1378.jpg

Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до сексу. Точно можна сказати, істина це або ж немає, проте відомо, що насправді дружній секс - явище, яке не можна назвати рідкісним. І це цілком зрозуміло - фізіологічна тяга дуже сильна і може призвести до того, що люди включають в сферу відмінних дружніх відносин ще й інтимну область. До того ж, для жінки, яка хоче сексу, інтимна близькість з кращим другом, при відсутності постійного партнера, є практично ідеальним варіантом. Більшість людей мучить тільки одне питання - що в такому разі стане з їх дружбою і чи не будуть безповоротно зіпсовані відносини між ними?

Секс з другом: плюси

Одне з найбільш істотних переваг дружнього сексу - це простота і розкутість у таких відносинах, якщо обидва партнери усвідомлюють, що близькість їх ні до чого не зобов'язує. Вони сплять один з одним, тільки якщо обидва хочуть цього і лише для того, щоб кожен отримав задоволення. Сексуальні зустрічі проходять без напруги, без будь-яких обмежень і тиску, не вимагаючи жодних любовних почуттів. Тобто, простіше кажучи, дружній секс - це не що інше, як взаємне використання, і тільки-то.

Секс з другом: плюси і мінуси

Також від стандартного сексу дружній має ще ряд відмінностей. Перш за все, немає стадії флірту, так само як і побоювань того, що інтим піде не так як хочеться, як з боку чоловіка, так і з боку жінки, оскільки обидва вони знають один одного дуже добре. Вони відчувають себе абсолютно вільно і легко, можуть дозволити собі будь-яку поведінку, яку захочуть, не піклуючись про те, щоб сподобається або показати себе в кращому, ніж є, світлі. Навіть якщо в процесі виникли які-небудь проблеми, партнери все одно можуть зберегти дружні відносини і навіть можуть потім з іронією обговорювати разом невдалу спробу інтимного зближення.

Однак подібна ситуація можлива тільки за тих умов, що вони ведуть себе по відношенню один до одного відкрито і чесно. Жоден з них не повинен в тайні сподіватися, що їхні стосунки після близькості розвинуться в більш близьку стадію. Якщо у чоловіка або жінки (особливо це стосується жінок) існує, нехай навіть найменша і неусвідомлена, надія на щось серйозніше, ніж просто дружба, то швидше за все після сексу дружба буде втрачена назавжди. Як показує статистика, після інтимної близькості чоловік для своєї подруги найчастіше не стає ні коханим, ні, тим більше, чоловіком. І якщо в такій ситуації, після сексуального контакту дівчина спробує претендувати на якусь іншу роль, крім ролі подруги, чоловік, швидше за все, просто зникне з її життя. Саме тому для всіх дівчат і жінок важливо пам'ятати, що секс не може завадити дружбі тільки і виключно у тому випадку, коли вони хочуть задовольнити сексуальне бажання, і не більше. Інакше є істотний ризик просто втратити друга.

Секс з другом: плюси і мінуси

Секс з другом: мінуси

Головний недолік дружнього сексу в тому, що у багатьох випадках один з партнерів починає занадто прив'язуватися до іншої, поступово приходячи до думки про те, що хоче чогось більшого, ніж просто дружба, а якщо на його наміри з боку іншого немає відповіді, то він починає ображатися і ревнувати.

З часом таке балансування на грані дружби і любові найчастіше, зрозуміло, призводить до руйнування дружніх відносин і, як уже говорилося вище, до повного розриву між чоловіком і жінкою. Прикро це визнавати, проте, в більшості випадків підсумок сексу по дружбі саме такий. Фізична близькість в цьому випадку просто не залишає місця для духовної, і повернути колишнє положення справ вже неможливо.

Секс з другом: плюси і мінуси

Ще один, досить серйозний недолік дружнього сексу - це можливий негативний вплив на майбутні відносини з коханими.

Наприклад, якщо хлопець дівчини дізнається, що раніше вона спала зі своїм другом, то навіть якщо він не кине її, то, швидше за все, втратить певну частку поваги до неї і все одно буде в тій чи іншій мірі ревнувати до всіх її друзів, колег по роботі і т.д. Точно так само навряд чи жінка буде довіряти повністю чоловікові, якщо дізнається, що він спав зі своєю красивою подружкою.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати...
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Scroll To Top