Рекомендуємо прочитати

Німфоманія: хвороба чи розбещеність?

article2301.jpg

Німфоманія зустрічається досить таки часто. Що ж є причиною її виникнення? Чому насправді з'являються божевільні наречені?

Німфоманія перекладається від двох грецьких слів nуmрhe - наречена, mania - пристрасть, божевілля. Хтось може сказати, що пристрасна наречена - це просто мрія кожного чоловіка. Що ж у цьому поганого? Ніхто і не заявляє, що погано мати пристрасну наречену. Але, коли мова йде про німфоманку, то тут мається на увазі не пристрасть, а справжнє божевілля. Так, дійсно добре, коли у дівчини виникає сексуальний потяг до свого хлопця, але коли воно виникає цілодобово і не тільки до своєї коханій людині, але до всіх чоловіків довкола, то це вже свідчить про наявність порушень.

Прояви німфоманії

Німфоманія є патологічною гіперсексуальністю, важкою хворобою, яку супроводжують нав'язливі стани і тенденції до агресивної поведінки. Німфоманки здолані постійним сильним болісним сексуальним бажанням. Його розвиток відбувається у двох напрямках - бажання отримувати якомога більше оргазмів або бажання мати якомога більше партнерів.

Німфоманія: хвороба чи розбещеність?

Якщо патологічним бажанням німфоманки є оргазм, то вона буквально фізично виснажує свого партнера. Більш того, такий чоловік виснажується і з психологічної точки зору, адже він вважає себе безсилим, який не вміє зробити приємність своїй жінці. Дуже часто це стає причиною розлучення. Ставши самотньою, німфоманка впадає в сильну важку депресію, або перейде в наступну патологічну стратегію, яка полягає в пошуку якомога більшої кількості партнерів. Слово німфа також послужило основою для походження ще одного клінічного терміна - німфофілія, яким позначають потяг до дівчаток підліткового віку (від тринадцяти - до сімнадцяти років). У більшості випадків німфофілії шукають чистих Лоліточок, і в той же час бояться зустріти справжню німфоманку.

Німфоманія: хвороба чи розбещеність?

Жінки, які спрямовані на постійну зміну партнерів, не цікавляться ні зовнішністю чоловіків, ні їх душевними якостями, ні навіть розміром їхнього гаманця. Все, що вона хоче знайти - це чоловіче достоїнство необхідного для неї розміру і богатирську потенцію. Наша культура, як правило, асоціює це з грубістю, низьким соціальним статусом і південним походженням.

Німфоманія: приклад з життя

Особливої уваги заслуговує історія однієї німфоманки. Одного разу її родині стало відомо, що їх дочка - німфоманка. З'ясувалося це, коли до них за допомогою звернулися продавці з кіоску, що розташовувався неподалік від будинку. Здоровенні хлопці з характерною східною зовнішністю м'ялися, мямлялі і просили батьків вгамувати свою дочку. Так, це звучить смішно, але тільки не в тій ситуації, коли Лариса - це 36-річна жінка, яка є кандидатом технічних наук і матір'ю двох дітей. Тому ситуація здається зовсім не смішною.

Варто також відзначити, що такі історії призводять до виникнення всіляких проблем. До цих проблем найчастіше відносять можливість зараження всіма інфекціями, які передаються в основному статевим шляхом. У деяких випадках це навіть може привести до кримінальної історії, коли ведена німфоманія дівчина починає йти і йти за незнайомим їй людиною, а в результаті виявляється, що у цієї людини також є свої психологічні порушення, і він дійсно хоче сексу, але не зовсім здорового, а навіть може бути збоченцем.

Що ж це насправді: мрія чи прокляття?

Як правило, багато чоловіків заявляють, що хочуть, щоб на їх шляху зустрілася німфоманка, але як тільки це дійсно відбувається в реальному житті, виявляється, що це приносить тільки безліч проблем і дуже мало радості.

Німфоманія: хвороба чи розбещеність?

У народі кажуть, що всі німфоманки на одне лице, є розпусними красунями-білявками з бюстом п'ятого розміру і чуттєвими губами. Безумовно, це міф виник під дією порнофільмів, але далеко не завжди він відповідає реаліям життя. Зовнішність німфоманок настільки ж різна, як і зовнішність самих звичайних здорових жінок. І, звичайно ж, ніяк не можна стверджувати, що жінка стає більш гарною, втративши контроль над своєю сексуальною поведінкою.

Також не можна назвати правдою те, що секс з німфоманкою задовольняє всі потаємні еротичні мрії. Насправді німфоманки взагалі не цікавляться задоволенням партнера.

Дівчинка-німфетка: лікувати або не лікувати?

Основними ознаками німфоманії можна назвати втрату критичності і контролю. Якщо жінка контролює себе, свої бажання і дії, тоді все в порядку. Може бути, часта зміна партнерів викликана міркуваннями фінансової вигоди або прагненням самоствердитися. І це жодним чином не відноситься до хвороби. Тому ставити діагнози повинні тільки лікарі.

Чоловіки також страждають аналогом німфоманії, який називають сатіріазіс. Сатирами в міфології називали хтивих козлоногих демонів лісу.

Навіть сьогодні нестримних чоловіків називають козлами, але сатіріазіс свідчить не про погані моральні якості, а про хворобу.

Патологічна гіперсексуальність спричиняє дискомфорт, як оточуючим, так і самій німфоманці, і тому її обов'язково потрібно серйозно лікувати. Метод лікування повинен бути медикаментозним. Він також залежить від генезу німфоманії. У деяких випадках захворювання провокують ендокринні порушення, і тоді лікування повинно полягати в гормональній терапії. Іноді німфоманія може сигналізувати про наявність іншої психічної хвороби, як правило, шизофренії. Німфоманія також може розвиватися в результаті перенесення сильних стресів, в деяких ситуаціях вона виникає після згвалтування. Більшість хворих в дитячому віці було піддано сексуальному насильству або, навпаки, їх жорстоко карали за все, що мало хоч якесь то ставлення до сексуальності.

Німфоманія: хвороба чи розбещеність?

Так чи інакше, але лікування німфоманії повинно поєднувати лікарську терапію та корекцію поведінки.

Чи є життя після лікування?

Після того як було проведено успішне лікування, приходить важкий реабілітаційний період. Отримавши здатність критично мислити, жінка з жахом усвідомлює все, що з нею відбулося. Та й навколишні ставляться до неї скептично, підкреслюючи її статус у суспільстві. Саме цей період є найбільш важким.

Німфоманія: хвороба чи розбещеність?

Жінка повинна побороти почуття провини і сорому, яке може досягти такого рівня, що психолог вже просто не зможе допомогти впоратися з ситуацією, і вона буде змушена приймати антидепресанти. Більш того, колишня німфоманка повинна буде відновити своє життя з руїн. Дуже часто хвороба призводить до розпаду сім'ї, адже чоловік не може зрозуміти і прийняти те, що у його дружини був секс з усіма чоловіками в селі, і його причиною була саме хвороба, а не розбещеність дружини. До речі, якщо це дійсно було в селі, то в ідеалі потрібно поміняти місце проживання. Якщо ж все сталося в місті, то все одно доведеться змінити коло знайомих. Варто також відзначити, що необхідність відвідати психолога виникає навіть у найближчих людей - батьків і дітей.

Сьогодні ми все ще не можемо приймати німфоманію в якості хвороби. Адже ми все ще не так далеко від Дофрейдовских часів, коли жінка, яка має оргазм, вважалося патологічним і неправильним. А тим більше це стосується гіперсексуальності. І, як правило, люди, які почули про цю проблему, задають питання: невже цих непорядних жінок ще треба і лікувати?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Як пояснити, чому розпався шлюб? Часто подружжя, ще пару років тому цілком щасливі і один одним задоволені, і самі не...
Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Scroll To Top