Рекомендуємо прочитати

Проблеми з чоловічою потенцією

article3001.jpg

Статева імпотенція - повне або тривала відсутність здатності чоловіка до статевих зносин. Чому з'являються проблеми з чоловічою потенцією - про це і піде мова. А причини можуть бути найрізноманітніші.

Проблеми з чоловічою потенцією: причини

Психологічні
Поява імпотенції поширене серед молодих хлопців. Подібне явище є наслідком якихось страхів пов'язаних з самонавіюванням або нав'язаних страхів з боку інших осіб.

Крім того, дисфункція може з'явитися через перенесені стресові ситуацій або за невеликого досвіду сексуальних відносин. На думку вчених, дорослий чоловік на відміну від молодого хлопця в змозі сам побороти психологічну імпотенцію.
У цій ситуації партнерка грає далеко не останню роль, так як вона може, як посилити цей стан постійними глузуванням або відсутністю духовного тепла, так і вилікувати її з допомогою підтримки в емоційному плані.

Фізіологічні
Наступна причина імпотенції криється в нестачі тестостерону. Найчастіше цей вид імпотенції відвідує чоловіків старшого віку. Недолік гормону (тестостерон) викликає гальмування еректильної функції. Причиною є порушення ендокринних систем організму, які виробляють надлишок пролактину, який в свою чергу пригнічує тестостерон.

Пошкодження судинних стінок також може бути причиною проблеми з чоловічою потенцією. Тому як судинні порушення викликають збої в кровонаповненні статевого члена, що і знижує ерекцію. Судинної імпотенції можуть передувати цукровий діабет, атеросклероз, надлишок холестерину.

Нейрогенні причини є наслідком таких захворювань як інсульт, захворювання ЦНС і периферичних нервів. Дисфункція виникає при непрохідності нервових імпульсів в кавернозті тіла.

Зустрічаються ще й ятрогенні еректильні дисфункції, що з'являються в результаті наслідки прийому ліків, що застосовуються при лікуванні серцево-судинних і виразкових захворювань. Скасування лікарського препарату в більшості випадків повертає чоловікові ерекцію.

Шкідливі звички
Варто відзначити, що і такі шкідливі звички як куріння, наркоманія чи алкоголізм згубно позначаються на чоловічої потенції. Сюди ж відносяться і захворювання, що передаються статевим шляхом, і часте перегрівання в лазнях і саунах.

Ми описали найбільш часто зустрічаючіся проблеми з чоловічою потенцією. Будь-яке лікування призначається індивідуально і тільки після консультації з лікарем.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з...
Щоб організм школяра міг нормально розвиватися, до його клітинам повинно надходити необхідна кількість кисню,...
Scroll To Top