Рекомендуємо прочитати

Перший анальний секс: напуття до діяльності

article3419.jpg

Якщо ти думала, що позбувшись невинності, ти відчувала останню біль під час проникнення статевого члена, то змушені тебе розчарувати. Є ще один вид невинності, який не менш відповідальний, але в той же час дуже цікавий - анальна цнота.

Багато хто вважає анальний секс збоченням, саме тому він не користувався такою популярністю раніше, хоча зараз багато хто все-таки вирішуються на те, щоб спробувати цей заборонений плід.

Як же вперше зважитися на анальний секс?
Існує величезна кількість міфів, за якими ти можеш відмовляти в анальному сексі своєму партнерові: боляче, надто велика ймовірність зараження і поранення чутливої області. Але, якщо правильно підготуватися до втрати анальної невинності і зробити це з людиною, якій довіряєш, то в цілому це принесе тобі виключно задоволення і урізноманітнює ваше статеве життя. (Загалом, все так, як і з невинністю).

Підготовка до першого анального сексу повинна бути завчасною. Наприклад, ти можеш запропонувати своєму партнерові зайнятися римінгом (оральний секс анального отвору). Це дозволить твоєму анальному отвору звикнути до дотиків.

Не виключено, що підготовка до першого анального сексу може тривати деякий час. Але вона варта того, щоб потім все пройшло менш болісно.
Також допоміжним засобом для першого анального сексу може бути різного роду секс-іграшки, що дозволяють розробити твій сфінктер.

Під час першого анального сексу. Кілька порад
1. Найпоширеніша і менш болюча поза для втрати анальної невинності - це «доггі стайл» (дівчина стоїть на колінах і, прогинаючись, випинає свою п'яту точку). Якщо ж хворобливі відчуття все одно виникають, то спробуйте також позу «ембріона».

2. Попросіть вашого партнера не входити занадто далеко. Вам ще потрібно навчити розслабляти м'язи анального отвору перед тим, як вони будуть самі вільно і безболісно впускати вашого партнера.

3. Під час анального сексу потрібно використовувати презервативи. Навіть якщо ви довіряєте своєму партнеру, то внутрішня флора слизової оболонки не готова прийняти мікроби і може виявитися занадто чутливою. Під час анального сексу можуть виникнути тріщини і розриви, які будуть, як мінімум неприємні.

Але в той час презерватив між класичним сексом і анальним повинен змінюватися. Це різні мікрофлори, які містять різну внутрішню середу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Для багатьох слово «мастурбація» сьогодні вже не табу або щось, чого варто соромитися. Батьки, випадково...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
Здавалося б, про мінет і інші оральні пестощі, які може зробити жінка чоловікові, ми знаємо все. Багато хто впевнений, що...
Scroll To Top